Skocz do zawartości

Grudzień 2007


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela 2 W Boston

Wtorek 4 New Jersey

Środa 5 W Washington

Sobota 8 W Charlotte

Wtorek 11 Indiana

Piątek 14 W New Jersey

Sobota 15 Philadelphia

Poniedziałek 17 Milwuakee

Środa 19 W New York

Czwartek 20 L.A Lakers

Niedziela 23 Golden State

Wtorek 25 Miami

Czwartek 27 W Dallas

Sobota 29 W New Orleans

 

Mecz z Bostonem dobiega powoli końca. Ponownie bez LeBrona ofensywna żenada i oczywiście blowout. Poniżej 30% z gry, poniżej 20% za 3, poniżej 60% z FT. Jones i Gibson, którzy wyglądali rewelacyjnie dotychczas, teraz teraz łącznie 2/12. Początkowo wyglądało fajnie, wygraliśmy nawet pierwszą kwartę dzięki świetnej obronie. Jednak jasnym było, że z takim atakiem nie mamy szans na nawiązanie walki. LeBron, wracaj!

 

EDIT: Skończyło się na wyniku wyglądającym dużo lepiej niż mógłby. No i warto dodać, że żaden z dwójki Pierce-Garnett nie zdobył choćby 10 punktów. Po dwóch meczach z Bostonem wygląda na to, że mamy patent na ich niezwykle skuteczne bronienie i z LeBronem w składzie jesteśmy dla nich niezwykle groźni. Ten mecz potwierdził, że poprzednie zwycięstwo nie było przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec ... Wynik oczywiście nie oddaje tego co się działo na boisku ... Z pozytywów widzę tylko to jak zagrał Dwyane Jones i to że wszedł znów na parkiet Nichols, choć znów mnie rozczarował ... Totalną głupawkę zaprezentował Damon Jones - a tak mu dobrze szło do tej pory ... Gdyby nie to, ze gralismy w miare skladnie w obronie i to ze Celtics od polowy grali praktycznie rerzerwami, bo bysmy byli do tylu +30 ... No cóż, ostatnie mecze pokazuja wyraznie kto jest najbardziej wartosciowym graczem dla swojego zespolu w calej lidze :) Odjąć LeBrona Cavaliers i przestajemy w jakikolwiek sposób istniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem ze lepiej spisze sie pod koszem Big Z, no ale niestety nie ma Lebrona to nawet reszta gra źle.więc czekac trzeba na Lebrona wkońcu jego kon. to day-to-day wiec mysle ze we wtorek wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mysle jeszcze max 2-3 latka i powinien ktos konkretny grac u boku LBJ, mam na mysli kogos kto sam potrafi ciagnac zespol jako tako ;/, aktualnie nie mamy nikogo procz LeBrona a to jest bardzo wazne jesli chodzi o tworzenie zespolu mistrzowskiego.

 

Nie bylo chyba w historii nba mistrza, gdzie grala tylko jedna gwiazda. My mielismy nadzieje, ze takim niezlym wsparciem moze okazac sie Larry Hughes ale sie przejechalismy na nim strasznie, dlatego trzeba odczekac az spadnie jego kontrakt i zapolowac na cos, a uwierzcie mi ze bedzie na co ;>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mysle jeszcze max 2-3 latka i powinien ktos konkretny grac u boku LBJ, mam na mysli kogos kto sam potrafi ciagnac zespol jako tako ;/, aktualnie nie mamy nikogo procz LeBrona a to jest bardzo wazne jesli chodzi o tworzenie zespolu mistrzowskiego.

 

Nie bylo chyba w historii nba mistrza, gdzie grala tylko jedna gwiazda. My mielismy nadzieje, ze takim niezlym wsparciem moze okazac sie Larry Hughes ale sie przejechalismy na nim strasznie, dlatego trzeba odczekac az spadnie jego kontrakt i zapolowac na cos, a uwierzcie mi ze bedzie na co ;>.

Będzie, będzie :twisted: :twisted: A tak na marginesie świetna sygnaturka Hirek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mielismy nadzieje, ze takim niezlym wsparciem moze okazac sie Larry Hughes ale sie przejechalismy na nim strasznie, dlatego trzeba odczekac az spadnie jego kontrakt i zapolowac na cos, a uwierzcie mi ze bedzie na co ;>.

 

Jak grał james to myślałem że Pavlović gra super za trzy mu prawie wszystko wchodziło, ale nawet on nie umiał pociągnąć zespołu.Mam nadzije że te transfery Miller lub Kidd jakis dojdzie do skutku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo chyba w historii nba mistrza, gdzie grala tylko jedna gwiazda.

Rockets w 94r.

 

przy okazji nie wiecie czy Lebron dzisiaj gra :?: fajny kurs jest dzisiaj na wygraną Nets więc jakby miał znowu nie grać to grzechem byłoby nie skorzystać z takiej promocji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to były Kawalerzysta Anderson Varejao znalazł nowy klub. Zgodził się na 3 letni kontrakt z Charlotte Bobcats. Teraz CC mają tydzień na przebicie oferty, ale wydaje mi się że Ferry tego nie zrobi.

Free agent forward Anderson Varejao has signed a three-year contract with the Charlotte Bobcats. The Cleveland Cavaliers have a week to match the offer. UOL Sporte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcats to mieli jakies salary?? Bo inaczej to wiecej niz MLE dac mu nie mogli. Musze cos poczytac wiecej o tym :o.

 

by the way...

 

Here's the SI article "How Larry Got to Cleveland" by Ian Thomsen

 

I'm just gonna summarize it...(The article's long though..)

 

Before the summer LeBron tried to persuade Hughes to come to CLE. Larry said,"we talked about it the whole game. He kept saying,'Come play with me'. And I said 'Nah, I'm staying in Washington."

