Skocz do zawartości

BIG3


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzi ktoś?

 

Zajmuje się tym Ice Cube, który ma łeb na karku i wierze że będzie to fajna odskocznia, ciężko na razie z oglądaniem tego, ale liczę że to ogarną.

Wczoraj odbyły się 4 mecze w  Barclays Center.Czekam na highlighy Kwamego z jego 17/13.

btw. Deshaun dalej rozpierdala ;]



http://www.foxsports.com/nba/story/big3-begins-3-on-3-league-has-close-games-not-much-iverson-062517 Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pochwaliłem się biletami na BIG3 ,dlatego wypada napisać mini esej o tym ciekawym wydarzeniu.,Nie chce spojlerować wyników ,gdyż ktoś może planuje obejrzenie dzisiejszej retransmisji.,Pierwszym zaskoczeniem były kolejki pod box office., Na meczach NBA nigdy nie ma tyle ludzi kupujących bilety w kasach,jednak na BIG3 każdy dorosły, który kupi bilety w box office dostaje za free wejściówki dla dzieci w wieku 13 lat i młodszych .,Pomimo pięknej słonecznej pogody impreza w Barclays zgromadziła ponad 15 tys kibiców.,Stacje TV zrezygnowały z transmisji tego wydarzenia ,przede wszystkim ze względu na czas- całość trwała ponad 6 godzin,cztery mecze każdy ok godzinę, plus prezentacje,rozgrzewki,koncert na półmetku.,Nawet Ice Cube tyle nie wysiedział i zmył się na początku czwartego meczu.,Całość rozpoczęła się o 1PM ,a pierwszy mecz 3 Headed Monsters vs Ghost Ballers około 1/30.,Nie wiem czy to zostanie pokazane w retransmisji,ale pierwszym meczu było kilka błędów sędziowskich kilka razy piłka trafiła do kosza bezpośrednio po rebound, dodatkowo kilka razy pasiaki pomylili ball possession.,ale w kolejnych meczach sędziowanie się poprawiło.,Sam poziom gry dosyć pozytywnie mnie zaskoczył.,Myślałem ,że to będzie zabawa typu ASG,ale nic w tym stylu., Gra zacięta a nawet czasami mocno iskrzyło,gracze generalnie dobrze przygotowani (z nielicznymi wyjątkami).,Wiek kalendarzowy graczy nie miał aż takiego znaczenia, bardziej to jak po skończeniu kariery w NBA się prowadzili.,Najstarszy wiekowo zespół  Power, pomimo siwizny na głowach,na parkiecie pokazał świetną formę.,Taktycznie więcej old school pick&roll niż dzisiejszej 3-point shoot ,próby za 4 punkty we wszystkich meczach, można policzyć na palcach ,a do policzenia udanych czteropunktowych rzutów wystarczy palców jednej ręki.,Przykro mi to pisać ,ale największym rozczarowaniem był Allen Iverson.,Z jednej strony jest największą atrakcją i największą gwiazdą tego wydarzenia.,To na występ Iversona przyszły tłumy,a tylko na meczu 3'S Company na trybunach było pełno.,Po prostu ze wszystkich graczy ,którzy wczoraj wystąpili Iverson jest w najgorszej formie.,Zagrał wczoraj niecałe 9 minut i to nie z własnej woli, tylko dlatego ,że publika skandowała:"we want Allen",mimo kilku prób jedynie raz udało mu się trafić do kosza za 2 pts.,Widać ,że u Iversona nogi całkiem już wysiadły, grający w tym samym zespole Sweetney pomimo 200 funtów nadwagi rusza się od niego dużo lepiej.,Drugim rozczarowaniem był Chauncey Billups w ostatniej chwili zamienił przepocony uniform Killer3'S na elegancki garnitur GM we front office u Cavaliers.,Przy nagłej absencji Billupsa zespół prowadzony przez Oakleya wypadł wczoraj najsłabiej z całej ósemki.,Za to publiczność miała okazje spotkać na trybunach wielu celebrities,którzy chętnie pozowali do selfies i sygnowali rożne gadżety.,Z koszykarskich sław najbardziej oblegani byli :James Harden,Paul Pierce i  D'Angelo Russel.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi czy była kiedykolwiek mowa o wizji na przyszłość jeśli chodzi o BIG3?

 

Chodzi mi o to czy są plany zrobić z tego najlepszą ligę świata dla najlepszych zawodników 3x3? Czy tylko będą to retired NBA players?

 

Cube uruchomił nawet Fantasy League do BIG3 :smile: dzieje się.

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi czy była kiedykolwiek mowa o wizji na przyszłość jeśli chodzi o BIG3?

 

Chodzi mi o to czy są plany zrobić z tego najlepszej ligi świata dla najlepszych zawodników 3x3? Czy tylko będą to retired NBA players?

 

Cube uruchomił nawet Fantasy League do BIG3 :smile: dzieje się.

3v3 przecież na olimpiadę już weszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson moze jakby przestal pic to cos by trafil.

