Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Inne drużyny wiedziały, że Ainge będzie dealował po George'a dopiero jak podpisze Haywarda, więc skorzystały z okazji i ubiegły Celtics, wyciągając Butlera i George'a szybciej. Teraz może być już ciężko coś zbudować w Celtics, chociaż w tym roku to i tak za dużo konkurencji na wschodzie nie będzie, a Cavs będą bezkonkurencyjni bez większych problemów. Celtics pewnie znowu z Wizards będą walczyć o finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Hayward się zgodzi podpisać z Celtics to znajdą miejsce w salary, żeby go podpisać. Wątpię, żeby to był jakikolwiek problem, ale najpierw Gordon się musi zgodzić. Ja tam jestem dobrej myśli, że Stevens go przekona. 

 

A no i chciałbym zobaczyć minę Ely jak Hay z nami podpisze, to w sumie najważniejsze! ;)

Ja stawiam równe szanse ( to decyzja Gordona która wizja klubu bardziej mu odpowiada - ultra defensywna gdzie jest liderem ale gdzie Zachód to walka tytanów, czy Boston z IT jako liderem i tylko Wizards z Cavs jako godni rywale) ale mi chodziło o to że i tak ten Smart był do oddania bo trzeba zrobić miejsce na Haywarda a jak popratrzysz za co poszedł zarówno Butler jak i PG to Boston mogło spokojnie mieć jednego i drugiego a nie czaić się teraz na Haywarda dla którego już musieli odpuścić Fultza, i teraz wszystkich podkoszowych poza nadchodzaćym Zizicem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak, Pritchard wolał zrobić na złość Dannyemu, odrzucił picki i przyjął słabą ofertę Prestiego.

 

Zejdźcie na ziemię, gdyby C's dawali picku, to Pacers by wzięli ich ofertę. Ainge jest po prostu zbyt zachłanny. Trudno, Thunder bardzo dziękują.

Czyli Ainge jest na tyle głupi, żeby nie przebić oferty Thunder? W to też mi się nie chce wierzyć, być może PG za rok i tak pójdzie do LAL i wtedy ten deal się w ogóle Celtom nie opłacał (w przeciwieństwie do OKC). Gratuluję wymiany i życzę powodzenia! 

 

Ely - może i mogli, a może nie mogli. Naprawdę ciężko mi to wszystko ułożyć w całość. Może Brad się napalił na Haywarda i nie chciał comba PG i Butler. Ewentualnie, tak jak można poczytać, dla Celtów cena była po prostu wyższa, a DA nie dał się wydymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ainge jest na tyle głupi, żeby nie przebić oferty Thunder? W to też mi się nie chce wierzyć, być może PG za rok i tak pójdzie do LAL i wtedy ten deal się w ogóle Celtom nie opłacał (w przeciwieństwie do OKC). Gratuluję wymiany i życzę powodzenia! 

 

Ely - może i mogli, a może nie mogli. Naprawdę ciężko mi to wszystko ułożyć w całość. Może Brad się napalił na Haywarda i nie chciał comba PG i Butler. Ewentualnie, tak jak można poczytać, dla Celtów cena była po prostu wyższa, a DA nie dał się wydymać.

Wiesz bo z drugiej strony Ty bardzo chcesz zobaczyć moją minę kiedy Hayward podpisze z Bostonem a ja się zastanawiam jakie wy macie miny słuchając od roku o wymianach do których nie dochodzi i jak przechodzą Wam koło nosa kolejne gwiazdy...

I wybory draftowe , które delikatnie mówiąc są ech hmm dziwne

 

Bo ogólnie fani Bostonu powinni mieć najbardziej zdziwione miny mając tyle wyborów draftowych i nic z tego nie wynika? Ainge za 3 lata chce mieć skład zbudowany z samych rukasów czy jak? Próbuje każdego ograć  w wymianach a wygląda tak jakby sam siebie ogrywał

 

No ale podobno Hayward jest rozczarowany, że nie podpisali Hilla więc kto wie może Wasze szanse rosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że z tą miną to zart był, co? ;)

 

Za to moja mina jest wciąż taka sama. Kiedyś już to pisałem, że Celtics zawsze są w plotkach, a nigdy nic nie robią. Ja to dopiero się zdziwię jak faktycznie zrobimy jakąś większą wymianę, wtedy to gały mi wyjdą na wierzch. 

 

Chociaż, trochę się zdziwiłem, że DA oddał 1, to było słabe. Jakoś nie wierzę w Tatuma...

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż, trochę się zdziwiłem, że DA oddał 1, to było słabe. Jakoś nie wierzę w Tatuma...

Wiem ja akurat tego też nie kupuje...

 

Jak masz nr 1 to sie go bierze a nie rozmiewa na dwa wybory TOP5 bo ani Tatum nie wygląda na gwiazdę ani przyszłoroczny center jakiś tam

Ale jeśli Butlera odrzucił bo nie chciał oddać nr 3 draftu a tylko wybory Cliippers czy Memphis no to jednak Ainge się przeliczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Goodman]
Celtics offer on draft night for Paul George, per league source, was 3
first-round picks (not the Nets pick next year or the Lakers/Kings pick)
and two starters (Crowder being one).

 

Jeżeli GM Indiany wolał debilny kontrakt Oladipo + Sabonisa zamiast Bradleya,Crowdera,prawdopodobnie picków Grizzlies,Clippers,Celtics 2018 to ja nie mam pytań.Każdy jeden GM wie,że jak oddamy taki pakiet za allstara to(z podpisaniem GH) zaczynamy być realnym zagrożeniem dla Cavs,Gsw.A po co innym zespołom trzeci team za którym trzeba gonić?Może i to jest teoria spiskowa dziejów,ale jak do kogoś dzwoni Danny to to wygląda trochę na zasadzie "zesram się a nie dam się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Goodman]

Celtics offer on draft night for Paul George, per league source, was 3

first-round picks (not the Nets pick next year or the Lakers/Kings pick)

and two starters (Crowder being one).

