Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zawsze w takich sytuacjach zastanawia jak to się dzieje, że nagle domniemanie niewinności jest wyrzucone do kosza. wystarczy rzucić oskarżenie będąc w jednej z uprzywilejowywanych grup i jeden z fundamentów naszej cywilizacji nie ma znaczenia. no ale teraz jest trendy bycie #metoo.

W świetle prawa nie jest wyrzucone do kosza. Natomiast jeśli oskarżenia padają z wielu źródeł to poza światłem prawa domniemanie niewinności staje się mocno nadszarpnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze w takich sytuacjach zastanawia jak to się dzieje, że nagle domniemanie niewinności jest wyrzucone do kosza. wystarczy rzucić oskarżenie będąc w jednej z uprzywilejowywanych grup i jeden z fundamentów naszej cywilizacji nie ma znaczenia. no ale teraz jest trendy bycie #metoo.

mnie jeszcze bardziej rozpierdala oskarzanie o molestowanie po 15 latach i biczowanie winnych odrazu przed media

 

pamietasz jak 10 lat temu gralismy w kosza i klepnales mnie po punktach w dupe? nie podobalo mi sie to czulem sie abused

 

najbardziej mnie irytuja te aktoreczki ktore dupa zrobily kariery a 15 latr pozniej im to przeszkadza

 

to powinno byc tak samo karane jak nie zgloszenie przestepstwa, ukrywaja 20 lat ze ktos zlamal prawo

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze bardziej rozpierdala oskarzanie o molestowanie po 15 latach i biczowanie winnych odrazu przed media

 

pamietasz jak 10 lat temu gralismy w kosza i klepnales mnie po punktach w dupe? nie podobalo mi sie to czulem sie abused

 

najbardziej mnie irytuja te aktoreczki ktore dupa zrobily kariery a 15 latr pozniej im to przeszkadza

 

to powinno byc tak samo karane jak nie zgloszenie przestepstwa, ukrywaja 20 lat ze ktos zlamal prawo

Ignorujesz kwestie tego, że producenci itp. mieli wpływy i możliwości by mocno uprzykrzyć życie gadającym za dużo.

 

Oczywiście nie jestem naiwny i domyślam się, że poziom zepsucia jest wśród kobiet zbliżony jak wśród mężczyzn i część z tych wszystkich sytuacji nie wyglądała tak, jak te kobiety to przedstawiają. Niemniej ze swoim stronniczym podejściem różnisz się od feminazistek tylko tym, że popierdoliło Cię w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorujesz kwestie tego, że producenci itp. mieli wpływy i możliwości by mocno uprzykrzyć życie gadającym za dużo.

 

Oczywiście nie jestem naiwny i domyślam się, że poziom zepsucia jest wśród kobiet zbliżony jak wśród mężczyzn i część z tych wszystkich sytuacji nie wyglądała tak, jak te kobiety to przedstawiają. Niemniej ze swoim stronniczym podejściem różnisz się od feminazistek tylko tym, że popierdoliło Cię w drugą stronę.

Krytykowanie konkretnych sytuacji - czyli lasek, ktore kiedys robily kariere przez lozko a po latach - jak nie maja juz tej mozliwosci (bo sa stare i brzydkie) - probuja ciagnac te kariere przez lans na metoo jest popi****leniem w druga strone?

 

Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie konkretnych sytuacji - czyli lasek, ktore kiedys robily kariere przez lozko a po latach - jak nie maja juz tej mozliwosci (bo sa stare i brzydkie) - probuja ciagnac te kariere przez lans na metoo jest popi****leniem w druga strone?

 

Aha.

Widzisz i tutaj złożyłes że robiły karierę przez łóżko bez żadnego dowodu czym się różni to myślenie od linczu bez dowodu na tych producentów itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie konkretnych sytuacji - czyli lasek, ktore kiedys robily kariere przez lozko a po latach - jak nie maja juz tej mozliwosci (bo sa stare i brzydkie) - probuja ciagnac te kariere przez lans na metoo jest popi****leniem w druga strone?