Mialem zakladac ten watek, ale bylem out for a weekend. Bo  ogolnie 3on3 basket jest on fire, nie wiem, moze kogos jara to kto gdzie w drafcie albo kto ma jakie legacy. Mnie nie wiec czasem do spania odpale sobie ten big3, i czasem odpalam sobie te MS 3on3.

 

Niestety, te MS to tragedia, ale znowu - 3on3 jak ktos wspomnial, dostalo sie na olimpiade, wiec gorzej nie bedzie, bedzie tylko lepiej. Takze szybko z reguly zasypiam.

 

Ale big3 na pewno bedzie spoko biorac pod uwage kto tam gra, nawet jesli poziom stricte koszykarski nie bedzie dobry.

Spoko, ale ciekawi mnie czy spróbują koszarować w ramach BIG3 najlepszych zawodników 3x3 z całego świata.

 

 

jak ogladam te mistrzostwa świata 3on3 to wydaje mi sie ze tam poziom jest kiepski. Fakt, zasady troche dziwne [12 sec shot clock, WTF???], ale na rozsądnych zasadach strzelę że mistrz big3 wygrałby te mistrzosstwa spokojnie.

 

poza tym, jak pisał krzemo, tacy mistrzowie świata 3on3 to mają przebicie w amerykańskiej telewizji podobne jak ty czy ja, więc wątpię.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrał wczoraj niecałe 9 minut i to nie z własnej woli, tylko dlatego ,że publika skandowała:"we want Allen",mimo kilku prób jedynie raz udało mu się trafić do kosza za 2 pts

 

I właśnie chyba dlatego mecz drużyny Iversona puścili jako skrót podczas gdy pozostałe 3 mecze były pokazane w całości. W sumie to ja bardziej czekałem na to co pokaże White Chocolate a ten niestety się połamał.

Generalnie ogląda się to przyjemnie, ale ja bym zrezygnował z tego, że przy przechwytach czy niedolotach nie trzeba wychodzić za trójkę, widać było kilka razy, że zawodnicy sami się w tym gubili. Swoją drogą Ice Cube klasa, wszyscy na luzacko ubrani a ten w garniaku wyskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, przede wszystkim nie mieszajcie 3x3 z tym, co stworzyl icecube

te fibowskie 3x3 moze i maja pare wad ale po tym, co tu zobaczylem gra i reguly gry sa duzo plynniejsze

 

3x3 przedw wszystkim grane jest na swiezym powietrzu, wiec wplyw wiatru jest ogromny i bardzo czesto ma wplyw na to, ktora ekipa wygrywa mecz. jezeli jest ekipa opierajaca swoja gre na trojkach a turniej odbywa sie w wietrzny dzien, to wiele zmienia.

 

w tv moze 3x3 wyglada momentami jakby grali amatorzy ale to wszystko kwestia intensywnosci i 12sec na rzut. nie ma chwil przestoju, gra toczy sie od razu po stracie kosza, ekipy graja ostry pressing, wiec czasami nawet wyjscie za 3 by wznowic akcje jest trudne do zrealizowania. tego nie widac ale intensywnosc jest niesamowita, wystarczy, ze jeden grajek w defensywie zaspi na sekunde i juz jest strata punktow. do tego nie mozna sobie pozwolic na problemy z faulami bo po 9 faulu druzyny, rywal dostaje 2ft i pilke z boku

 

generalnei polecam kazdemu pograc nawet z kumplami na orliku wg oficjalnych zasad. to wiele zmienia w postrzeganiu tej gry.

 

w big3 widze, ze jest duzo chodzenia. po koszu gracze wychodza za koncowa i wznawiaja, imo zabija to plynnosc gry. choc jest idealne jak na amerykanskie warunki, mozna wyjsc po popcorn, wrocic. liga ma przyciagac nazwiskami. to sie zle skonczy, bo wiekszosc z tych 40 latkow powinna pogrywac juz tylko amatorsko i nie jest przygotowanych na taki wysilek. stad pewnie takie a nie inne reguly, przy 3x3 mieliby problem z dograniem do konca meczu, przynajmniej niektorzy. nie odmawiam im talentu, bankowo wciaz maja go wiecej niz wielu czolowych grajkow 3x3 na swecie ale z przyjemnoscia bym zobaczyl jakis pojedynek ekip z big3 vs 3x3 oczywiscie na zasadach 3x3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady fibowskie 3x3 istnieja chyba po to tylko zeby 40-latkowie z big3 nie spuscili wpierdolu miszczom sfiata fiba3x3 [zamiast spuszczenia wpierdolu w ewentualnym meczu po prostu na lajcie wygraliby], bo jak widze ze po straconym koszu kolesie juz musza popierdalac z pilka bo od razu po stracie wlacza sie zegar 12 sek, to zastanawiam sie, co za piekny umysl to wymyslil

 

big3 spox, troche obejrzalem, ale w przyszlosci raczej bede ogladal w formacie Ximao Preto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.