Skocz do zawartości

Top 50 E-NBA 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzac ile dyskusji wywołało stworzenie top10 sg w lidze, proponuje nieco inna zabawe, a mianowicie stworzenie najlepszej 50 wg e-nba w tym sezonie

 

cala zabawa po prostu polega na tym, ze dajecie posty ALE BEZ ZADNEJ DYSKUSJI I KOMENTOWANIA, DYSKOTOWANIA WYBOROW INNYCH FORUMOWICZOW ITP z wasza 50 po kolei od nr 1 do 50 (bo tak chyba latwiej niz w 2 strone)

 

zeby bylo latwiej i nie pozapominac niektorych nazwisk wzialem top100 wg washington post z poczatku sezonu, co prawda sezon wiele tych pozycji zweryfikowal jesli chodzi o miejsca itp, niektorzy zdecydowanie za wysoko, inni za nisko, ale przynajmniej przed oczami kazdy bedzie mial mniej wiecej 100 najlepszych nazwisk wiec chyba tam ta 50 powinna sie znalezc, chyba ze ktos z poza tej listy kogos uwaza za top50 zawodnika liga to tez smialo

 

a wiec najpierw ta lista

 

LUueYpV.png

yXzU4Qu.png

mjpdlkF.png

C9CkX9h.pngaNq6CMN.png

 

im wiecej osob bedzie chcialo wziac udzial, tym lepiej, bo tym bardziej miarodajne beda wyniki, ja osobiscie zbiore wyniki ktore beda nadeslane do soboty i stworze top50 na podstawie punktow ktore zdobyli zawodnicy za 1 miejsce 50 punktow, za 2 - 49, 3 - 48, 4 - 47 i tak az do konca

 

beda zsumowane punkty od kazdego uzytkownika forum dla kazdego zawodnika i potem po prostu stworzone top 50

 

mysle ze to tak nawet po latach fajnie bedzie zobaczyc i jesli bede na tym forum aktywny w kolejnych latach (bo konto mam od 2012, ale aktywny tutaj jestem od pol roku tylko), a duza szansa, to moglbym tak ranking robic co roku i potem fajnie jest spojrzec jak to sie zmienialo

 

robilem taki ranking z chlopakami z zaspanego w 2015 i oto jakie byly wtedy wyniki

 

ooHdkJ4.jpg

 

 

takze zachecam wszystkich do zabawy, wiem ze to jednak wymaga wiecej niz 2 minut zeby takie top50 skleic, ale mam nadzieje ze temat podlapiecie i wezmie udzial chociaz 10-15 osob

 

:smile:

 

 

EDIT:

nowe proponowane zasady - do soboty kazdy kto ma ochote wrzuca swoje surowe top50, ja potem wylaniam najlepsza 50 wg srednich z odpowiednim miejscem dla danego zawodnika

 

nastepnie bedzie 2 tura w ktorej jak ktos bedzie mial ochote to moze napisac kilka zdan, powklejac akcje, cokolwiek o tym czemu dany zawodnik jest dobrze umiejscowiony, albo czemu powinien byc wyzej/nizej

 

jak ktos ma ochote to mozna tez na zasadzie ESPN gdzie ludzie tweetuja a oni wybieraja potem 2-3 najlepsze - po prostu pisac o danym zawodniku zdanie, dwa i potem tez wybrane najlepsze sie wstawi do ostatecznego rankingu, ktory postaram sie jakos przyjemnie graficznie przygotowac chociaz moje umiejetnosci za duze nie sa, ale sa checi a to czasem wystarczy ;)

 

EDIT 2:

 

bylo pytanie czy to jest top50 zawodnikow czy top50 performance za sezon + PO

 

ja osobiscie mialem na mysli top50 najlepszych zawodnikow tak ogolnie, czyli nie performance, bo to nie nagroda MVP za sezon regularny, a ranking zawodnikow na stan obecny + uwzglednienie byc moze w niektorych przypadkach potencjalu

 

 

EDIT 3:

 

bedzie mi milo jesli podajac swoje rankingi bedziecie wpisywac tak jak zrobily to juz pierwsze osoby, czyli pelne imiona i nazwiska, mozliwie bez literowek - to znacznie ulatwi potem podliczanie tego wszystkiego, dzieki ;)

 

EDIT 4:

 

5laf95W.png

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicz do 25, bo ludziom się nie będzie chciało myśleć nad dalszymi wyborami. 

