Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne są takie teksty jak kuzyn tu już rzuca, sorry gościu ale jak po 10 wspólnych meczach stawiasz krzyżyk na ich sukcesie to jesteś po prostu uprzedzonym do melo głupkiem i gdy tylko sytuacja pasuje wbijasz mu szpile tylko po to żeby je wbić. 

 

Możesz się nie zgadzać ze mną, ale nie musisz od razu wyzywać. 

Dzisiaj, ktoś pisał w temacie New York Knicks, że cieszy się, że nie będzie oglądał grubej dupy Melo.

Jakoś nie widzę żebyś zareagował, więc wyluzuj, albo zwyzywaj wszystkich. 

 

Co można odczytać z mojego zdania "Nie każda wielka trójca sukcesem skażona." 

To że stawiam na nich krzyżyk ?  to jest Twoja nadinterpretacja. 

 

Przede wszystkim nie wiesz co w mojej ocenie może być dla nich sukcesem, żeby tak napisać. 

Realnie sukcesem dla Thunder moim zdaniem, będzie przejście do drugiej rundy PO i koniec sukcesów.

I do takiej prognozy wystarczy mi to co widzę teraz i wdziałem ostatnie 3 sezony u Carmelo.

Być może będę musiał to odszczekać, na razie zdania nie zmienie. 

 

 

Co do Melo, ja nie wbijam szpili i nie jadę z nim jak niektórzy tutaj, ale przez te 7 lat oglądałem (strzelam), więcej jego meczy niż Ty i widzę co się dzieje. A dzieje się źle, Melo w obronie za dużo nie robi, a jego kilkunastosekundowe Iso jak było grane tak jest, mimo MVP PG koło siebie, na razie nie ma Olimpic Melo w ataku.

 

Oczywiście że po 10 meczach nie powinno się skazywać na porażkę takiej kapeli jak Thunder, ale pewnych nawyków gracza, nie wyeliminujesz przez sezon (Melo / ISO / No D) i do tego potrzeba być może 2/3 sezonów, a Carmelo ma już 34 lata i nie zmieni swojej gry według mnie.

 

Tak czy inaczej ja życzę mu mistrzostwa NBA z Thunder, bo się do niego w jakiś sposób przywiązałem, jako fan Knicks i szanowałem to co robi też poza parkietem w Nowym Yorku i z drużyna, z każdym nowym składem jaki dostawał co roku. 

 

 

Może być też opcja, kiedy nadal nie będzie pykało, że będzie wychodził z ławki, tylko ... przypomnijcie sobie jego pierwszą konferencję prasową w Oklachomie i jak zareagował na podobne pytanie dziennikarza. On nigdy nie zaczynał nigdzie wychodząc z ławki. 

 

Także ten, luzik doradzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze zdanie ze ktoś się cieszy ze grubasa nie zobaczy w ny nijak się ma do skreślenia zespołu po 10 meczach.

 

Wprowadźmy bardziej umiarkowane oceny odrzucając skrajne i będzie to forum poza tematem politycznym znośne ;)))

Mnie eksperyment okc ciekawi.

 

I nie ma wątpliwości ze ewentualne niepowodzenie bardzo mocno obciąży melo.

 

Wtedy do łatki ze nie da się na nim budować pójdzie w historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Donovana ... miejmy nadzieje że to ułoży jak trzeba bo naprawdę jest dobrym trenerem. Czy trzeba się cofać w czasie żeby pisać jak to nie był wychwalany 2 lata temu że w PO wygrał pojedynek trenerski z Popem i o mało co nie wyeliminowali GSW ? A teraz że się nie nadaje i nie ma pomysłu ... no k****. Brooks 2.0 ? Jak Scott Brooks trenował OKC to był pachołkiem który bierze kasę za nic bo ponoć nic nie robił. Jak zaczął trenować Wizards to nagle pojawiły się opinie  "kurczę ten Brooks widać że jednak coś tam potrafi ładnie ogarnął tych czarodziei, nareszcie zaczęli grac". 

 

Donovan jest dobrym trenerem bo jest dobrym trenerem, to jest w gruncie rzeczy Twój argument.

Na chwile obecną Donovan stosuje to co już stosował Brooks.

Moja -Twoja gdy Westbrook grał z Durantem check

2016/17 Westbrook vs World check to już było gdy Durant wypadł w 2014/15

 

Donovan miał swoje sukcesy w PO, Brook też miał.

 

Swoją drogą śmiesznie wyglądają staty Westbrooka, PG13 i Melo

201 punktów każdy ~17 rzutów na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan jest dobrym trenerem bo jest dobrym trenerem, to jest w gruncie rzeczy Twój argument.

Na chwile obecną Donovan stosuje to co już stosował Brooks.

Moja -Twoja gdy Westbrook grał z Durantem check

2016/17 Westbrook vs World check to już było gdy Durant wypadł w 2014/15

 

Donovan miał swoje sukcesy w PO, Brook też miał.

