Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

OKC nie są w żadnym TOP6 i jest to tak absurdalna teza, że nawet nie widzę powodu, żeby się na ten temat rozpisywać. Każdy kto obejrzał przynajmniej kilkanaście spotkań OKC w tym sezonie wyśmieje propozycję umieszczenia ich w TOP6 ligi.

Ja obejrzałem więcej niż kilkanaście i myślę, oczywiście nie będę o to walczył jak lew, że ta teza miałaby dużą szansę się obronić. Od OKC lepsi są zdecydowanie Golden State, Spurs, Houston i Cavs. Na podobnym poziomie są Clippers, Utah, Portland, Memphis, Boston, Toronto i Washington. Dasz sobie rękę uciąć, że gdyby, czysto hipotetycznie, został zorganizowany turniej z udziałem tych drużyn + OKC, to Westbrook i spółka nie zajęliby pierwszego bądź drugiego miejsca?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem więcej niż kilkanaście i myślę, oczywiście nie będę o to walczył jak lew, że ta teza miałaby dużą szansę się obronić. Od OKC lepsi są zdecydowanie Golden State, Spurs, Houston i Cavs. Na podobnym poziomie są Clippers, Utah, Portland, Memphis, Boston, Toronto i Washington. Dasz sobie rękę uciąć, że gdyby, czysto hipotetycznie, został zorganizowany turniej z udziałem tych drużyn + OKC, to Westbrook i spółka nie zajęliby pierwszego bądź drugiego miejsca? :smile:

 

Ręki za nic uciąć bym sobie nie dał, ale mógłbym postawić na to naprawdę duże pieniądze.

 

Twoja teza się nie broni, bo wystarczy spojrzeć na bilans pod koniec RS, przebieg PO i choćby podstawowe statystki ataku i obrony. OKC tam w czubie nie ujrzysz. Mówimy o zespole całkowicie uzależnionym od spektakularnych występów Westbrooka, bez którego Oklahoma wyglądała jak banda amatorów. Naprawdę nie wiem jak można wpakować ich do TOP6, po tym jak na własne oczy widziało się ich grę.

 

Z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pokazały PO - takie granie starcza tylko na RS. Kiedy przychodzi do walki na noże, to zespoły oparte w dużej mierze na heroballu (dla uproszczenia tak piszę) Westbrooka, Hardena czy IT są wgniatane w ziemię. Fajnie się to ogląda, wychodzą z tego super highlightsy, tylko pewnych barier nie da się w taki sposób przeskoczyć.

Zapomniałeś wspomnieć o Lebronie. 

Pewnych barier się faktycznie nie da przeskoczyć nie mając wokoł talentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręki za nic uciąć bym sobie nie dał, ale mógłbym postawić na to naprawdę duże pieniądze.

 

Twoja teza się nie broni, bo wystarczy spojrzeć na bilans pod koniec RS, przebieg PO i choćby podstawowe statystki ataku i obrony. OKC tam w czubie nie ujrzysz. Mówimy o zespole całkowicie uzależnionym od spektakularnych występów Westbrooka, bez którego Oklahoma wyglądała jak banda amatorów. Naprawdę nie wiem jak można wpakować ich do TOP6, po tym jak na własne oczy widziało się ich grę.

 

Z mojej strony EOT

Mi się też nie podoba taka filozofia drużyny, ale... jak sprawdziłem bezpośrednie mecze OKC z wyżej wymienioną przez mnie siódemką drużyn, to Oklahoma ma gorszy bilans tylko z ... Portland. Z Clippersami, Toronto i Wizards stosunek remisowy, a z Bostonem, Utah i Memphis bilans dodatni, więc tak jak piszę, ta teza miałaby szansę się obronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja obejrzałem więcej niż kilkanaście i myślę, oczywiście nie będę o to walczył jak lew, że ta teza miałaby dużą szansę się obronić. Od OKC lepsi są zdecydowanie Golden State, Spurs, Houston i Cavs. Na podobnym poziomie są Clippers, Utah, Portland, Memphis, Boston, Toronto i Washington. Dasz sobie rękę uciąć, że gdyby, czysto hipotetycznie, został zorganizowany turniej z udziałem tych drużyn + OKC, to Westbrook i spółka nie zajęliby pierwszego bądź drugiego miejsca? :smile:

Ty tak serio ? :grin: :grin:

OKC jest lepsze od Clippersów? w czym

przeciez zdrowi Clippersi to jest TOP5 ligi

zdrowy blake + zdrowy krzys i seria z okc do 5 spotkań max

Portland (z Nurkiciem) rowniez by sie bo nich przejechało bez problemu, w sumie jakby się przyjrzeć to z nikim OKC raczej serii by nie wygrało :grin:

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio ? :grin: :grin:

OKC jest lepsze od Clippersów? w czym

przeciez zdrowi Clippersi to jest TOP5 ligi

zdrowy blake + zdrowy krzys i seria z okc do 5 spotkań max

Portland (z Nurkiciem) rowniez by sie bo nich przejechało bez problemu, w sumie jakby się przyjrzeć to z nikim OKC raczej serii by nie wygrało :grin:

 

A z jakiej racji to właśnie mnie cytujesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio ? :grin: :grin:

OKC jest lepsze od Clippersów? w czym

przeciez zdrowi Clippersi to jest TOP5 ligi

zdrowy blake + zdrowy krzys i seria z okc do 5 spotkań max

Portland (z Nurkiciem) rowniez by sie bo nich przejechało bez problemu, w sumie jakby się przyjrzeć to z nikim OKC raczej serii by nie wygrało :grin:

Zdrowych Clippersów świat dawno nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic zyczylbym sobie zeby OKC wytransferowali Westa i zaczeli przebudowe. Gosc nie jest wart placenia blisko 40 baniek za sezon. Nikt nie jest wart takiej kasy bo to zapycha salary i dupa z budowania druzyny wokol kogos kto zgarnia ponad 1/3 wszystkich zarobkow.

 

Dostaliby za niego bardzo duzo, zreszta oni akurat wiedza jak sie buduje druzyne od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder mają #21 pick i wg mnie z tym numerem powinni szukać kogoś z tych graczy:

Bam Adebayo (ale wątpię, by spadł), OG Anunoby (też raczej nie spadnie), Justin Jackson, TJ Leaf, Harry Giles, Dillon Brooks, Frank Mason.

 

Cóż, mój spory faworyt ostał sie do picku Thunder, ale Presti postawił na wieszczonego przez parę osób tutaj jako busta - Fergusona. Zobaczymy, co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą u Spurs to wygląda blado został im Leonard a i LMaM przebąkuje coś o odejściu a wartość Greena to ktoś tu pisał to daleki pick.

A to Mboute nie jest u Was? :orange:

Już chcesz się go pozbyć do Spurs

 

A poważnie to może załóż wątek o Clippersach 17/18 byś nie musiał w każdym możliwym wątku zapewniać że Clippers są lepsi i że będą mieć Paula równiez za rok

 

A co do Thunder to kurcze nie wiem co z tym Fergusonem . Ba ja nie wiem czy oni kogoś przedłużą. Mają 112 milionów już teraz w kontraktach i do przedłużenia Taja i Robertsona.... Nawet gdyby poszli po taniości to i tak pewnie dojdzie dodatkowe 20 milionów

 

Ciekaw jestem czy Thunder chce płacić przez lata gruby podatek od luksusu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Westbrook oleje OKC za rok, to dołączają do grona dysfunkcyjnych organizacji typu LAL, NYK czy ORL :D

Zostać z ponad 60 milionami Adamsa, Oladipo i Kantera bez żadnego młodego talentu po tym jak się 5 lat temu miało na długich kontraktach młodego Duranta, Westbrooka i Hardena. 

Po prostu mistrzostwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop zagrał jedne dobre PO bo się kontrakt kończył i dostał 20 baniek. Lubię gościa ale OKC się tak zacisło z tymi kontraktami, że prędzej czy później czeka ich całkowity rebuilding. 3 kontrakty po 20 baniek dla gości co nawet nie aspirują do miana czyścibutów allstarów + kontrakt Westa i mamy zapchane całkowicie salary. Nie wiem jak to logicznie wytłumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.