 

no to najwyzej "zabawa" nie wypali

 

bo z mojej perspektywy to wlasnie ma byc poglowkowanie i przynajmniej mi osobiscie te dalsze wybory sie ciekawiej robi

 

ja ogolnie swoje top50 pewnie dzisiaj wrzuce wieczorem bo wychodze zaraz, ale moze ktos do tej pory tez to zrobi

 

 

Miałem zrobić coś takiego po sezonie, tylko nieco inaczej.

 

 

Carmelo no. 4, RIP

 

heh no ten Melo to jakos bardzo wysoko rzeczywiscie, moze to w ogole bylo robione przed rozpoczeciem 2014/15 sezonu wtedy Melo w sezonie poprzednim mial 28/7 i liczylismy ze kolejny sezon bedzie tym jeszcze lepszym

 

szczerze to juz nie pamietam, ale tak wpisalem sobie w google

 

to B/R mial go na 5

SI na 11

 

a reszta ston to ja nawet nie wiem co to sa, ale no okolice 10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac ile dyskusji wywołało stworzenie top10 sg w lidze, proponuje nieco inna zabawe, a mianowicie stworzenie najlepszej 50 wg e-nba w tym sezonie

 

cala zabawa po prostu polega na tym, ze dajecie posty ALE BEZ ZADNEJ DYSKUSJI I KOMENTOWANIA, DYSKOTOWANIA WYBOROW INNYCH FORUMOWICZOW ITP z wasza 50 po kolei od nr 1 do 50 (bo tak chyba latwiej niz w 2 strone)

 

zeby bylo latwiej i nie pozapominac niektorych nazwisk wzialem top100 wg washington post z poczatku sezonu, co prawda sezon wiele tych pozycji zweryfikowal jesli chodzi o miejsca itp, niektorzy zdecydowanie za wysoko, inni za nisko, ale przynajmniej przed oczami kazdy bedzie mial mniej wiecej 100 najlepszych nazwisk wiec chyba tam ta 50 powinna sie znalezc, chyba ze ktos z poza tej listy kogos uwaza za top50 zawodnika liga to tez smialo

 

a wiec najpierw ta lista

 

 

 

 

 

...

 

im wiecej osob bedzie chcialo wziac udzial, tym lepiej, bo tym bardziej miarodajne beda wyniki, ja osobiscie zbiore wyniki ktore beda nadeslane do soboty i stworze top50 na podstawie punktow ktore zdobyli zawodnicy za 1 miejsce 50 punktow, za 2 - 49, 3 - 48, 4 - 47 i tak az do konca

 

beda zsumowane punkty od kazdego uzytkownika forum dla kazdego zawodnika i potem po prostu stworzone top 50

 

mysle ze to tak nawet po latach fajnie bedzie zobaczyc i jesli bede na tym forum aktywny w kolejnych latach (bo konto mam od 2012, ale aktywny tutaj jestem od pol roku tylko), a duza szansa, to moglbym tak ranking robic co roku i potem fajnie jest spojrzec jak to sie zmienialo

 

robilem taki ranking z chlopakami z zaspanego w 2015 i oto jakie byly wtedy wyniki

 

...

 

 

takze zachecam wszystkich do zabawy, wiem ze to jednak wymaga wiecej niz 2 minut zeby takie top50 skleic, ale mam nadzieje ze temat podlapiecie i wezmie udzial chociaz 10-15 osob

 

:smile:

 

Zalias zacny pomysł, pytanie jak widziałbyś realizację? Według mnie to fajna opcja na sezon ogórkowy, ale nie w formule głosowania bezpośrednio na top50, bez dyskusji przed głosowaniem, starć i przekonywania do swojej perspektywy.

 

Dla mnie najrzetelniejszą formułą, a przede wszystkim najbogatszą w treści e-nba byłoby wyłonienie top10 przy jednoczesnej analizie materiałów za sezon, potem kolejny top, żeby uniknąć sytuacji, w której wszyscy jednocześnie mają wytypować top50, bo to będzie mega zamieszanie i raczej sam system uderzy w rzetelność porównań. 

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalias zacny pomysł, pytanie jak widziałbyś realizację? Według mnie to fajna opcja na sezon ogórkowy, ale nie w formule głosowania bezpośrednio na top50, bez dyskusji przed głosowaniem, starć i przekonywania do swojej perspektywy.

