Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Dallas rok temu zaczęło słabo sezon, ale potem się pozbierali, i tak samo myślę, że będzie teraz, gdy Barnes i Noel zaczną grać w koszykówkę, a do tego wróci Curry.

 

Dla Mavs świetna perspektywa to jednak top5 draftu, raz, że nie mają szans na playoffy, a dwa, że jak dołożą top5 talent to mogą mieć bardzo fajną sytuację kontraktową - Smith Jr, załóżmy Bamba, Barnes, Curry, podpisywać krótsze umowy i za dwa lata Dallas może mieć Barnesa w CY, Smitha i topowy talent na pierwszych umowach, jeszcze jeden talent z draftu '19 i Curry'ego, a poza tym puste salary jak zrzucą Powella.

 

Tylko do tego trzeba cierpliwości, a Cuban nie wiem czy do tego się nadaje. Ale jeżeli chce faktycznie zbudować znowu contendera, to nie widzę dla Mavs lepszej alternatywy na Zachodzie, tu trzeba zebrać młodzież i dopiero potem atakować na rynku korzystając z rookie kontraktów, w międzyczasie dawać krótkie umowy wzorem Colangelo i Sixers doświadczonym rolesom.

 

No i kto wie, czy nie dobrze, że Noel nie przyjął oferty Mavs, bo jak będą wybierać w top5 draftu to powinni tam być Bamba, Ayton czy Bagley, bo Doncic i Porter to byłby znacznie gorszy fit.

 

Znając Cubana, skończy się jednak jakimiś dzikimi umowami, bo za rok niewiele organizacji ma maksa do dyspozycji.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszowi Mavs i ich średnie staty. Patrzeć na to nie moge

 

Nowitzki 10/5

Salah     2/4

Noel       6/6

Powell    4/4

Kleber    5/2

 

czas uderzać po okafora, dać cokolwiek, czekać na draft. Okafor moze być jak Monroe. Dobry rezerwowy center który da jakieś punkty. Na obrone nie ma co patrzec, jej i tak nie ma

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 z rzędu zwycięstwo z WAS, nawet nie wiedziałem ze taka seria jest. Przecież Dallas dołuje w sumie 3 sezon

 

Zajefajny meczyk DSJ, Salah 5 bloków, Barnes przypomniał sobie poprzedni sezon. Ale dalej podkoszowi to jakiś śmiech. Noel gra 6 minut na staty 2/2. Powell gra minute, robi faul w ataku bo sie wyjebał i ktoś sie o niego przewrócił, potem znowu sie wyjebał- tym razem w obronie i ława do konca meczu. Bieda straszna... Najlepszy mecz Mavs obok porażki z 76 gdzie też grali całkiem dobrze

 

Fajnie ze wrócił Finney-Smith. Niby nic wielkiego nie grał, ale dobrze mieć na ławce kogoś kto nie jest rozgrywającym/centrem i potrafi coś bronić. Ja jestem dobrej mysli. PO to mrzonki, ale sezon nie skonczy sie upokorzeniem w stylu 15-67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chciałem wrócic do Mavs bo godzina dobra

 

1. Clippers to nie jest zespół NBA

2. Mavs nawet sie nie spocili

3. Dirk 5/5 za 3, +32 w 24 minuty

4. Noel w przerwie poszedł zjeść hot doga do media roomu. Co za debil

 

ide szukać strimów z NCAA dalej, jak narazie podoba mi sie Bagley, co nie dziwne, oraz Bamba. Ten drugi to drugi Noel(nawet nogi ma tak samo chude) ale jest lepszy w ofensywie, podobno juz sie uczy rzucać za 3 i ogolnie jest rozgarnięty życiowo. Ja takich lubie. 