 

Słowa "konkretnych" to rozumiem, że użyłeś w ramach dowcipu? Przecież te wypociny Kubbasa (w sumie Twoje też) są do bólu ogólne i pozbawione szerszego spojrzenia na tą całą falę oskarżeń.

 

I ja wcale przy tym, nie twierdzę, że częściowo to nie jest kwestia atenttion whoringu, że wiele z tych lasek nie miało problemu z daniem dupy dla roli, że część oskarzeń jest bezpodstawna/przesadzona itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu wychodze z zalozenia ze jak ktos mi wyjebie w ryj w firmie w ktorej zarabiam 8k tygodniowo, zrobi to szef to mimo ze mam kariere do zrobienia to zglaszam to a nie czekam 20 lat pnac sie w piramidzie robiac kariere dostajac regularnie po ryju a potem na sam koniec jak juz jestem zarobiony i dalem sie bic po ryju wyciagam to gosciowi po 20 latach odcinania kuponow i siekania grubej pęgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu wychodze z zalozenia ze jak ktos mi wyjebie w ryj w firmie w ktorej zarabiam 8k tygodniowo, zrobi to szef to mimo ze mam kariere do zrobienia to zglaszam to a nie czekam 20 lat pnac sie w piramidzie robiac kariere dostajac regularnie po ryju a potem na sam koniec jak juz jestem zarobiony i dalem sie bic po ryju wyciagam to gosciowi po 20 latach odcinania kuponow i siekania grubej pęgi

A poswieciłeś choć 5minut na zapoznanie się z tematem. O to chodzi,że kobiety zgłaszały ale HR to zamiatał pod dywan więc odchodziły z pracy. Facet miał nawet w 98 wewn. śledztwo po którym zmieniono politykę w Mavs ale jak przyszedł Cuban to znowu się robił bajzel. Tolerowanie dziennikarza co pobił koleżanke. Temat był zgłoszony a cuban i tak przedluzyl jego zatrudnienie. Przeczytaj o co chodzilo w Mavs zanim wyskoczysz z pretensjami ,które maja sie nijak do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poswieciłeś choć 5minut na zapoznanie się z tematem. O to chodzi,że kobiety zgłaszały ale HR to zamiatał pod dywan więc odchodziły z pracy. Facet miał nawet w 98 wewn. śledztwo po którym zmieniono politykę w Mavs ale jak przyszedł Cuban to znowu się robił bajzel. Tolerowanie dziennikarza co pobił koleżanke. Temat był zgłoszony a cuban i tak przedluzyl jego zatrudnienie. Przeczytaj o co chodzilo w Mavs zanim wyskoczysz z pretensjami ,które maja sie nijak do tematu

przewin w gore od czego sie dyskusja zaczela, to nie jest w ogole o sytuacji w dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poswieciłeś choć 5minut na zapoznanie się z tematem. O to chodzi,że kobiety zgłaszały ale HR to zamiatał pod dywan więc odchodziły z pracy. Facet miał nawet w 98 wewn. śledztwo po którym zmieniono politykę w Mavs ale jak przyszedł Cuban to znowu się robił bajzel. Tolerowanie dziennikarza co pobił koleżanke. Temat był zgłoszony a cuban i tak przedluzyl jego zatrudnienie. Przeczytaj o co chodzilo w Mavs zanim wyskoczysz z pretensjami ,które maja sie nijak do tematu

Nie macie wrażenia, że tym tankowaniem Cuban próbuje odwrócić uwagę i zamieść pod dywan sprawę kobiet w swojej organizacji? Zwłaszcza, że to wygląda kompromitująco, biorąc pod uwagę jego niektóre wypowiedzi z przeszłości:

 

https://www.alternet.org/election-2016/mark-cuban-says-he-personally-knows-two-women-sexually-abused-trump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że tym tankowaniem Cuban próbuje odwrócić uwagę i zamieść pod dywan sprawę kobiet w swojej organizacji? Zwłaszcza, że to wygląda kompromitująco, biorąc pod uwagę jego niektóre wypowiedzi z przeszłości:

 

https://www.alternet.org/election-2016/mark-cuban-says-he-personally-knows-two-women-sexually-abused-trump

Mavs grozi odebranie picku w tegorocznym drafcie

przewin w gore od czego sie dyskusja zaczela, to nie jest w ogole o sytuacji w dallas.

