Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiąc, jestem rozczarowany. Jako fan Celtów od '02 uzurpuje sobie prawo do wyrażania opinii nt tej organizacji a że ostatnie pociągniecia managmentu dają trochę do myslenia zakładam świeży temat o Bostonie.

 

Wkurzył mnie draft, wkurza mnie bierność Ainge'a, wkurza mnie brak aktywności na duzym trade markecie mojego ukochanego klubu. Kocham ich od niesamowitej pogoni  z Netsami (-24 points deficyt) poprzez zamykanie Indiany w Consechofieldhouse  i mruganie Pierce'a do tych wszystkich rozpalonych Celtyckich głow, mistrza i tych wszystkich kapitalnych, współczesnych sezonow z wielką dozą emocji.

 

Generalnie, ja jestem za trybem WIN NOW i uważam, że włodarze powinni zrobić wszystko, by Boston grał o najwyższe laury. Co z Wami ?? 

 

Roster:

 

PG - Thomas/Rozier/Smart

SG - Bradley/Jaylen

SF - Tatum/Crowder

PF-????

C- Horford/Zizic

 

Reszta - piony vel blotki

 

Ps1.modzi, dajcie tu posty nt Celtów z tego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie 10 pickow i 5 dobrych zawodnikow na przyjemnych kontraktach to okreslenie "przespal budowe superteamu" jest zbyt lagodne. Nie wiem na co tam w Bostonie czekają. Mam wrazenie ze wpadli jakis dziwny stan gdzie zbjeraja te picki a potem szkoda im je poświęcić za cos wiekszego. I moga utknac na poziomie 1/2 rundy PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli czekać z PG w skladzie, tylko trzeba bylo assety ruszyć. Za Roziera i Zellera by nie przyszedł, a chyba i to by bylo dla Dannego za dużo

 

 

Może po prostu Danny wie że PG nie podpisze przedłużenia i za rok wita w LA wiec nie ma sensu poświęcać niczego tylko po to aby mieć na rok PG i łudzić się że może zmieni zdanie.

Griffin serio? z tymi jego kontuzjami to nie wiem czy jest wart tego hajsu, może w PHX by o niego ładnie zadbali aby sie nie łamał na PO.

 

 

 

Ciekaw jestem co by Cavs chcieli za Lova, z pickami które ma Boston + jakieś assety oferta dla Cavs mogła by być bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę że gówno z picków mają i mogli by dalej handlować.

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let's just say the entire league seems stunned that Indiana didn't go for what the Celtics were offering for Paul George... Story up soon.

https://twitter.com/SteveBHoop/status/880987659597950976

 

Ludzie chyba myślą, że jak Celtics mają co oddać, to zaraz trzeba ich okradać wręcz i to za gościa, który za rok mógłby spi*****ić. Poza tym, DA najpierw chciał podpisać Haywarda. Za tę wymianę (a raczej jej brak) bym go raczej nie obwiniał mówiąc szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Indiana i Bulls chca ciebie dymac, to akurat tu go bronie. Oddali graczy za cene niska do innych klubow a od Bostonu chcieli zlote gory. Nie wiem co bym zrobil na miejscu Aigne. Hayward nie zalatwia problemu ale pozwala spuscic dalej Crowdera. Maja cap to niech walcza o Gordona. Nadal jestem zwolennikiem uderzenia ze wszystkim co mam do NOP ale ci sie nie zgodza. No zobaczymy. Powtorze sie, ale wszyscy widza ze Aigne musi zadzialac i chca go rabowac. Ale rzeczywiscie moze to lepiej przeczekac i za kilka chwil powalczyc o misia jak Lebron zanotuje zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś fajnie napisał, że Ainge jest zakładnikiem swoich assetów. Nic dziwnego, że w przypadku wymian z Bostonem, kluby po drugiej stronie słuchawki żądają więcej, normalna rzecz. W końcu Boston jest "bogaty".

Pytanie czy żadają bo Byki chciały podobny pakiet co z Minnesoty tyle ,że zamiast nr 7 chcieli nr 3 tegoroczny ale zawodników to chyba Smart był na tapecie

 

To nie był drogi pakiet, ale Ainge kisi cały czas wszystko i traci okazje za okazją a tak naprawdę to wysyła ciągle te smsy do Woja ten kreuje różne wizje ale ktoś naprawdę wierzy, że Indiana chciała tyle picków wysokich od Bostonu a oddała do thunder za pakiet bez żadnego wyboru?

No i plan kuszenia Haywarda im się sypie

 

Zamiana Fultza na Tatuma. PG już nie ma w harmonogramie...

 I muszą jeszcze wywalić Smarta by było miejsce na 29,7 dla Haywarda bo wypełniacze są po 0,88 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Hayward się zgodzi podpisać z Celtics to znajdą miejsce w salary, żeby go podpisać. Wątpię, żeby to był jakikolwiek problem, ale najpierw Gordon się musi zgodzić. Ja tam jestem dobrej myśli, że Stevens go przekona. 

 

A no i chciałbym zobaczyć minę Ely jak Hay z nami podpisze, to w sumie najważniejsze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy żadają bo Byki chciały podobny pakiet co z Minnesoty tyle ,że zamiast nr 7 chcieli nr 3 tegoroczny ale zawodników to chyba Smart był na tapecie

 

To nie był drogi pakiet, ale Ainge kisi cały czas wszystko i traci okazje za okazją a tak naprawdę to wysyła ciągle te smsy do Woja ten kreuje różne wizje ale ktoś naprawdę wierzy, że Indiana chciała tyle picków wysokich od Bostonu a oddała do thunder za pakiet bez żadnego wyboru?

No i plan kuszenia Haywarda im się sypie

 

Zamiana Fultza na Tatuma. PG już nie ma w harmonogramie...

 I muszą jeszcze wywalić Smarta by było miejsce na 29,7 dla Haywarda bo wypełniacze są po 0,88 k

 

Biorę jeszcze jedno rzecz pod uwagę, że Indiana może nie chciała wzmacniać rywala z konferencji. Bo jeśli odliczyć Cavs to wschód jest/był dość wyrównany i tam generalnie w kilka drużyn mogły ze sobą rywalizować o to 2 rundę czy nawet finał i zaszczyt łomotu od Cavs. Jakby nie patrzeć to zawsze kilka dodatkowych spotkań i solidna porcja $$$$. Bo Boston mimo swojego pierwszego miejsca w konferencji męczył się z słabymi Bulls, a by wygrać z Wizards potrzebowali Kelly G7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabość wschodniej konferencji ma wpływ na brak zdecydowanych ruchów Dannego.Bo Ainge nawet z takim rosterem jest pewniakiem do PO i woli tworzyć otoczkę niby contendera który ma tak naprawdę takie same szanse na misia jak np Sacramento.A tu za rok wyjdzie Silver powie znosimy konferencje i Ainge będzie się bił nie o 1 na wschodzie ale o HCA w 1 rundzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.