 

Dla mnie najrzetelniejszą formułą, a przede wszystkim najbogatszą w treści e-nba byłoby wyłonienie top10 przy jednoczesnej analizie materiałów za sezon, potem kolejny top, żeby uniknąć sytuacji, w której wszyscy jednocześnie mają wytypować top50, bo to będzie mega zamieszanie i raczej sam system uderzy w rzetelność porównań. 

 

wejdz chociazby w temat MVP race czy jakikolwiek inny gdzie jest porownywanie zawodnikow, nawet LeBrona do MJ

 

mimo ze moze sie wydawac ze to zupelnie inna sytuacja, dla mnie wniosek poniekad jest taki, ze ludzie maja odmienne poglady na rozne sprawy i nie da sie przekonac jednej lub drugiej osoby do swojej racji nawet uzywajac twardych argumentow, bo po 1 czasem argument jednego nie wyklucza argumentu drugiego, a po 2 czasem po prostu napiszesz komus o czyms, podasz statystyki, wrzucisz konkretne akcje i przyklady, a i tak go nie dasz rady przekonac

 

mysle ze powiedzmy CP3 moglby byc dobrym przykladem gdzie wydaje mi sie, ze zdania moga byc mega odmienne kto jak go umieszcza

 

i o to tez poniekad mi chodzilo zakladac temat, nie zeby starac sie przekonac kogos do swojej racji, bo to mozna robic w kolko i to jest syzyfowa praca czesto, a po prostu podac swoje typy i wylonic mniej wiecej srednia dlatego nawet w poscie 1 zaznaczylem ze nie chcialbym ze ktos wrzuci top50 swoje i ktos inny go zacytuje i bedzie poszczegolne wybory jechal albo zmienial - jak tak chce zrobic, to moze wrzucic swoje top 50

 

jak jeden zawodnik da Jokica na 1 a inny na 47 to srednio bedzie 28, ale jak juz jedna wrzuci na 1, a potem 8 wrzuci go na 40-ktores, no to srednia sie przewazy znacznie na korzysc 40 miejsca i nie ptorzebna dyskusja

 

Kemba na równi z Gortatem, ale niżej niż Lance. To jest gorsze nie patrzenie na grę tłustego, lekko brązowego francuza, który jest jebaną leniwą kluchą i nie nazywa się Boris, tylko Nicolas.

 

tak jak napisalem nawet nie pamietam kiedy to bylo robione, to jest na sezon 2015 i chyba robione PRZED tamtym sezonem

czyli latem 2014, trzy lata temu

 

to zdjecie z Lancem w sumie to potwierdza bo nie mialem zdjec meczowych wiec photoshop trzeba bylo wstawiac, czyli to bylo tuz po serii Pacers z Miami, gdzie Lance dmuchal LeBronowi w ucho czyli jeszcze czasy kiedy ludzie mysleli ze z niego bedzie dobry zawodnik a nie jak sie stoczyl w Charlotte

 

 

edit:

 

komentarz kucia w sumie idealnie oddaje to, dlaczego chcialem zeby kazdy podal swoje top, a nie zeby tutaj jakies dyskusje robic

 

nie chcialem zeby ktos sie "nabijal" z wyboru innego uzytkownika

 

zreszta tez myslalem to na zasadzie funu i takiej zabawy, ale widze po komentarzach wyzej ze moja wizja chyba nie pasuje i trzeba stworzyc IDEALNE ODZWIERCIEDLENIE RZECZYWISTOSCI

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz chociazby w temat MVP race czy jakikolwiek inny gdzie jest porownywanie zawodnikow, nawet LeBrona do MJ

 

mimo ze moze sie wydawac ze to zupelnie inna sytuacja, dla mnie wniosek poniekad jest taki, ze ludzie maja odmienne poglady na rozne sprawy i nie da sie przekonac jednej lub drugiej osoby do swojej racji nawet uzywajac twardych argumentow, bo po 1 czasem argument jednego nie wyklucza argumentu drugiego, a po 2 czasem po prostu napiszesz komus o czyms, podasz statystyki, wrzucisz konkretne akcje i przyklady, a i tak go nie dasz rady przekonac

 

mysle ze powiedzmy CP3 moglby byc dobrym przykladem gdzie wydaje mi sie, ze zdania moga byc mega odmienne kto jak go umieszcza

