Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 17/18


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

A najbliższe 7 meczów to wyjazd do Houston, Oklahomy potem Portland u siebie wyjazd do Minnesoty, Toronto Indiany i Milwaukee.

 

Oni już za 24 h moga być na 9 miejscu . A za 7 meczów moga już przeglądać oferty biur rybackich. Bo potem wcale nie mają lżejszego terminarza

 

Pomijając już - oni nie utracili Blake'a w wyniku kontuzji ale dostali za niego Harrisa I Bobana. Bradley akurat jest kontuzjowany

Ale ja w ogóle ich nie pcham do PO. ;) Chodziło mi tylko, że przed rozpoczęciem RS Blake miał bardzo dobrą prasę, stąd wiele osób widziało Clipps na 7-8 miejscu. Ci sprzedali Blake'a co przed sezonem odebralibyśmy jako ostry tankhatlon, a tu jednak nadal ocierają się o grę w drugiej części kwietnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers jeszcze walczą. Rivers z Teodosiciem kaleczyli Bucks raz po raz udaną serią zza łuku. Swoje zebrał Jordan i Clippers odbijają się po porażce z Minnesotą.

 

Tak czy siak raczej nie uda im się zagrać w play-offach - Utah, Spurs i inne teamy ponad nimi nie powinny roztrwonić swoich przewag. Tym niemniej sezon dla Clippers pomimo kłopotów ze zdrowiem zawodników na delikatny plus. Ciekaw jestem ich letnich ruchów, jaki plan na Clippers ma West.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers ciągle w grze. Nie było łatwo, ale w czwartej kwarcie mocny sygnał do ataku dał Rivers z Harrisem i Clippersi zabili Bucks trójkami.

Teraz na rozkładzie Słońca z Arizony, więc wszystko jeszcze jest możliwe. Ekipa Riversa pomimo wielu kontuzji daje radę, nawet jak nie awansują do play-offów, to należą im się brawa za postawę.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Clippers grają jeszcze z:

 

- Jazz na wyjeździe

- Nuggets u Siebie

- Pels u Siebie

- Lakers "u Siebie"

 

3 mecze grane w Staples, oraz 1 wyjazdowy. Utah walczy o jak najwyższą pozycję i utrzymanie HC. Nuggets, oraz Pels wciąż dzieli tylko 1 wygrana, a Clippers by wejść do PO muszą wygrać 3 lub 4 mecze z tych, które im pozostały licząc, że Pels, Nuggets i Sota nie będą wygrywać swoich.

 

Ciężka sprawa i ciężki terminarz dla Clippers. Szczerze mówiąc.. Nie sądzę by ostatecznie LAC weszli w tym roku do PO i będzie to jednoznaczne z tym, że po raz pierwszy od sezonu 2004-2005 NBA Playoffs nie zawitają w ogóle do Los Angeles. Dodatkowo przerwie to passę 6 sezonów z rzędu w których Clippers w Playoffs się pojawiali.

 

No jestem ciekaw jak to się zakończy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj nie ma za wiele ciekawego. Mają w tej chwili dwa mecze straty do PO, co na tym etapie nie daje żadnego marginesu. Nawet wygrywając wszystko do końca raczej nie wejdą, ich szanse są matematyczne. 

No jakby wygrali wszystkie mecze, to szanse mieliby nawet całkiem spore, bo to oznaczałoby na 100%, że będą przed Nuggets i tylko 1 mecz straty do Pelicans, którzy mają jeszcze mecz wyjazdowy z Warriors plus mecz ze Spurs. Plus Minnesota ma jeszcze dwa mecze z Nuggets. Nie wiem, jak wyglądają tiebreakery, ale 46 wygranych na pewno da play-offs, tylko nie wiem komu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba już pomału po herbacie? Długo nie musiałem czekać. 

Chyba jednak jeszcze nie bo Clippers moze wygrać do końca wszystko. A Sota i NOP mają tak naprawdę jeden łatwy mecz przed soba i mogą wszscy zakończyć sezon z  45-37 i nie jestem pewien kto tam wtedy wchodzi

Matematycznie szanse są - no ale dziś na tle JAzz Clippers wyglądali słabo. Dante gra fantastycznie w obronie i Jazz troche pozamiatało Lou na obwodzie. Tylko że takiej obrony to oni już do końca sezonu nie doświadczą więc nadal bym ich nie skreślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers długo grali powyżej swojego potencjału jednak to że przez cały sezon mieli bilans z zespołami 500+ taki sam jak Phoenix Suns w końcu ich dopadło..

 

W fatalnym stylu bez obrony przegrali z Jazz a i teraz wygląda jakby mecz z Denver odpuścili  na początku 3 kwarty.. PRzecież oni chyba przestrzelili z 13 wolnych . I to nie tylko Jordan ale i Rivers na początku nie trafił ani jednego i teraz Lou też się srednio spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippersi długo utrzymywali się w grze o play-offy, co dla wielu było niespodzianką. Ekipa mocno przetrzebiona kontuzjami w końcowym rozrachunku nie dała jednak rady, tak więc... gracze Clippers mogą się udać na urlopy.

 

Nie ma już Griffina w Los Angeles. Jerry West to cwany list i opchnął tłusty kontrakt Griffina Tłokom. Za ten ruch West zebrał zasłużone brawa, czekamy na kolejne decyzje latem. 

 

Podobał mi się Montrezl Harrell w tym sezonie. Naprawdę silny dzik, potrafiący w ofensywie nieźle odpalić.  Brawa za postawę należą się również Williamsowi. Ma niesamowita łatwość zdobywania punktów i pewnie zgarnie tytuł najlepszego rezerwowego. Williams na nowej umowie będzie zarabiał tylko 8 mln zielonych rocznie. Co on ma słabego agenta, czy o co chodzi? :rugby:

 

Jestem bardzo ciekawy letnich ruchów Clippersów. Nie podejmuję się zgadywanki, w ktorą stronę pójdą Clippersi, bo to wie chyba tylko Jerry West w tym momencie. W każdym bądź razie play-offy za rok są bardzo realne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.