Skocz do zawartości

Pacers 17/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Oklahoma od października czeka na playoffy, nie przeceniałbym tego sezonu w ich wykonaniu, no i Westbrook gra gorzej niż rok temu.

 

Generalnie George jest bardzo przeceniany jeżeli chodzi o RS, ale to potencjalnie dalej świetna opcja na playoffy, bo jest strasznie wszechstronnym scorerem, i potrafi świetnie bronić. 

 

Dlatego kilka razy podniósł poziom swojej gry w playoffach.

Analogicznie Kyrie - w RS na dystansie sezonu on nigdy nie miał wielkiego impaktu przez swoją kiepską obronę, nawet w Bostonie można bronić tezę, że równie ważny jest Horford. 

 

Ale o ile generalnie w RS scoring jest przeceniany, o tyle w playoffach jak gra się z najlepszymi zespołami to niewielu jest graczy mogących wrzucić 25ppg na mocnych procentach. 

 

A moim zdaniem i George, i Irving należą do tego grona.

 

Thunder zagrają z kimś mocnym playoffy, więc będziemy mieli powyższej tezy weryfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi napisz czemu Turner się zatrzymał w rozwoju na półce ''dobry gracz''. Gdyby Turner okazał się tym kim myślałem że będzie, to Pacers mieliby potencjał na poziom ~Raptors z ostatnich sezonów, czyli 50-55W rok w rok.

Sam sobie zadaję te pytanie... Coś się zatrzymało, ale pojedyncze mecze ma mocne, więc na ten moment zwalam to na te ciągłe problemy z kontuzjami w tym sezonie. 

 

Liczę na dobrze przepracowany offseason i zdrowe kolejne rozgrywki, wtedy będę już oceniał i ewentualnie skreślał, bo gość ma i umiejętności i głowę, żeby łomotać mocno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi napisz czemu Turner się zatrzymał w rozwoju na półce ''dobry gracz''. Gdyby Turner okazał się tym kim myślałem że będzie, to Pacers mieliby potencjał na poziom ~Raptors z ostatnich sezonów, czyli 50-55W rok w rok.

A kim obstawiales że będzie?

To bardzo dobry defensywny center z 3 na spoko procencie, dalej duże pole do rozwoju w ofensywie ale jest szansa że się poprawi z czasem, tylko wolniej niż zakladales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi napisz czemu Turner się zatrzymał w rozwoju na półce ''dobry gracz''. Gdyby Turner okazał się tym kim myślałem że będzie, to Pacers mieliby potencjał na poziom ~Raptors z ostatnich sezonów, czyli 50-55W rok w rok.

Mogłeś nie pytać przed meczem ... Może by nie chciał się przypomnieć

 

Trochę w tym meczu wyglądało tak jakby Indiana była czas o jeden mały kroczek przed 76ers. Ciut szybsi ciut sprytniejsi i to mimo tego ,że 76ers świetnie odcięło Bogdanovica i Oladipo

 

Normalnie to wystarcza ale wczoraj każdy z pozostałych dołożył swoja cegiełkę . A to Young zrobił serię 6 pkt od remisu 71-71. A to Myles był ciut za szybki na Embiida.

Świetny w sumie mecz obu ekip tylko ,że Phila trochę nie wiedziała jak ma zakończyć ten mecz. Moge się mylić ale któryś mecz 76ers który oglądam na styku gdzie brak ewidetnie go to guya

 

Ale w sumie młode ekipy czasem tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie gadać Myles ma w tym roku zadyszkę, chyba za mało z nim pracują jako typowym C i nie rozwijają jego talentu. Praktycznie jego zadania to defensywa i catch shooter na mid/long... Szczególnie kłuje w oczy jego słaba zbiórka, znikoma ilość gry w post-up oraz typowej dla energicznych centrów - dunki. On ma 10x więcej jumperów niż dunków!

Stylem gry zaraz Mirotica będzie przypominał, a Markkanen już teraz i w post, dunkach i w 3p jest lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się jak przychodził do ligi ze to bosh 2.0 z lepszym shotblockingiem.mysle ze ma potencjał żeby tej klasy graczem zostać, jednak w tym roku nękają go lekkie kontuzje bądź co bądź ..

pacers maja lidera i maja mega dobra trzecia opcje na lata.. w sumie z tym liderem to się okaże w po dopiero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Thadeus Young chce się wyoptować bo woli dłuższą umowę za mniejsze pieniądze..

Jesli tak się stanie to Indiana ma więcej kasy niż 76ers i Bulls do wydania... Mogą mieć 51 mln w cap space..

 

Ba oni nawet nie wywalając Bogdanovica mają kasę na maxa

 

Czarny koń tego lata....

Turner, Sabonis, Oladipo - chciałbym by tam właśnie trafił Le Bron

 

Nie wiem kiedy stają ważne umowy Collisona i Ala bo Bogdanovica staje się 29 czerwca bo to jest kluczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.