 

i o to tez poniekad mi chodzilo zakladac temat, nie zeby starac sie przekonac kogos do swojej racji, bo to mozna robic w kolko i to jest syzyfowa praca czesto, a po prostu podac swoje typy i wylonic mniej wiecej srednia dlatego nawet w poscie 1 zaznaczylem ze nie chcialbym ze ktos wrzuci top50 swoje i ktos inny go zacytuje i bedzie poszczegolne wybory jechal albo zmienial - jak tak chce zrobic, to moze wrzucic swoje top 50

 

jak jeden zawodnik da Jokica na 1 a inny na 47 to srednio bedzie 28, ale jak juz jedna wrzuci na 1, a potem 8 wrzuci go na 40-ktores, no to srednia sie przewazy znacznie na korzysc 40 miejsca i nie ptorzebna dyskusja

 

 

tak jak napisalem nawet nie pamietam kiedy to bylo robione, to jest na sezon 2015 i chyba robione PRZED tamtym sezonem

czyli latem 2014, trzy lata temu

 

to zdjecie z Lancem w sumie to potwierdza bo nie mialem zdjec meczowych wiec photoshop trzeba bylo wstawiac, czyli to bylo tuz po serii Pacers z Miami, gdzie Lance dmuchal LeBronowi w ucho czyli jeszcze czasy kiedy ludzie mysleli ze z niego bedzie dobry zawodnik a nie jak sie stoczyl w Charlotte

 

 

edit:

 

komentarz kucia w sumie idealnie oddaje to, dlaczego chcialem zeby kazdy podal swoje top, a nie zeby tutaj jakies dyskusje robic

 

nie chcialem zeby ktos sie "nabijal" z wyboru innego uzytkownika

 

zreszta tez myslalem to na zasadzie funu i takiej zabawy, ale widze po komentarzach wyzej ze moja wizja chyba nie pasuje i trzeba stworzyc IDEALNE ODZWIERCIEDLENIE RZECZYWISTOSCI

 

Mimo wszystko przekonowałbym Cię do realizacji zbliżonej do projektów z realGM. Istotą dyskusji nie będzie przekonanie do swojego zdania, ale zaprezentowania swojego punktu widzenia, gdzie osoby, które przeanalizują jakiś fragment materiału powiązanego z tematem, będą mogły przedstawić swój pogląd. Kłótnie na e-nba są mega ożywcze, a mają konkretne ramy analizy i jakieś podłoże metodologiczne widzę w nich jedynie katalizator dalszej zabawy.

 

Oczywiście to Twój pomysł, ale wydaje mi się, że rzetelny wybór top50 forum e-nba daje dużo więcej niż średnia z wielu list użytkowników forum. Z bardzo prostego powodu - tym sposobem generujemy jakieś właśne treści, a to też może być fajne narzędzie przy rozpoczęciu kolejnego sezonu. W jednym miejscu mielibyśmy zebrane argumentacje, które można by ciekawie odnieść do wydarzeń w sezonie 17/18 itd.

 

Dodatkowo cykliczność, którą założyłeś w swoim poscie jest fajna w przypadku rzetelnej analizy, a nie jedynie zbioru fanowskich list top50. 

 

Tak czy inaczej to Twój thread, więc Twoja decyzja, ja bardzo chętnie pobawiłbym się w rzeczową analizę sezonu przy wyborze top50 graczy sezonu na wzór projektów z rgm. Jeżeli postanowiłbyś wybrać taki sposób realizacji zabawy to chętnie pomogę jeśli tylko będziesz jakiejkolwiek organizacyjnej pomocy potrzebował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko przekonowałbym Cię do realizacji zbliżonej do projektów z realGM. Istotą dyskusji nie będzie przekonanie do swojego zdania, ale zaprezentowania swojego punktu widzenia, gdzie osoby, które przeanalizują jakiś fragment materiału powiązanego z tematem, będą mogły przedstawić swój pogląd. Kłótnie na e-nba są mega ożywcze, a mają konkretne ramy analizy i jakieś podłoże metodologiczne widzę w nich jedynie katalizator dalszej zabawy.

 

Oczywiście to Twój pomysł, ale wydaje mi się, że rzetelny wybór top50 forum e-nba daje dużo więcej niż średnia z wielu list użytkowników forum. Z bardzo prostego powodu - tym sposobem generujemy jakieś właśne treści, a to też może być fajne narzędzie przy rozpoczęciu kolejnego sezonu. W jednym miejscu mielibyśmy zebrane argumentacje, które można by ciekawie odnieść do wydarzeń w sezonie 17/18 itd.