 

Jeżeli GM Indiany wolał debilny kontrakt Oladipo + Sabonisa zamiast Bradleya,Crowdera,prawdopodobnie picków Grizzlies,Clippers,Celtics 2018 to ja nie mam pytań.Każdy jeden GM wie,że jak oddamy taki pakiet za allstara to(z podpisaniem GH) zaczynamy być realnym zagrożeniem dla Cavs,Gsw.A po co innym zespołom trzeci team za którym trzeba gonić?Może i to jest teoria spiskowa dziejów,ale jak do kogoś dzwoni Danny to to wygląda trochę na zasadzie "zesram się a nie dam się".

Naprawdę uważasz ze dodanie Georga lub Haywarda daje wam jakiekolwiek szanse z Cavs albo GSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, Butler i George przez ostatnie kilka miesięcy byli do wzięcia za 10. pick, Buddy Hielda, LaVine'a, Dunna, 7. pick i Domantasa Sabonisa.

 

Jeżeli Hayward nie podpisze kontraktu z C's, bez względu na to co wyprawiali Pacers, Bulls i Kings w ostatnim czasie, zdecydowanie największymi przegranymi w skali całej ligi względem tego, co mógł osiągnąć, będzie Boston.

 

A wydawało się, że sytuacja Celtics jest nie do spieprzenia.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, Butler i George przez ostatnie kilka miesięcy byli do wzięcia za 10. pick, Buddy Hielda, LaVine'a, Dunna, 7. pick i Domantasa Sabonisa.

 

Jeżeli Hayward nie podpisze kontraktu z C's, bez względu na to co wyprawiali Pacers, Bulls i Kings w ostatnim czasie, zdecydowanie największymi przegranymi w skali całej ligi względem tego, co mógł osiągnąć, będzie Boston.

 

A wydawało się, że sytuacja Celtics jest nie do spieprzenia.

Celtics niczego nie spieprzyli, bo cały czas trzymają assety, ale taka okazja, żeby pozyskać Gerorge'a, Cousinsa i Butlera za pół darmo może się już rzeczywiście nie powtórzyć za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, Butler i George przez ostatnie kilka miesięcy byli do wzięcia za 10. pick, Buddy Hielda, LaVine'a, Dunna, 7. pick i Domantasa Sabonisa.

 

Jeżeli Hayward nie podpisze kontraktu z C's, bez względu na to co wyprawiali Pacers, Bulls i Kings w ostatnim czasie, zdecydowanie największymi przegranymi w skali całej ligi względem tego, co mógł osiągnąć, będzie Boston.

 

A wydawało się, że sytuacja Celtics jest nie do spieprzenia.

Ainge jest troche zakładnikiem swoich assetów.Wszyscy wiedzą, że ma ich dużo, więc chcą go wydymać.Pytanie, czego chcieli Pacers od Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.@wojespn confirms #Celtics plan was to sign Gordon Hayward, then deal for Paul George, but #Pacers didn't want to wait. League stunned.

 

 

Być może te raporty są gówno warte i Ainge jest debilem, a być może coś w nich jednak jest. W każdym razie, sytuacja C's jest nadal dobra, ale gorsza niż była. Zgadzam się z tym co napisał January.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół darmo to było dla innych. Wiem, że Boston ma czym płacić, ale dlaczego a dać się dymać? Bo dać trochę więcej to rozumiem ale mieć cenę z kosmosu bo nas stać to chore myślenie.

Nie nakręcam się jakoś specjalnie, bo kosza tylko lubię, ale liczę na powtórkę z ECF i polew z eley'ego po podpisaniu Haywarda. A Fultza szkoda.

DA ma pół roku na wykonanie konkretnego ruchu, potem Celtics będzie musiało przepłacać

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół darmo to było dla innych. Wiem, że Boston ma czym płacić, ale dlaczego a dać się dymać? Bo dać trochę więcej to rozumiem ale mieć cenę z kosmosu bo nas stać to chore myślenie.

 

A dlaczego niby to Boston ma dymać innych? 

 

Sytuację Bostonu najłatwiej porównać do tureckiego bazaru, na który wchodzi bogaty turysta z zachodu. Od razu widać, że głodny nie chodzi, więc sprzedawcy zaczynają negocjacje z zupełnie innej półki niż w przypadku pozostałych. Tak długo jak Boston będzie miał nad resztą ligi przewagę w ilości i jakości assetów, tak długo będzie traktowany inaczej niż reszta klubów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co raz mniej opcji zostaje dla Celtów. Z nazwisk które się przewijały odpadł PG13, Butler, Griffin i bardzo możliwe że też Hayward odpadnie zaraz. O zainteresowaniu Sapem nic nie słyszałem więc nagle okaże się, że zostajecie z tym co macie bo już nie ma po kogo trade robić.

 

Ktoś wyżej napisał że może polecieć jakiś szalony zestaw po Davisa. NOP musieli by być totalnymi debilami aby go oddawać. I to do potęgi entej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem "trochę przepłacić" nic o dymaniu innych nie było mowy.

W głupotę NOP nie wierzę. Opcja na AD jest tylko wtedy gdy mamy ECF a tam brak PO, odejście DMC i Davis się wkurwi. Wtedy płacimy jak za allstara z przebitką i mamy ekipę z podatkiem od luksusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.