Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie zaskakuje w Bostonie, że oni mają takie wyniki przy takich "miękkich" liderach jak Horford i Irving. Przy czym ten pierwszy pracuje na ciche MVP. Nie wiem czy to nie jest najlepszy okres Al Horforda w karierze, a co go gnoiłem ( chociaż w sumie często zasłużenie ) przez ostatnie lata, tak teraz chylę czoła przed tym co prezentuje z obu stron parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overall da się też pohejtować za skuteczność, taki Smart dziś miałby 0/7 z gry a więc 0%, całkiem niezła skutecznośc jak na niego, ale niestety wybił piłke z kosza po tym jak trafił Irving więc tak naprawdę miał -1/7 co daje -14% z gry.

 

Smart cegli niemilosiernie, ale z nim na parkiecie Celtics maja 110 offensive rating. Tak samo +/-.

Dzisiaj w nocy koles przeszedl samego siebie ze swoimi 0/7 i poor decision making jesli chodzi o rzuty. Co z tego? Celtics +16 z nim on the floor.

 

:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie przepadałem za ubiegłorocznym Bostonem, tak tegoroczną drużynę moge oglądać non stop. Świetnie sie patrzy na to zaangażowanie, tych młodziaków, zmartwychwstanie Ala, wkomponowanie się Irvinga. Przed Stevensem tez wielki ukłon jak on potrafi układac te klocki to jest niesamowite.

Dzisiaj Boston zrobił to co było zadaniem Cavs w finałach czyli spowolnił grę maksymalnie jak się da i doprowadzić, że decyduja 2-3 ostatnie akcje. Tylko tak mozna pokonac GSW chociaż szansa na to zeby udało sie to zrobić w serii dalej jest minimalna.

Nie nastawiam się przesadnie, bo druzyna z taka liczba młodziaków w ważnych rolach na pewno złapie jeszcze kryzys, mołziwe że nie jeden. Nie zmienia to faktu, że ich obrona i posiadanie gościa, który potrafi wziąć drużyne na barki w ostatnich dwóch minutach ma szansę działać w playoffach.

Nie sądziłem, że po stracie Haya będzie na to jakakolwiek szansa ale zaczynam wierzyć, że te playoffy na wschodzie wreszcie moga być bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ograł, sędziowie ograli. ten mecz to była żenada.

 

oglądałem na żywo i czasami przysypiałem na momenty ale czy aż tak bardzo różniło się od standardowych meczów? boston to gospodarz, gsw z reguły było zawsze nietykalne i miało bonus star , i w ogóle po tylu latach nadal musimy dyskutować o sędziowaniu w tym z góry sterowanym cyrku jak NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek by chętnie pohejtował tych Celtics ale nie ma za co...

jak to za co? przez nich się hayward skontuzjował, w Jazz nic mu nie było z nogą :P

sędziowanie było na strone Bostonu ale chyba bez przesady (moge być stronniczy bo gsw nie cierpię )

 

podoba mi się młody Boston, ogólnie to młodzi się ograją czego nie mieli by gdyby Gordon był zdrowy

ta kontuzja jeszcze na plus wyjdzie całemu Bostonowi, za rok wróci i naprawdę będą mieli mocną s5 i ławkę 

 

bałem się że Tatum zginie wśród tych skrzydłwoych ale fajnie gra ;) dobrze ze go wziąłem w BeGM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FTA

 

do około 4:50 w 3q (czyli gdy warriors prowadzili 17): 13 GSW vs 18 BOS

od tego momentu: 6 GSW vs 20 BOS

 

3 celne rzuty Greena ,zbiórka jego w ataku i podanie McGee w kontrze do Smarta nie miały na to wpływu. zobacz do 11:12 gdy po rzucie Morrisa wyszli na prowadzenie.

masz 6 minut analizy to niedużo

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to za co? przez nich się hayward skontuzjował, w Jazz nic mu nie było z nogą :tongue:

sędziowanie było na strone Bostonu ale chyba bez przesady (moge być stronniczy bo gsw nie cierpię )

 

podoba mi się młody Boston, ogólnie to młodzi się ograją czego nie mieli by gdyby Gordon był zdrowy

ta kontuzja jeszcze na plus wyjdzie całemu Bostonowi, za rok wróci i naprawdę będą mieli mocną s5 i ławkę 

 

bałem się że Tatum zginie wśród tych skrzydłwoych ale fajnie gra ;) dobrze ze go wziąłem w BeGM :tongue:

 

 

oglądałem na żywo i czasami przysypiałem na momenty ale czy aż tak bardzo różniło się od standardowych meczów? boston to gospodarz, gsw z reguły było zawsze nietykalne i miało bonus star , i w ogóle po tylu latach nadal musimy dyskutować o sędziowaniu w tym z góry sterowanym cyrku jak NBA?