No i własnie nie rozumiem czemu robisz wtręty w temacie gdzie sytuacja jest diametralnie inna.. To tak jakbym w temacie Lakers pisał o Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs grozi odebranie picku w tegorocznym drafcie

 

No i własnie nie rozumiem czemu robisz wtręty w temacie gdzie sytuacja jest diametralnie inna.. To tak jakbym w temacie Lakers pisał o Heat

dobra dobra, chcialem to wtracilem, temat domniemanych molestowan seksualnych wyciaganych sprzed w c*** lat wstecz mnie drazni juz od dawna jak widac innych tez bo ktos tam to polajkowal

 

piszesz zglosily to do HR, w stanach gdzie praktycznie ze wszystkim mozna isc do sadu i spokojnie wygrac sprawe jesli ma sie swiadkow nie wierze w to ze 2 albo 3 kobity nie mogly sie zebrac i zlozyc sprawy w sadzie, no stary prosze cie

 

baby sa wiecznie poszkodowane i tak juz chyba bedzie zawsze, jak hr dziala tam tak jak moj u mnie w robocie to powodzenia, gosciu wklada jej w biurze reke w majty a ona idzie do HRu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link? czy to ploty z twittera?

Na cbs sport mieli artykuł gdzie podawali,że Silver sie osobiscie zaangażowal w wyjaśnienie tematu. I ze jedna z opcji to utrata wyboru draftowego. Dlatego Cuban bierze dużo winy na siebie bo druga opcja to odsuniecie Cubana od wpływu na zespół.

 

Kubbas o czym Ty piszesz? Standardowo nikt nie założy sprawy w sądzie bo ktoś jest nachalny. To sie zglasza do kadr. W UA wywalili go w dwa miesiace a Mavs tolerowało 18 lat. I to nie tylko jego. Więc kobiety odchodziły z firmy. A kobiety dobrze ,że to zgłaszają nawet po czasie bo jest nadal dużo chamskich dwuznacznych tekstów od szefów do kobiet niżej w hierarchii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo ktoś jest tylko nachalny i wtedy zmieniasz pracę i nie wnosisz sprawy do sądu albo to jest predator society jak to pisza w artykułach i idziesz do sądu? To w końcu podejmij decyzję czy tam tylko ktoś był nachalny czy działy się tam grubsze rzeczy? Bo obecnie to chyba sam nie wiesz jakiej tezy

 

z tego co ty piszesz afera wybuchla bo przez 18 lat w mavs organizacji ktoś był nachalny?

 

Czy afera wybuchla bo kobitki były dymane i naruszana była ich prywatność przez 18 lat i jedyne co zrobiłby to poszły do HRu?

 

Cieszy mnie fakt że bronisz słabszą płeć Ale tak czy inaczej może nie same są sobie winne Ale same są winne że nie potrafiły się zachować w danej sytuacji proste, czy to przez 5 lat 10 czy 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęć 5minut na poczytanie

 

Tam jest kilka tematów CEO ,HR dziennikarz majacy dwie sprawy sadowe za pobicie i to osoby bite musiały odchodzić a nie on.Ba facet nie dostał wizy do Kanady z tego powodu a Cuban i tak osobiscie zadecydował by go nie zwalniać. A CEO rzucał seksistowskie uwagi, namawial do seksu, proponiwal pocałunki. Mimo odmów nadal był nachalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.