Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chuyowe deale to moja specjalność! ;)

Kolejny ryzykowny pick moim zdaniem cvbe. Widziałbym wiele lepszych opcji od THT.

No risk, no fun - na ten moment są lepsze opcje, ale 18-letni THT o posturze czołgu, który może jeszcze urosnąć jest całkiem sympatycznym dodatkiem :)

Wszystkie pozostałe opcje, które rozważałem do tego numeru poszły z numerami 19-22 (dosłownie WSZYSTKIE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talen Horton Tucker to chyba najbardziej hipsterski wybor do tej pory ;] Przez chwile o nim myslalem jak zastanawialem sie czy zachowac pick. Gosc mial czasami takie wykonczenia pod koszem, ktore rzadko widuje na poziomie NBA. Byl przy tym niesamowicie skuteczny(poziom Clarka, Ziona z tego narybku), zwlaszcza biorac pod uwage ze praktycznie wszystkie te punkty byly nieasystowane. Niestety, ale rzuca fatalnie(kolo 25% z off the drible jumperow) i nie wiem jak mialby zdobywac punkty w NBA. To nie jest taki atleta zeby utrzymac taka skutecznosc spod kosza, zreszta nie wiem kto mialby mu dac pilke w ataku. Poza tym mial duzy spadek produkcji w conference games, gdzie mial rywali z troche wyzszej polki. 

Grant Williams to bedzie rewelacja  z lawki. Po short rollach powinien niszczyc w ataku centrow przeciwnikow. Uwazam tez, ze bedzie mial przyzwoita trojke na poziomie NBA. W Tennessee graja archaiczna koszykowka z mala iloscia rzutow za 3 i wieloma jumperami z poldystansu, niestety nie mial jak pokazac range. 82% z osobistych na duzym volume to nie przypadek. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO THT to fantastyczny pick - poza top15 trzeba iść upside w tak słabym drafcie a ja mam wrażenie że Talen ma Top5 upside tutaj. Dużo większa szansa że będzie bustem niż że wypali ale gdybym miał szukać szansy na przyszłego All Stara z miejsc 15-40 (prawie na pewno taki jest) to on by był moim pierwszym wyborem.

I to mimo tego jak fatalnie odpadał z turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jaki to jest miód na moje serce, gdy wszystkie moje picki są krytykowane :D Teraz są dwie opcje - albo się udo albo się nie udo - jak się uda to fajno a jak nie... tom przepadł :D
https://www.youtube.com/watch?v=WfuSwLhcWrQ

 

PS. Czemu nie mogę osadzić wideo z yt a uszy Urbana to można?

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolader napisał:

😉

Dzięki sprawnemu wybieraniu przez część GMów jesteśmy jeden dzień do przodu. 

Fajnie by było jak byśmy podtrzymali tą passę ;) 

Nie możecie dogadywać tych  tradeów wcześniej, tylko koniecznie musicie zacząć rozmowy własnie jak prawie 30 GMów czeka na Waszą decyzję? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Dzięki sprawnemu wybieraniu przez część GMów jesteśmy jeden dzień do przodu. 

Fajnie by było jak byśmy podtrzymali tą passę ;) 

Nie możecie dogadywać tych  tradeów wcześniej, tylko koniecznie musicie zacząć rozmowy własnie jak prawie 30 GMów czeka na Waszą decyzję? :) 

Ja żadnych propozycji nie mam. Daj jeszcze chwile, w pracy jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ale że Langford z top25 wyleci to się nie spodziewałem 😉 

Gribanov ze stepiena go nie miał w top 60. Ogólnie z Langfordem to jak z THT - kupujesz kupon na loterii i się modlisz. A osoby, które oglądały Indianę twierdzą, że koleś miał zerowy effort i wyjebane na wynik. Coś jak Fultz ale jeszcze gorzej.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mam wrażenie, że twoje TOP15 jest mocno rozbudowane, bo co drugi pick przy każdym mniej pewnym wyborze to piszesz :P

Zaraz się okaże, że tam miejsca dla Ziona w TOP15 brakło, ale dla kilku podejrzanych typów nie :P

Nie - po prostu kilku gości z topu kompletnie nie szanuję. Kilku też nie znam zbyt dobrze przez co mam ich może niżej niż powinienem mieć :)

Herro też uważam za kogoś kto może pomóc od razu w przeciwieństwie do 80% tego draftu 

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.