Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Dallas wygrało ten draft, bez dwóch zdań. Chodzą plotki, że być może Cousins się z nimi zwiąże. Jeśli DeMarcus by do nich trafił i grał na poziomie 20/11/4 to uważam, że będą PO z marszu. Tak czy siak graty dla fanów Mavs. Luka pokaże klasę, jestem tego pewien.


ladna ma luka mame - mama curry`ego bedzie miala godna konkurentke

 

http://www.marca.com/buzz/album/2018/06/22/5b2ca42ae2704e91a58b4677_1.html

mi wpadła w oko mama Bridgesa co pracuje w Sixers bodajże, niezła jest :grin:

https://deadspin.com/mikal-bridges-was-the-sixers-nice-hometown-story-for-ab-1827038170

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Mavs maja cap space?Zmieszcza ewentualnie Randla i Cousinsa?

Oni nawet na maxa nie mają dla DMC. Tzn moga mieć ale to wymaga pozbycia się praw do Ferella, Klebera, Setha Curry, McDermotta, Mejriego i Doriana Finney-Smitha..

 

Wtedy będą mieć 31 mln mln i to jest ich absolutny max co moga wycisnąć.. Więc moze coś blisko maxa znajdą dla DMC i De Andre ale juz na kolejną umowę nie będą mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas wygrało ten draft, bez dwóch zdań. Chodzą plotki, że być może Cousins się z nimi zwiąże. Jeśli DeMarcus by do nich trafił i grał na poziomie 20/11/4 to uważam, że będą PO z marszu. Tak czy siak graty dla fanów Mavs. Luka pokaże klasę, jestem tego pewien.

mi wpadła w oko mama Bridgesa co pracuje w Sixers bodajże, niezła jest :grin:

https://deadspin.com/mikal-bridges-was-the-sixers-nice-hometown-story-for-ab-1827038170

Mam nadzieje ze obejdzie sie bez Kuzyna. Jaka jest szansa bo zerwanym achillesie ze bedzie grał 20/10? Jaka jest szansa ze pod lepszym trenerem bedzie sie starał grac w obronie? 

 

A poza tym Dallas to w tej chwili DDD

 

Dirk, DSJ, Doncic

 

Dirk- 40 lat, 3 dni

DSJ, Doncic- 39 lat, 323 dni

 

:playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że nie podpiszą DMC. Niby nie bazuje na dynamice, ale to nadal Achilles. W tak młodym wieku? Pytanie kiedy drugi strzeli. Lepiej niech Marcina ściągną. Bardziej pasuje do koncepcji Ricka.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze obejdzie sie bez Kuzyna. Jaka jest szansa bo zerwanym achillesie ze bedzie grał 20/10? Jaka jest szansa ze pod lepszym trenerem bedzie sie starał grac w obronie?

 

A poza tym Dallas to w tej chwili DDD

 

Dirk, DSJ, Doncic

 

Dirk- 40 lat, 3 dni

DSJ, Doncic- 39 lat, 323 dni

 

:playful:

Można spróbować zrobic snt z pelicans i puscić matthewsa i bareę lub mcdermotta. Pelucans przydadza sie gracze do rotacji. A kasę z salary przeznaczyc na randla.

 

No i cousinsa to można podpisać za 20 milionów a nie za 30 rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Cousins na to pójdzie? Zawsze się znajdzie wariat, który mu będzie dawał te 30 baniek. I to jeszcze na długim kontrakcie.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Problem w tym, że ilość wariatów z kasą jest bardzo ograniczona, a kilku ciekawych graczy będzie.

 

Ja od Mavs oczekuje tylko dwóch rzeczy. Nie pakować się w Cousinsa i Randle, temu drugiemu to jedynie z nadzieją, że się potem będą Lakers męczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oquinn-610x400.jpg

 

Dajcie mu coś więcej niż 5/mln na rok i minuty. 

Być może trafi do GSW. Zdeka niedoceniany role player. 

Myślę, że w dobrym systemie i w trakcie 30min byłby wstanie robić DD co noc. Pozdro!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka o KOQ i Warriors jest stara i przebrzmiała. 

 

Więc zamiast pakować się w jakiś Kuzynów czy innych Pabli z Mielna rodem z Lakers, lepiej dać mu trochę sosu i zadbać o minuty. Gryzie parkiet, zbiera, broni, blokuje, coś rzuci, zna swoje miejsce w szeregu i przywali pięścią w stół w szatni ja trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.