Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego

draft offseason o co chodzi???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
810 odpowiedzi w tym temacie

#1 obywatelPP

obywatelPP

Role Player

• Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:08

Szczerze mowiąc, jestem rozczarowany. Jako fan Celtów od '02 uzurpuje sobie prawo do wyrażania opinii nt tej organizacji a że ostatnie pociągniecia managmentu dają trochę do myslenia zakładam świeży temat o Bostonie.

Wkurzył mnie draft, wkurza mnie bierność Ainge'a, wkurza mnie brak aktywności na duzym trade markecie mojego ukochanego klubu. Kocham ich od niesamowitej pogoni  z Netsami (-24 points deficyt) poprzez zamykanie Indiany w Consechofieldhouse  i mruganie Pierce'a do tych wszystkich rozpalonych Celtyckich głow, mistrza i tych wszystkich kapitalnych, współczesnych sezonow z wielką dozą emocji.

Generalnie, ja jestem za trybem WIN NOW i uważam, że włodarze powinni zrobić wszystko, by Boston grał o najwyższe laury. Co z Wami ?? 

Roster:

PG - Thomas/Rozier/Smart

SG - Bradley/Jaylen

SF - Tatum/Crowder

PF-????

C- Horford/Zizic

Reszta - piony vel blotki

Ps1.modzi, dajcie tu posty nt Celtów z tego sezonu ;)

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1578 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:38

Danny nawet w rozkroku rucha innych, jeszcze temat się obróci przeciwko Tobie.

A przynajmniej chce w to wierzyć jako fan. ;)

'I'm here in Boston. I'm ready to rip someone's head off' - Jaylen Brown

#3 delfin

delfin

Starter

• Użytkownik
  • 553 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:41

Danny nawet w rozkroku rucha innych, jeszcze temat się obróci przeciwko Tobie.

A przynajmniej chce w to wierzyć jako fan. ;)

Jest większa szansa niż mniejsza że tak się właśnie stanie ;)

4571506A00000578-4991152-image-a-77_1508

#4 Maju

Maju

Role Player

• Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 06:20

Musimy wierzyć, co nam pozostało? ;)

<team wzajemnej adoracji>

70e6jd.jpg

#5 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2715 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 04:39

Griffin według Reportów zostaje w LAC za grube Hajsy, PG w Thunder. Zostsje Hay, tu znak zapytania i jest szansa, ale można już chyba powiedzieć, że Danny przespał budowanie superteamu (jeśli chociaż przez chwilę to rozważał).

#6 iglo13

iglo13

All-Star

• Użytkownik
  • 1188 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 04:55

Jak ma sie 10 pickow i 5 dobrych zawodnikow na przyjemnych kontraktach to okreslenie "przespal budowe superteamu" jest zbyt lagodne. Nie wiem na co tam w Bostonie czekają. Mam wrazenie ze wpadli jakis dziwny stan gdzie zbjeraja te picki a potem szkoda im je poświęcić za cos wiekszego. I moga utknac na poziomie 1/2 rundy PO.

#7 StroSHow

StroSHow

Starter

• Użytkownik
  • 878 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 05:17

Oni czekają aż Lebron ucieknie na zachód........

Gerald Henderson,Quincy Acy,Eric Bledsoe,Eric Gordon,Dominic McGuire,DeAndre Jordan,Shaun Livingston,Stromile Swift,Andrei Kirilenko,Luc Mbah a Moute,Gorgui Dieng,Kentavious Caldwell-Pope,Isaiah Thomas,

#8 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2715 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 05:19

Oni czekają aż Lebron ucieknie na zachód........

Mogli czekać z PG w skladzie, tylko trzeba bylo assety ruszyć. Za Roziera i Zellera by nie przyszedł, a chyba i to by bylo dla Dannego za dużo

#9 kuba2419

kuba2419
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 05:31

Mogli czekać z PG w skladzie, tylko trzeba bylo assety ruszyć. Za Roziera i Zellera by nie przyszedł, a chyba i to by bylo dla Dannego za dużo

Może po prostu Danny wie że PG nie podpisze przedłużenia i za rok wita w LA wiec nie ma sensu poświęcać niczego tylko po to aby mieć na rok PG i łudzić się że może zmieni zdanie.

Griffin serio? z tymi jego kontuzjami to nie wiem czy jest wart tego hajsu, może w PHX by o niego ładnie zadbali aby sie nie łamał na PO.

Ciekaw jestem co by Cavs chcieli za Lova, z pickami które ma Boston + jakieś assety oferta dla Cavs mogła by być bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę że gówno z picków mają i mogli by dalej handlować.

Użytkownik kuba2419 edytował ten post 01 lipiec 2017 - 05:40

#10 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1578 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:06

Let's just say the entire league seems stunned that Indiana didn't go for what the Celtics were offering for Paul George... Story up soon.

https://twitter.com/...987659597950976

Ludzie chyba myślą, że jak Celtics mają co oddać, to zaraz trzeba ich okradać wręcz i to za gościa, który za rok mógłby spi*****ić. Poza tym, DA najpierw chciał podpisać Haywarda. Za tę wymianę (a raczej jej brak) bym go raczej nie obwiniał mówiąc szczerze.

#11 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 1885 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:22

Tylko, że zaraz Was Philladelphia wyprzedzi. 

Za Butlera nie chcieliście przepłacać

Za Georgea nie chcieliście przepłacać

Griffin ostaje w Clippersach

Jak nie ściągniecie Haya, to zacznie się robić nerwowo

4yosRYu.gif

#12 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 2728 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:23

Spoko. Jeszcze jest opcja za Davisa. I tutaj Danny moze wyjebac wszystko na stol, bo na takim kontrakcie gosc moze byc wart ceny. Jezeli nadal bedzie kupa w NOP to czemu nie.

#13 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1578 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:25

Nerwowo to będzie jak się okaże, że Ainge znowu nie dał rady wybrać all-stara z tych picków, które już zużył, i z tych które dopiero zużyje.

#14 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 2728 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:33

Ale skoro Indiana i Bulls chca ciebie dymac, to akurat tu go bronie. Oddali graczy za cene niska do innych klubow a od Bostonu chcieli zlote gory. Nie wiem co bym zrobil na miejscu Aigne. Hayward nie zalatwia problemu ale pozwala spuscic dalej Crowdera. Maja cap to niech walcza o Gordona. Nadal jestem zwolennikiem uderzenia ze wszystkim co mam do NOP ale ci sie nie zgodza. No zobaczymy. Powtorze sie, ale wszyscy widza ze Aigne musi zadzialac i chca go rabowac. Ale rzeczywiscie moze to lepiej przeczekac i za kilka chwil powalczyc o misia jak Lebron zanotuje zjazd.

#15 Mirwir

Mirwir

All-Star

• Użytkownik
  • 2216 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 07:04

Ktoś fajnie napisał, że Ainge jest zakładnikiem swoich assetów. Nic dziwnego, że w przypadku wymian z Bostonem, kluby po drugiej stronie słuchawki żądają więcej, normalna rzecz. W końcu Boston jest "bogaty".

Nieposłuszeństwo 10! Achievment unlocked!

Odpowiedz na post moderatora i dostań ban na 1 dzień.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: draft, offseason o co chodzi???

Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

2 użytkowników, 8 gości, 1 anonimowych