 

The Wiz's initial offer was 54mil/ 6yrs. After July 1 he got calls from 6 teams. Hughes' agent let the teams know that Larry's first choice is Washington. However, Larry's agent Jeff Wechsler wanted Wiz GM Grunfeld to put his best offer but Grunfeld was worried about the payroll.

 

Wechsler was upset and started looking for other options. Then Larry heard that the Bucks offered Redd 90 mil/6yrs.

 

Meanwhile, Ferry and Mike Brown were looking over the list of free agents. They came to focus on Hughes, Redd, Allen, and Joe Johnson. It says that Ray Allen agreeing in a deal with the Sonics(80mil/5yrs) was a bad news for Wechsler because the Sonics showed interest in Hughes if they weren't to sign Allen.

 

Straight out of the article-> "For Ferry, however, the signing was a welcome development. He hadn't viewed the 30-year-old Allen as the ideal long-tern running mate for James, and Seattle was now one less destination for the two guard the Cavs had finally targeted, Hughes."

 

Then MB visited Larry in St.Louis one day. (Then there's Hughes' background.. college -> Washington)Then it says Washington "didn't seem too interest" in going over the salary cap

 

Wiz GM raised the offer to 60mil/5yrs on July 5.

 

Then it talks about Redd. Even though Bucks' offer was 20mil more Redd was still interested in CLE and he scheduled to visit Cle on July 6.(He was born in Columbus, played for OSU,ect.)

 

"Realizing that Redd's signing with the Cavs would leave Washington as Hughes's only viable option, Wechsler had to work fast. On afternoon of Redd's arrival the agent reached a preliminary understanding with Ferry on a deal."

Then Ferry told Redd that he already has a guy who really wants to play for them... Redd went back to Milwaukee and signed with them.

 

The day after that Grunfeld reached Hughes and gave him his final offer 72mil/6yrs but Hughes and his agaent told him it was too late.

 

Man.. if it wasn't for that smart agent or Ferry thinking twice we could've had Redd, and we would not have been swept last year.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron nie zagra na stówe :) Więc jesteśmy zapewne mecz w plecy ... Choć Nets pod koszem są raczej przeciętni więc jeśli nasi podkoszowcy poszaleją i brown/sasha dobrze pokryją Jeffersona ... Może, może ...

 

Coś widzę, że zaczynają fisiować z Shannonem, żeby ew. opchnąć go komuś razem z AV ... Szykuje nam się jakiś grubszy trade? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Washington Wizards. Nie zagra też do końca tego tygodnia. Lokalny dziennik z Ohio podaje, że absencja 'Króla' może potrwać nawet miesiąc.

Oj szykuje odrabianie strat i ciężki sezon. :? A miało być tak pięknie, po słabym początku doprowadziliśmy do bilansu 9-6 i prowadziliśmy z Pistons, aż tu nagle kontuzja LeBrona. Oj ciężka sprawa. :?

 

BTW - Varjat pewnie zostanie za te okolice MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym miesiacem. Po prostu LeBron jako gracz, ktory duzo pcha sie pod kosz, istnieje duze ryzyko ze moze znowu dostac po lapach jak w meczu z Detroit i kontuzja mu sie odnowi. W zwiazku z tym trzeba po prostu czekac az przestanie go ten palec czy co tam bolec. Wydaje mi sie ze w ciagu tygodnia wroci tylko jaki wtedy Cavs beda miec bilans? 9-15? Ciezko bedzie sie to odrabiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie wydaje, ze wroci szybciej niz za ten miesiac ... Wszyscy sobie doskonale zdaja sprawe, ze bez LeBrona nie istniejemy i nawet jesli tam bedzie go nadal lekko cos bolec to i tak zagra, zwlaszcza ze sam wyraza taka chec ;) Pchac sie tak czesto pod kosz nie musi, wystarczy zeby rozgrywal i cos z dystansu od czasu do czasu rzucil i nasza gra bedzie wygladala zapewne o niebo lepiej :)

 

Tymczasem podobno zwolnilismy Nicholsa ... Szkoda ... A wiec zapewne AV do nas powroci - takze szkoda, bo mialem nadzieje ze go - po swietnym meczu Shannona - gdzies upchniemy razem z Brownem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shannona opchniemy na 100% komus w tym roku za draft picki albo kaske. Kontrakt mu sie konczy i Cleveland nie sa nim w ogole zainteresowani wiec na pewno Ferry cos kombinuje z Brownem.

 

Co do Nicholsa to troche szkodza bo koles mi sie podobal nawet podczas swojej gry, zwlaszcza w D, no ale mowi sie trudno, trzeba bylo miejsce zrobic a mial on chyba jako jedyny kontrakt niegwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Varjat już oficjalnie, za 17 baniek przez 3 sezony. Jest to takie maksimum w sumie, ile byłem gotów zaakceptować bez mówienia o przepłaceniu, ale zważając na to, że ten osioł chciał nawet 13 rocznie na 5 lat z góry, to ten podpis należy uznać za sukces Ferry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie można uznać, że nie za dużo nie za mało, lecz w sam raz za AV :) Teraz jedynym problemem będzie to ile czasu mu zajmie dojście do optymalnej formy ...

 

Oczywiście z Wizs do tyłu - brak Arenasa rekompensuje im genialny Butler, u nas nikt taki narazie nie wyrósł ... Czekam aż ten Gibson zacznie coś potężnie siekać, ale narazie mamy tylko jego progres w kwestii rozgrywania :)

Znów robi się głośno o ew. trade'zie Kidd'a ... Zobaczymy czy jakoś się do tego włączymy ... Ciekawe tylko kogo wtedy byśmy Nets zaproponowali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.