Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, tak, Pritchard wolał zrobić na złość Dannyemu, odrzucił picki i przyjął słabą ofertę Prestiego.

 

Zejdźcie na ziemię, gdyby C's dawali picku, to Pacers by wzięli ich ofertę. Ainge jest po prostu zbyt zachłanny. Trudno, Thunder bardzo dziękują.

via ESPN
 
Tak,właśnie mniej więcej to chciał zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge jest troche zakładnikiem swoich assetów.Wszyscy wiedzą, że ma ich dużo, więc chcą go wydymać.Pytanie, czego chcieli Pacers od Celtics.

smart crawder i dwa picki z pakietu Boston Clippers Memphis ale Boston nie chcial robić wymiany 1 lipca i teraz sa w szoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, Butler i George przez ostatnie kilka miesięcy byli do wzięcia za 10. pick, Buddy Hielda, LaVine'a, Dunna, 7. pick i Domantasa Sabonisa.

 

Jeżeli Hayward nie podpisze kontraktu z C's, bez względu na to co wyprawiali Pacers, Bulls i Kings w ostatnim czasie, zdecydowanie największymi przegranymi w skali całej ligi względem tego, co mógł osiągnąć, będzie Boston.

 

A wydawało się, że sytuacja Celtics jest nie do spieprzenia.

Zastanawiam się właśnie czy Thomas-Butler-George-Horford-DMC mogliby powalczyć z Warriors..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, Butler i George przez ostatnie kilka miesięcy byli do wzięcia za 10. pick, Buddy Hielda, LaVine'a, Dunna, 7. pick i Domantasa Sabonisa.

 

Jeżeli Hayward nie podpisze kontraktu z C's, bez względu na to co wyprawiali Pacers, Bulls i Kings w ostatnim czasie, zdecydowanie największymi przegranymi w skali całej ligi względem tego, co mógł osiągnąć, będzie Boston.

 

A wydawało się, że sytuacja Celtics jest nie do spieprzenia.

A pamiętasz co Ci mówiłem? Nie wystarczy mieć mocne karty na ręku, trzeba jeszcze umieć nimi grać.

 

Może Ainge ma jakiś większy plan, ale sytuacja negocjacyjna słabnie i pole manewru na FA też. Skończy się przepłaceniem Thomasa i nici z potęgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim sposobem Celtics może "przejąć Carmelo z Knicks".,? Na trade Carmelo się nie zgodzi,a jeżeli Knicks go wykupią to Melo podpisze z Cavs .,Jedynym powodem żeby Melo chciał grac w Bostonie mógłby być CP3 albo Porzingis,ale Celtics zrezygnowali z pozyskania obydwu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons wczoraj pisał, że niewykluczone, że Boston w razie niepowodzenia w negocjacjach z Haywardem spróbuje przejąć Carmelo z Knicks. To tylko jego przewidywania, ale im dłużej nad tym myślę, tym bardziej prawdopodobne mi się to wydaj.

 

Chyba tylko wtedy, jeśli Carmelo skorzysta z ETO, w innym przypadku nie mają prawie żadnej kasy w lato 2018, (chyba , że zrezygnują z praw Birda do Thomasa i Bradleya), albo rezygnują przynajmniej z jednego ze wspomnianej dwójki (i Smarta, który pewnie poszedłby w dealu po Carmelo jednak).Bo opcje jakichś sensownych deali na tu i teraz chyba się wyczerpały.

 

also:

- Thomas i Carmelo w piątce - not gonna happen (w sensie, że w defensywie)

- Carmelo z ławki - not gonna happen

 

o ile nowe CBA nic nie zmieniło w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons wczoraj pisał, że niewykluczone, że Boston w razie niepowodzenia w negocjacjach z Haywardem spróbuje przejąć Carmelo z Knicks. To tylko jego przewidywania, ale im dłużej nad tym myślę, tym bardziej prawdopodobne mi się to wydaje.

 

To jest trochę magia Simmonsa, który w swej pewności i entuzjazmie jak mówi o potencjalnych ruchach (czy raczej jego chciejstwie) Bostonu przypomina szczura, który ma dostęp do kokainy jeśli przyciśnie przycisk. Przyciska i nawija.

 

Jestem ciekawy co zrobiłby Morey, gdyby miał te wszystkie assety Bostonu. Pewnie wykonałby z 50 transakcji i zakończył z jakoś obłędną S5:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.