 

Dodatkowo cykliczność, którą założyłeś w swoim poscie jest fajna w przypadku rzetelnej analizy, a nie jedynie zbioru fanowskich list top50. 

 

Tak czy inaczej to Twój thread, więc Twoja decyzja, ja bardzo chętnie pobawiłbym się w rzeczową analizę sezonu przy wyborze top50 graczy sezonu na wzór projektów z rgm. Jeżeli postanowiłbyś wybrać taki sposób realizacji zabawy to chętnie pomogę jeśli tylko będziesz jakiejkolwiek organizacyjnej pomocy potrzebował. :smile:

 

2 rzeczy

 

pierwsza co do rzetelnosci - no ogolnie jesli co roku bylby ten sam format to wyniki tak samo miarodajne mozna powiedziec, ja rozumiem ze mozna to zrobic lepiej, ale tutaj przechodze plynnie do drugiej rzeczy

 

czyli druga rzecz - jesli pojawiaja sie juz komentarze ze top50 to za duzo, za ciezko, zrobic np top25, to wydaje mi sie jednak ze jesli jeszcze ludzie mieliby uzasadnic swoj wybor to tymbardziej mniej osob to zrobi

 

i tym samym to bedzie top50 stworzone przez 1/3 osob ktore po prostu by wyslaly swoj ranking "na surowo"

 

bo zrobic top50 "na surowo" zajmie 10-15 minut, a zrobic to z glowa, z argumentacja, przykladami i uzasadnieniem zajmie od kilku do nawet byc moze kilkunastu godzin

 

 

takze nie wiem, to nie jest tez tak ze musi byc koniecznie jak napisalem w 1 poscie, bo caly temat tez bardzo spontanicznie powstal jak w tamecie "free agency" na 3 strony sie rozwinela dyskusja po pytaniu o top10 SG ligi i tam jakos wybranie 10 najlepszych SG dla wielu nie bylo trudne i z ogolna podana lista "tier 1 SG" widzialem ze ludzie sie zgadzali

 

 

a moze TUTAJ PYTANIE DO WSZYSTKICH w takim razie 2 rundy glosowania?

najpierw szybkie glosowanie top50 na surowo, potem z tych wynikow zrobiona lista i potem po prostu kto ma ochote odnosi sie do listy? i potem po dyskusjach etc powstaje ranking wersja 2.0 z dodanymi komentarzami, pozmienianymi miejcami jesli bedzie potrzeba ?

 

to chyba ma sens zamiast dyskutowac na 10 rankingow i kazdy podaje swoj czy odnosi sie do jednego, najpierw stworzymy jeden wspolny i roboczy i to na nim bedziemy bazowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja spróbuję coś złożyć na początek:

 

1. LeBron James

2. Stephen Curry

3. Kevin Durant

4. Kawhi Leonard

5. James Harden

6. Chris Paul

7. Russell Westbrook

8. Paul George

9. Anthony Davis

10. Jimmy Butler

11. Rudy Gobert

12. Draymond Green

13. Gianis Antetokounmpo

14. Karl-Anthony Towns

15. John Wall

16. Klay Thompson

17. Isaiah Thomas

18. Nikola Jokić

19. Kyle Lowry

20. Damian Lillard

21. DeMarcus Cousins

22. Gordon Hayward

23. Marc Gasol

24. Mike Conley

25. Blake Griffin

26. Bradley Beal

27. DeAndre Jordan

28. Paul Millsap

29. Kyrie Irving

30. C.J. McCollum

31. Al Horford

32. Kevin Love

33. Goran Dragić

34. LaMarcus Aldridge

35. Kemba Walker

36. DeMar DeRozan

37. Avery Bradley

38. Khris Middleton

39. Kristaps Porzingis

40. Myles Turner

41. Brook Lopez

42. Joel Embiid ( tutaj było najtrudniej, ale ostatecznie uwzględniłem problemy zdrowotne, proszę bez hejtowania )

43. Hassan Whiteside

44. Devin Booker

45. Nicolas Batum

46. D'Angelo Russell

47. Eric Gordon

48. Jusuf Nurkić

49. Steven Adams

50. Carmelo Anthony

 

