Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii formalnej - 15 pick wciąż ma Tecu (LBS jak dotąd nie potwierdził wymiany), więc albo wybiera Tecu, albo LBS potwierdza deal :)

 

Ale te wypisane już w trading block, czy nowe :P ?

Te wpisane, czekamy tylko na potwierdzenie LBS i od razu jestem w stanie wrzucic swoj pick i ruszamy z maszyna, im szybciej tym lepiej, dla mnie spokojnie jestesmy dzis w stanie poleciec draft do 22-23 picku ale teraz to zalezy od jednej osoby.

 

Dlatego nadal uwazam ze wszelkie wymiany z draftem zwiazane powinny byc wrzucane przed pierwszym pickiem lub gdy pierwszy pick juz pojdzie. Rzucamy sobie sami klody pod nogi.

A gdyby po prostu Tecu i cm wzięli za ciebie a potem byście zmienili w dealu na prawa do?

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie nie ma problemu. Tylko co w sytuacji gdy LBS sie jednak wycofa z dealu...slabo wtedy bedzie bo sypie sue heden i drugi deal od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wam wyraźnie napiał na PM, że wchodzi, to wchodzi, LBS nie tnie w ch**a, zresztą od dłuższego czasu szukał tej wymiany.

To że nie tnie to wiem, ale na forum był wczoraj i dziś i ani słuchu. Chce żeby było wszystko ok, no chyba że czlowiek_morze wrzuca screena z negocjacji z nim i lecimy dalej z tematem bo szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo pod Huertera robiłem te wszystkie wymiany ;) (mój #9 BPA w drafcie).

Nagle kontuzja niezbyt ważna ;) Ach te zasłony dymne :)

 

U mnie był nr 2 na liście którzy mogą być dostępni, ale nie był to jakiś strasznie wyczekiwany pick, bardziej dopasowanie niż faktyczny bpa. Teraz mam zagwostkę między dwoma graczami, ciekawe czy karpik mi pomoże w tym wyborze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.