Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Miami Heat 2017/18 - Captain Spo i jego Team

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#316 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10397 postów

Napisano 13 maj 2018 - 12:11

Jest sens handlować hassanem przy takiej wartości?

To tak jakby rok temu spurs wyrzucili lma i brali plumlego

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

Najlepszy sklep koszykarski

#317 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 2128 postów

Napisano 13 maj 2018 - 13:20

Wcale nie mam pewności, że Riles go w to offseason gdzieś spuści. 

Problemem jest luxury tax, w który wpadamy podpisując kogokolwiek za więcej niż minimum.

A Heat mogą chcieć podpisać Ellingtona, czy kogoś za MLE. 

Hassan miał fatalny sezon i on wydaje się najoczywistszym graczem do oddania. Jednak, jak pojawi się opcja z korzystnym oddaniem TJa, to może Pat go nie sprzeda i zobaczy, jak Hassan wejdzie w kolejny sezon. 

Nie mam pojęcia, co oni wymyślą w to offseason. Wydaje mi się, że zaatakują po jakiegoś gracza z potencjałem All Stara. Riles lubi graczy, którzy się gdzieś nie sprawdzili i można ich wyciągnąć taniej - Jabari Parker, Wiggins, moooże Lowry.

4yosRYu.gif

#318 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3238 postów

Napisano 13 maj 2018 - 14:20

mając tak ciulowy skład jesteście blisko Luxury tax????!!!!????? 

zamiast facepalmującego kota, piosenka z dedykacją dla Pata Rileya:

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#319 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8857 postów

Napisano 14 maj 2018 - 22:24

Szczerze mówiąc Alonzo to dość optymistycznie podchodzisz do potencjalnego zwrotu za Hassana. Dołożenie Winslowa to może dać chyba najwyżej neutralny pod względem value zwrot (choć jest to wątpliwe), bo wartość handlowa Whiteside'a :

1)po TAK złej końcówce 17/18

2)przy niezmiennie fatalnym rynku na sprzedaż C

3)w okresie gdzie NBA wpadła w ten moment (obecny i przyszły offseason) kiedy cap space jest bardzo wartościowe

4)problemach pozaboiskowych

5)tym, że reszta klubów zna sytuację Heat (Bam i Kelly > Hassan)

6)jakże cholernie wysokiej w stosunku do umiejętności umowie

jest fatalna.

#320 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 2128 postów

Napisano 18 maj 2018 - 09:56

Szczerze mówiąc Alonzo to dość optymistycznie podchodzisz do potencjalnego zwrotu za Hassana. Dołożenie Winslowa to może dać chyba najwyżej neutralny pod względem value zwrot (choć jest to wątpliwe), bo wartość handlowa Whiteside'a :

1)po TAK złej końcówce 17/18

2)przy niezmiennie fatalnym rynku na sprzedaż C

3)w okresie gdzie NBA wpadła w ten moment (obecny i przyszły offseason) kiedy cap space jest bardzo wartościowe

4)problemach pozaboiskowych

5)tym, że reszta klubów zna sytuację Heat (Bam i Kelly > Hassan)

6)jakże cholernie wysokiej w stosunku do umiejętności umowie

jest fatalna.

I w sumie to co piszesz, to jest taka kwintesencja aktualnych opinii o Hassanie.

Tylko, że Hassan tak beznadziejny, jak go przedstawiają nie jest i w sumie muszę (choć nie chcę) go bronić.

Interesuje mnie punkt widzenia Heat przy ewentualnym trade Whitesidea, zatem - dlaczego Heat mieliby chcieć oddawać Hassana jako balast i brać inny balast? Hassan to nie Mahinmi, czy inne drewno - to 14/10/2 spokojnie może mieć. Jeżeli trade Hassana nic nie da Heat to lepiej go zostawić w składzie i grać nim po 30 min. jak mówił kilka tygodni temu Pat. 

Oddanie Hassana za jakiś balast ma sens tylko wtedy, gdy schodzimy z jego kontraktu i to znacząco + pewnie jakiś młody niespełniony grać z perspektywami lub jakiś roles na przyjemnym dla Elisburga kontrakcie.

I dodawanie jeszcze do niego Winslowa, którego gra w drugiej części sezonu była niezła, jest bez sensu. Winslow może grać więcej jako point forward, ogólnie rozgrywanie wychodzi mu nieźle i może z nim Heat pójdą w te stronę?

Ogólnie trudne decyzje przed Heat.

Pojęcia nie mam w którą stronę pójdą. 

Użytkownik Alonzo edytował ten post 18 maj 2018 - 09:58

4yosRYu.gif

#321 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8857 postów

Napisano 18 maj 2018 - 12:50

Zostawić Hassana, bo teraz nikt za niego nic ciekawego nie da.

Dać instrukcje dla Spo by ustawiał wszystko w pierwszych 20-40 meczach pod boxscore Whiteside'a

Znaleźć okazję i wymienić korzystnie w trakcie sezonu.

Taki chyba byłby najlepszy plan.

#322 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 2128 postów

Napisano 18 maj 2018 - 15:53

Możliwe, że jak nie znajdą żadnej ciekawej opcji wymiany, tak właśnie zrobią. Przy 30min. na boisku i zdrowiu, statsy może mieć fajne. 

Hassan jest chimeryczny - jak zacząłby mieć ważniejszą rolę w zespole to mogłoby się przełożyć na jego lepszą grę.

Cały sezon ogórkowy przed nami - obaczymy jak z nim będzie :) 

4yosRYu.gif

#323 Mentor

Mentor

All-Star

• Użytkownik
  • 1013 postów

Napisano 18 maj 2018 - 23:26

Ja trochę nie kupuję takich zagrywek. Może mam za dobre zdanie o ludziach podejmujących decyzje transferowe w NBA, ale to naprawdę dziecinne.

Przecież Whiteside zdążył już pokazać, że może kręcić dobre cyferki, to chyba nie jest problemem?

Zatem oczywiście mogliby grać tak, aby sobie ten boxscore wypełniał, ale co to zmieni? Nauczą go czegoś nowego, pokażą rozwój? Wątpię, zatem po co to? Sensowne chyba tylko przy założeniu, że pełno w NBA ludzi średnio rozgarniętych (jak na piastowane stanowiska), którzy dadzą się nabrać... sam nie wiem na co.

Podobnie mam w piłce kopanej z pomysłami typu minuty dla zawodnika X w końcówce sezonu bo jak strzeli jakieś bramki to go ktoś kupi. Tak jakby selekcja celów transferowych i decyzje opierały się na na jakiejś małej/mało wiarygodnej próbce.

Moim zdaniem rola Hassana w tegorocznych PO powiedziała wszystkim więcej niż powiedzieć może start najbliższego RS, ale może się mylę i rzeczywiście można nabierać organizacje takimi fortelami rodem z podwórka.

#324 dannygd

dannygd

All-Star

• Użytkownik
  • 2205 postów

Napisano wczoraj, 08:33

Whiteside podnosi swoją wartość rynkową :)
https://twitter.com/...3580119041?s=19

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

#325 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10397 postów

Napisano wczoraj, 09:37

Dwa dni to nagrywał.

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych