Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie schody zaczną się w pickach 15-30 bo był nimi handel i będzie trzeba więcej czasu poświęcić. Dziś liczę, że top10 pociągniemy ;-)

 

U mnie jak przed rokiem wiedziałem, że biorę tego który zostanie z dwójki JJJ- Bamba. Jedyne co mogło pokrzyżować mi plany to wycofanie się Doncicia i wtedy spory ból głowy z #4.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło, że u nas prawie pewne było, że w dwójce pójdą Doncić i Ayton, więc byłeś prawie pewien kogo wybierzesz.

 

Nie byłem pewien, jeśli GM Utah wybierający przede mną podpowiedział gdzieś kogo biorą to mi to umknęło. Doncić w Miami był raczej pewniakiem po pozyskaniu Howarda.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucio chyba mocno negocjuje. Co w sytuacji gdy przykładowo 5ty pick z dnia wrzuci swój wybór o 23:59?

Chyba logiczne byłoby, żeby jednak 6ty miał szansę, do przykładowo 12tej na wybór, bo nie każdy musi siedzieć i czekać po nocy?

 

Myślałem, ze to szybciej pójdzie, ale jest jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła podają, że w Oklahomie telefony płoną. Niespodziewany wybór Tre Younga z #5 numerem spowodował duże zainteresowaniem posiadanym numerem OKC w tym drafcie. Thunder przygląda się potencjalnym opcjom, które pozwolą im stanąć do walki o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie.

 

Źródła podają również, że jeśli nie dojdzie do wymiany 6 picku i kolejnego trade down, rozpatrywani są już tylko dwaj zawodnicy. Bagley oraz Porter Jr.

 

 

Niecałe 3,5H Ci zostało. Jak nie wybierzesz, dostajesz Michaela Portera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie, nie rozumiem Was. Macie te picki od ponad miesiąca, a robicie jakieś nerwowe deale na teraz. Jak każdy się teraz będzie zastanawiał nad pickiem parę godzin i wstrzymywał wybór przez negocjacje to przecież my się nie wyrobimy.

Spokojnie jestesmy na polmetku dzisiejszego dnia a jest 10 ;-) niektorzy licza ze w dniu draftu dostana jakies korzystniejsze oferty niz wczesniej ale chyba tak nie jest...

7/7 w moim mock :)

Jak ktoś nie ma pomysłu na pick to niech bierze z mojej listy:

http://www.e-nba.pl/topic/5485-begm-draft-2018-komentarze/page-28

9/9 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie, nie rozumiem Was. Macie te picki od ponad miesiąca, a robicie jakieś nerwowe deale na teraz. Jak każdy się teraz będzie zastanawiał nad pickiem parę godzin i wstrzymywał wybór przez negocjacje to przecież my się nie wyrobimy.

Ja z kolei nie rozumiem tego typu poganiania. Miesiąc temu, ba, nawet 2 dni temu, nie było jednak wiadome kto pójdzie z jakim numerem, stąd pewnie część dogadanych wymian było warunkowych "jak będzie dostępny gracz x", dlatego wiadomo, że trzeba reagować i rozmawiać na bieżąco, a nie każdy GM odpowiada po 5 minut na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/9 :)

Oferty to kwestia kto się uchowa do picku, im dalej tym większa niewiadoma.

Komu zależy to musi być aktywny w tym dniu i obserwować rozwój sytuacji.

Teraz mogą się zacząć niespodzianki, bo przewidzieć wybory Toronto i Charlotte będzie trudno.

Poganianie wynika z troski o to by wszystko wyszło ok a także z samego funu oglądania kolejnych wyborów.

Kwestia tego, że nikt na razie w ogłoszeniach nie handluje wyborami.

Kiedy można ogłaszać trady z pickami?

Bo jak się wymieniłem to jak mam ogłaszać, że do sprzedania jest pick x, którego oficjalnie jeszcze nie mam?

Może darujmy sobie konwenanse i oglosmy to, bo bez sensu zamieszanie w wybieraniu za kogoś. Ewentualnie oprócz tradów związanych z player option, ale pick x za pick y i z to chyba można?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie rozumiem tego typu poganiania. Miesiąc temu, ba, nawet 2 dni temu, nie było jednak wiadome kto pójdzie z jakim numerem, stąd pewnie część dogadanych wymian było warunkowych "jak będzie dostępny gracz x", dlatego wiadomo, że trzeba reagować i rozmawiać na bieżąco, a nie każdy GM odpowiada po 5 minut na PM.

Z drugiej strony fajnie byłoby się też wyrobić. Jeśli więcej GMów pójdzie drogą Kucia to dobrze byłoby 2 rundę mocno przyspieszyć, dając krótkie deadlines na wybór i zachęcając do przesyłania list do Camby'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony fajnie byłoby się też wyrobić. Jeśli więcej GMów pójdzie drogą Kucia to dobrze byłoby 2 rundę mocno przyspieszyć, dając krótkie deadlines na wybór i zachęcając do przesyłania list do Camby'ego.

Przecież jedziemy wg harmonogramu, więc się wyrabiamy.

 

Kiedy można ogłaszać trady z pickami?

Bo jak się wymieniłem to jak mam ogłaszać, że do sprzedania jest pick x, którego oficjalnie jeszcze nie mam?

Może darujmy sobie konwenanse i oglosmy to, bo bez sensu zamieszanie w wybieraniu za kogoś. Ewentualnie oprócz tradów związanych z player option, ale pick x za pick y i z to chyba można?

Jak dwie strony nie widzą problemu z ogłoszeniem, to ja też nie widzę problemu [chociaż jak ja byłbym stroną w dealu, to bym się nie zgodził ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.