Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ogromnym świnstwem będzie opóźnianie komuś picku. Ktoś nie zdążył to leci pierwszy z mocka DE.

Ale ktoś kto sam się tym nie zainteresuje sam robi sobie krzywdę. Z resztą zobaczymy po tym drafcie jak będzie z frekwencją. Jak będzie słabo to pomyślimy nad upgradem zasad.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie tak, że mimo dużego tempa na początku, trafi się ktoś kto będzie chciał jednak pohandlować, bo nie został gracz na którego miał ochotę, wyśle wici i będzie cisza. Poza tym jeżeli ktoś wie, że jego pick będzie przykładowo 16.06 to może nawet do tego czasu nie zaglądać :smile: I będzie później 2 dni ciszy, bo ma 16tego i ma do tego prawo. Co do nocy to raczej i tak nie ma szans byśmy tak wybierali, bo nadrobiony czas szybko później znajdzie lukę :smile:

Dlatego zakładam, że pierwsze 6-10 picków będzie dosyć szubko a później jednak z różnych powodów wolno.

Nie mam nic przeciwko przesuwaniu, bo zawsze można było wysłać listę do kogoś innego, ale też rozumiem, że to jest spora kara. Najwyższy pick z DX może być nawet nagrodą :smile:

A mnie ciekawi czy za rok będziemy mogli powiedzieć, że lepiej czy gorzej wybraliśmy niż real GM :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz dotyczy deadline pickowania, nie możliwości wcześniejszego.

 

Brak picku w terminie = pick z mocku DE. Owszem może się to okazać nagrodą, ale w końcu to tak jakby GM zaufał ludziom z DE - jego sprawa ;-)

jest temat be gm - draft 2017, tam pickujemy.

 

Tylko dzienny zrobiłem, myślałem nad 0-12 i 12-24, ale to już pewna przesada by była.

 

No to może być problematyczne, bo jak #1 z dnia wrzuci o 23:59, to jakby reszta jest spóźniona przez niego... proponuję zrobić jakoś tak, że #1 najpóźniej do 20, #2 do 21... ale wiadomo, że najlepiej wrzucić jak najszybciej się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może być problematyczne, bo jak #1 z dnia wrzuci o 23:59, to jakby reszta jest spóźniona przez niego... proponuję zrobić jakoś tak, że #1 najpóźniej do 20, #2 do 21... ale wiadomo, że najlepiej wrzucić jak najszybciej się da.

Nie no, bez przesady z tym deadline co do godziny. Proponuję, żeby każdy po swoim picku napisał PM do tego, kto następny wybiera, powinno to pomóc zauważyć, że jest twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że 23:59 może być problemem, zwłaszcza, że ja najczęściej śpię o takiej godzinie :)

Poza tym trzeba wtedy szybko sprawdzać na DX kogo automatycznie wybrał i ten z szóstką nie ma nawet czasu na handel. Rozpiska godzinowa by się przydał tak jak dzień przerwy po jakiejś części, ale nie ma na to czasu :) Dużo zależy od dobrej woli, zaangażowania i czasu graczy.

Pytanie - do kogo w takim razie wysyłamy swoje typy te w razie czego? Bo chyba nie wybraliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.