Jeśli myślisz że po 2 meczach bez problemu ogarnie takie indywidualności jak PG, Melo i RW no to spoko. 10 meczy za nami jeszcze drugie tyle i zobaczymy czy Donovan rzeczywiście ich ogarnie czy też nie ( wydaje mi się że próbka 20-25 meczy będzie ok ). A niech ktoś mi przypomni jak było w zeszłym roku z Vogelem a jak wygląda sytuacja dzisiaj ? Wczoraj go ukamieniować dzisiaj beatyfikować ? I żeby nie było że tam przebudowa dojrzewanie graczy etc. a tu BIG3 ... każdy trener potrzebuje czasu żeby ogarnąć zawodników także wstrzymałbym się z osądami trenerów po paru meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz że po 2 meczach bez problemu ogarnie takie indywidualności jak PG, Melo i RW no to spoko. 10 meczy za nami jeszcze drugie tyle i zobaczymy czy Donovan rzeczywiście ich ogarnie czy też nie ( wydaje mi się że próbka 20-25 meczy będzie ok ). A niech ktoś mi przypomni jak było w zeszłym roku z Vogelem a jak wygląda sytuacja dzisiaj ? Wczoraj go ukamieniować dzisiaj beatyfikować ? I żeby nie było że tam przebudowa dojrzewanie graczy etc. a tu BIG3 ... każdy trener potrzebuje czasu żeby ogarnąć zawodników także wstrzymałbym się z osądami trenerów po paru meczach

 

Bardzo chciał bym się z tym zgodzić i bardzo chciał bym aby to była racja ale patrzę na Sotę i trochę mi gula skacze...

 

...oni wymienili 3 z S5, my 2. Oni przegrali 4 mecze z SAS ( nie dziwi ), Pacers które zaskakuje, Detroit ( patrz Pacers ) i GSW ( wiadomka ). My przegraliśmy z: Jazz, 2x właśnie od Soty, Celtics, Blazers, Sac ( ehhh ).

 

Sota jest 5-1 z drużynami z zachodu, my jesteśmy 0-5...

 

To JEST niepokojące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal Crawford siepacz trójek
Taj Gibson mimo wszystko regularnie zdobywał punkty na dobrym procencie niezależnie od zmiany drużyny ( CHi ->OKC )
Butler wychowanek Thibo, solidny grajek. 
Może dlatego to szybciej u nich ruszyło ? Nie wiem

Natomiast BIG3 z OKC jest nieregularne jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Dzisiaj i jutro meczyki zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Denver to wyjdą na strasznej kurwie, nie widzę za bardzo szans na naspodzionkę.

 

Zaskoczony? :)

 

Nie rozumiem czemu gra OKC wygląda aż tak fatalnie, ale jeśli się nie ogarną, to mogą skończyć poza pierwszą 4 w konferencji. Niby to ciągle początek sezonu, ale ten zespół ewidentnie nie funkcjonuje. Ceglący (nawet jak na siebie) Westbrook, wyciszony George i szarpiący się Melo. Nie wiem jak tam atmosfera w szatni, ale może się zaraz zrobić nerwowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwilowo dalem spokoj po meczu z bos gdzie melo grajac z lawa vs lawa bos palowal tak idiotyczne akcje ze rece mi opadly. Skonczyl na 3-17. jajo

Zaczalbym od podmiany, niech pg smiga z lawa zamiast melomana. 

 

Def to kolejny problem. Z bos siedli na nich w 1 polowie, w drugiej luzik od przerwy bo przeciez prawie 20 pg do przodu to sobie odpocznijmy sezon dlugi jest. Potem festiwal melo a na koniec 6 min jechania high pnr przez irvinga ktory rozprowadzal do czystego horforda. Chyba z 8 takich akcji z rzedu poszlo byli jechani jak bure suki i zero reakcji okc.

 

off w cruch to okc tradycja nie dziwi mnie ani troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz że po 2 meczach bez problemu ogarnie takie indywidualności jak PG, Melo i RW no to spoko. 10 meczy za nami jeszcze drugie tyle i zobaczymy czy Donovan rzeczywiście ich ogarnie czy też nie ( wydaje mi się że próbka 20-25 meczy będzie ok ). A niech ktoś mi przypomni jak było w zeszłym roku z Vogelem a jak wygląda sytuacja dzisiaj ? Wczoraj go ukamieniować dzisiaj beatyfikować ? I żeby nie było że tam przebudowa dojrzewanie graczy etc. a tu BIG3 ... każdy trener potrzebuje czasu żeby ogarnąć zawodników także wstrzymałbym się z osądami trenerów po paru meczach

 

Tu nie chodzi o to czy to będą dwa spotkania czy dziesięć. Donovan jest 3 sezon z Thunder, a jak na razie to jedzie na starych zapiskach Brooka. Donovana sprowadzoną na fali sukcesów Stevensa w Bostonie i do tej pory nie nie bardzo widać jakiś skok jakościowy, jasne roster się zmieniał, ale ciężko dostrzec jakoś myśl przewodnią.

 

Magic to anomalia, bo zespół, który nie powinien trafiać za 3 nagle rzuca tylko ciut gorzej niż Warriors. Minie kilka tygodni i procenty się ustabilizują. A Vogel jest dla mnie przereklamowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.