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to BANG:

 

 

1.    Steph Curry

2.    Kawhi Leonard

3.    Kevin Durant

4.    LeBron James

5.    Russel Westbrook

6.    James Harden

7.    Anthony Davis

8.    Chris Paul

9.    Paul George

10.  Draymond Green

11.  Jimmy Butler

12.  John Wall

13.  Giannis Antetokounmpo

14.  Karl-Anthony Towns

15.  Gordon Hayward

16.  Paul Millsap

17.  Klay Thompson

18.  Rudy Gobert

19.  Blake Griffin

20.  Kyle Lowry

21.  Marc Gasol

22.  Nikola Jokic

23.  Isaiah Thomas

24.  Damian Lillard

25.  Joel Embiid

26.  Bradley Beal

27.  DeMarcus Cousins

28.  LaMarcus Aldridge

29.  DeAndre Jordan

30.  Mike Conley

31.  Kevin Love

32.  CJ McCollum

33.  DeMar DeRozan

34.  Al Horford

35.  Kyrie Irving

36.  Jabari Parker

37.  Serge Ibaka

38.  George Hill

39.  Kemba Walker

40.  Andre Iguodala

41.  Khris Middleton

42.  Carmelo Anthony

43.  Goran Dragic

44.  Brook Lopez

45.  Kristaps Porzingis

46.  Avery Bradley

47.  Harrison Barnes

48.  Andre Drummond

49.  Steven Adams

50.  KCP i hooy

 

i nikogo nie będę przekonywał do swoich racji, szkoda życia

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie chłopaki

 

ogolnie to tylko powtorze to co napisalem tam w poscie wyzej tak oddzielnie + zedytuje to w 1 poscie bo to chyba ma najwiecej sensu, najpierw z glosowania ktore wpadnie tu do soboty wylonie najlepsza 50 w takiej kolejnosci jak wyniknie ze srednich, a potem bedzie 2 tura w ktorej jak ktos bedzie chcial sie do tej listy ustosunkowac to bedzie mogl pisac argumenty dlaczego dany zawodnik albo jest dobrze umieszczony, albo czemu powinien byc wyzej/nizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.    Kawhi Leonard

 

2.    Steph Curry

 

3.    Kevin Durant

 

4.    Anthony Davis

 

5.    Lebron James

 

6.    Russel Westbrook

 

7.    Jimmy Butler

 

8.    Paul George

 

9.    Giannis Antetokounmpo

 

10.  Damian Lillard

 

11.  John Wall
12.  Karl-Anthony Towns
13.  DeMarcus Cousins
14.  Kyrie Irving
15.  Isaiah Thomas
16.  Chris Paul
17.  Marc Gasol
18.  Gordon Hayward
19.  Draymond Green
20.  Rudy Gobert
21.  Kevin Love
22.  Klay Thompson

 

23.  DeAndre Jordan
24.  James Harden
25.  Mike Conley

26.  Paul Milsap
27.  Blake Griffin

 

28.  Serge Ibaka

 

29.  Kristapas Porzingis

 

30.  CJ. McCollum
31.  Hassan Whiteside
32.  DeMar DeRozan
33.  LaMarcus Aldridge
34.  Harrison Barnes
35.  AL Horford
36.  Goran Dragić
37.  Kemba Walker

 

38.  Brook Lopez

 

39.  Andre Drummond

 

40.  Bradley Beal
41.  Eric Gordon
42.  Jabari Parker
43.  Myles Turner
44.  Eric Bledsoe
45.  Andrew Wiggins

 

46.  Avery Bradley
47.  Joel Embiid
48.  Nikola Jokic
49.  Carmelo Anthony
50.  Rajon Rondo  :onthego:

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy TOP50 ogólne?

 

Bo nie wiem jak mam traktować takiego np. Joe Johnsona i innych weteranów, wciąż grających w lidze.

 

chodzi o ten sezon :) 

 

po prostu chodzi mi bardziej o to jakim obecnie jest ktos zawodnikiem, tak jakby ranking NA START nadchodzacego sezonu, aktualny stan

 

z tym ogolnie to mi chodzilo o to zeby nie oceniac kogos pod wzgledem wystepu RS na zasadzie Westbrooka ktory dla wielu byl MVP, ale chyba realnie nikt nie uwaza ze jest to najlepszy zawodnik obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.