 

Ta liga jest powalona. Tak samo jak to było z blokiem Embiida na LeBronie. Bloku którego nie było, bo piłka najpierw odbiła się od tablicy, ale z tego co pamiętam to ta akcja była nawet w top 5 z nocy czy tam tygodnia $$$

Edytowane przez KyrjeElejson2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FTA

 

do około 4:50 w 3q (czyli gdy warriors prowadzili 17): 13 GSW vs 18 BOS

od tego momentu: 6 GSW vs 20 BOS

W ilu meczach na przestrzeni 2-3 lat w Oracle arena czy the Q arena sędziowie bezczelnie wypaczali wynik? Żeby nie było nie pochwalam tego i jest to słabe, ale piszesz to w taki sposób jakby żadnej innej drużynie sędziowie nigdy nie wygrali meczu.A co do samego meczu, gdybyśmy byli wyraźnie gorsi, to żadne wałki by nam nie pomogły. Za rok dojdzie Gordon i wtedy dopiero się zacznie :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ilu meczach na przestrzeni 2-3 lat w Oracle arena czy the Q arena sędziowie bezczelnie wypaczali wynik?

tak, "a u was biją murzynów" zawsze sensownym argumentem ;P rozmawiamy o tym jednym meczu i jak widzę opinie rozpływające się nad poziomem, to zastanawiam się czy ja inne spotkanie oglądałem. gdyby nie te gwizdki, to skończyłoby się +10 dla warriors i mielibyśmy wysyp tekstów o tym, jaki to ten wschód słaby.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FTA

 

do około 4:50 w 3q (czyli gdy warriors prowadzili 17): 13 GSW vs 18 BOS

od tego momentu: 6 GSW vs 20 BOS

Zamiast podawać wyżej wymienione statystyki mógłbyś pokazać, w którym momencie sędziowie dali Celtics wolne z kapelusza? Widziałem ten mecz i Irving nabierał Warriors, jak dzieci i autentycznie go faulowali. To dlaczego mieli nie gwizdać? Są jakieś limity wolnych na każdą drużynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego napinania się odnośnie wyniku, ja nie widziałem jakiegoś wałka ze strony sędziów, a że może i było to troche gospodarskie sędziowanie? W ten sposób to pewnie można by znaleźć kilka spotkań co kolejkę. Co by zmieniło gdyby Boston ten mecz przegrał kilkoma punktami z GSW?

Wiadomo, ze nie sa na ich półce więc dla mnie nie byłoby wielkiej różnicy w odbiorze ich gry.

Ja po prostu uważam, ze ten Boston da się lubić i chociaż w ubiegłym roku była walka, był team spirit i był IT, który był closerem w Q4 to nie było to.

Jestem fanem talentu Tatuma i uważam, ze w takich drużynach mozna wychowac przyszłego superstara, zwycięzcę, który bedzie lepsza wersja PP.

Niech grają tak dalej a na pewno będę ogladał większość ich spotkań i czekał na playoffy.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHWILO TRWAJ!!

 

Zastanawiam sie jak to rozwiaza kontraktowo za te x lat jak bedzie trzeba podpisac Browna i Tatuma bo to raczej nobrainer zeby im maxa sypnac jak tak dalej beda sie rozwijac.

Chyba nie bedzie az tak zle bo oba kontrakty beda sie zbiegac z konczaca sie umowa Ala.

 

Do tego patrze na ich potencjalne picki w 2019: Memphis, LAC i co mega wazne Kings. To bedzie kurewsko mocny zespol. Bardziej jestem ciekaw jak potocza sie losy Smarta w to FA.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.