Skocz do zawartości

Podróże lotnicze itp


wygnaniec

Rekomendowane odpowiedzi

ten sam stopien zagrozenia co we francji, anglii... wiadomo ze uwazac trzeba, ale bez paniki.. nawet w Niemczech juz nie jest bezpiecznie, a mieszkam tam niestety.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i rozumiem że z mydłem, szamponem do włosów to samo?

JAk jedziesz na 4 miesiące to bez sensu

Poza tym w Rossmanie masz specjalne pod podróże lotnicze zarówno szampony np biały jeleń w 100 ml jak i puste buteleczki ale to ma sens jak lecisz na krótko. Na 4 miechy ci nie wystarczy więc i tak nastaw się na kupowanie na miejscu

 

Ale na perfum weź woreczek foliowy bo to wymóg by wszystkie płyny były w jednym strunowym woreczku foliowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód osobisty to zawsze mam przy sobie więc git. A perfumy mogą być w kosmetyczce czy gdzieś luzem w foliówce?

 

Trochę lipa bo lot mam o 7 rano, więc chyba noc na lotnisku spędze

No  bez jaj a skąd lecisz że nie ma tam żadnego dojazdu?

Żaden płyn nie może być luzem - perfumy tez musza wejść do tego woreczka.

 

Możesz mieć tylko jeden woreczek na osobę - zazwcyzaj to olewają ale jak trafisz na służbiste to kicha

 

Ja kiedyś przy celniku przelewałem 4 butelczki po 100 ml spirytusu do 4 pustych plastikowych po 100 ml ( bo podobno nie wolno przewozić alkoholu powyżej 45%) i się tylko uśmiechnął a drugi by ci skonfiskował jako kontrabande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z WWA lece, ale nie bede juz hotelu rezerwował

Zakładam ,że z Modlina to masz a pociągi i bilet łączony z autobusem jadacym co 20 minut ze stacji na lotnisko. Masz busiki które wożą ludzi  z wawy - sprawdź kilka opcji

 

Co 30 minut masz z centralnej pociąg do stacji Modlin  z tego co widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ,że z Modlina to masz a pociągi i bilet łączony z autobusem jadacym co 20 minut ze stacji na lotnisko. Masz busiki które wożą ludzi  z wawy - sprawdź kilka opcji

 

Co 30 minut masz z centralnej pociąg do stacji Modlin  z tego co widzę

Nie no spoko, ale ja i tak nie mam gdzie przenocować tej nocy, więc chyba lepiej na lotnisku zostać niż się włóczyć z torbą po WWA

 

 

I w ogóle wielkie dzięki wszystkim za pomoc w temacie, szczególnie tobie ely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cCKH2MU.jpg

 

będzie problem z taką torbą? mierzyłem wymiary i raczej się mieści w tych dopuszczalnych

Z miękkimi nie ma bo jakby co to ją upchasz.... Wiara na lotniskach się pakuje z takimi walizami że dziwi mnie że tak rzadko sprawdzają ( choć Wizzair czasem robi ostrą selekcję i ludzie płaczą jak musza dopłacać no ale oni mają mniejsze limity)

 

W Ryanairze nie będziesz mieć żadnego problemu z tym bagażem- żadnego - spokojnie mogłaby być większa

 

PS -- ale jednak ustaw się na początku kolejki bo Ryanair przy dużym obłożeniu połowe podręcznego pakuje do luków i taka miękka torba sprawi że wszystko w środku ci się pogniecie a jeśli pakujesz tam laptopa to już wręcz mus byś stał blisko początku kolejki

Powodzenia i pamiętaj Polacy i Portugalczycy klaszczą przy lądowaniu :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chce leciec w listopadzie, znalazlem takie polaczenie:

 

https://www.skyscanner.pl/transport/loty/fra/ceb/171123/171209/ceny-biletow-lotniczych-z-frankfurt-nad-menem-do-mactan-cebu-w-listopad-2017-i-grudzien-2017.html?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false#details/11616-1711231250--32456-1-10431-1711241850|10431-1712092000--32456-1-11616-1712100620

 

ktos mial stycznosc z tym przewoznikiem? lub z lotniskiem w hongkongu? jakies sugestie? czego nie zabierac, itp..

 

rozumiem ze bez wizy nie bede mogl wyjsc z lotniska? bo mam 9 godz w ciagu przesiadki..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.