 

Jako ze śnieg spadł to temat przechodzi w tryb zimowego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wrócic do Mavs bo godzina dobra

 

1. Clippers to nie jest zespół NBA

2. Mavs nawet sie nie spocili

3. Dirk 5/5 za 3, +32 w 24 minuty

4. Noel w przerwie poszedł zjeść hot doga do media roomu. Co za debil

 

ide szukać strimów z NCAA dalej, jak narazie podoba mi sie Bagley, co nie dziwne, oraz Bamba. Ten drugi to drugi Noel(nawet nogi ma tak samo chude) ale jest lepszy w ofensywie, podobno juz sie uczy rzucać za 3 i ogolnie jest rozgarnięty życiowo. Ja takich lubie.

 

Jako ze śnieg spadł to temat przechodzi w tryb zimowego snu

Fajnie że w niektórych topicach drużyn są tacy fani jak Ty.

 

Człowiek wejdzie i w jednym poście ma jakąś fajną statystykę, fajną ciekawostkę i parsknięcie gratis :).

 

Nie zasługujecie na miejsce w którym jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu strasznie mnie męczyło to przedłużanie negocjacji z Noelem. Potem jak nie doszli od porozumienia to był cios. Dla mnie to była powtórka z rozrywki. Kolejny zawodnik który olał Mavs. Klątwa Mavs gdzie przez długie lata(nie licze Chandlera) to była tragedia na pozycji centra. A Noel miał tworzyć młody dynamiczny duet z DSJ. Defensywny freak plus ofensywny freak. Baja

 

A teraz wychodzą kwiatki typu Noel nie ma etyki pracy, właściwie już sie poddał, ostatnia sprawa z hot dogiem. Wicie do Rick odpowiedział na pytanie o tą sytuacje? Ze faktycznie hot dogi są tam podobno dobre i musi wysłac jakiegoś chłopaka od podawania piłek po jednego. No wrzuta konkretna. Noel jest skonczony w Mavs, to nawet nie chodzi o ten kontrakt. Bo gdyby Dallas walczyli o cokolwiek, a Noel był w formie to Carlisle jest takim trenerem, który robi wszystko żeby wygrywać jak najwięcej. Ale Noel to w tej chwili typowy chłopek na koniec ławki. A ta ławka długa nie jest. Tak jak Okafora mi żal w 76, tak Noela wcale. Choć obaj powinni zmienić otoczenie jak najszybciej

 

Cuban podjął świetną decyzje niepodpisując kontraktu, natomiast Noel powinien pozwać swojego byłego agenta na te 70 mln. Nie wiem jak mozna było odrzucić taki kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co złego w tym miejscu? kopać się po czele żeby i tak do PO nie wejść? dwa dobre wybory pod rząd należą się Cubanowi za te wszystkie lata szastania forsą

 

@iglo

 

a to nie było tak, że agent go właśnie namawiał by brać co jest na stole, a on chciał maxa?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca chyba wiadomo jak to tam było z tym kontraktem, ale sytuacja w sezonie to raczej nie jest tak, że tam Noel jest jedynym winnym (wiem, bo go miałem w 2 ligach fantasy, to się interesowałem ;]). Mavs/Carlisle mieli na niego wyjebane od początku sezonu, nie dawali mu grać, on się pewnie wkurwiał, było coraz gorzej i coraz gorzej i skończyło się tym, że jest poza rotacją.

 

No, ale na odrzuceniu tamtego kontraktu to wyjdzie trochę w plecy, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel miał jednego agenta, ten sie chyba zgadzał, Noel nie, to go wyjebał

potem zatrudnił następnego i zaczęło sie twarde stanowisko ze tylko max

 

co by nie mówić już pierwsza umowa 17/rok to był kosmos

 

e: chociaż tego co pamiętam to oficjalne komunikaty były takie ze pierwszy nie mógł sie dogadać z klubem i zmiana jest dlatego żeby to usprawnić. Dopiero jak go Noel wywalił to zaczęły wychodzić różne rzeczy. Wcześniej to wiadomo, pierdu pierdu do mediów

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.