Skocz do zawartości

Pelicans 17/18 czyli koncert AD / DC


Raf85

Rekomendowane odpowiedzi

21 mln rocznie to całkiem przyzwoita umowa dla obu stron!

Tylko, że to to nie jest 21, a ponad 25. Co nie zmienia faktu, że i tak nie jest to zła umowa, ale szczerze mówiąc spodziewałem  się, że to jednak będzie mniej.

 

W sumie to i tak nieźle jak na Dempsa i jego możliwości ( Hill, Asik). Tylko teraz praktycznie nie ma już kasy na żadne wzmocnienie, więc na nic poza walką o wejście do PO nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to to nie jest 21, a ponad 25. Co nie zmienia faktu, że i tak nie jest to zła umowa, ale szczerze mówiąc spodziewałem  się, że to jednak będzie mniej.

Fakt, źle napisałem - 21 w pierwszym. No ale kogo by nie podpisał na PG to kwoty sensownych graczy od 18-19 do 40 się kształtują ;)

Ta ekipa stawia na 2 Holiday-Davis, jeśli DMC się spisze i coś osiągną (walka w I rundzie PO) to spuszczą Asika i będą kontunuować big 3, ale szczerze to raczej widzę jak DMC przy średnich wynikach idzie w trejdzie z Asikiem do jakieś ekipy na wschodzie za picki lub forwarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Pelicans wygląda mniej więcej tak, że jeżeli w tym sezonie Pelicans nie będą poważną drużyną (do czego mimo wszystko mają jakiś potencjał), to Cousins prawdopodobnie odejdzie i podpisze w innym miejscu maxa,a  wtedy Pelicans będą musieli handlować Davisem, bo nie ma najmniejszych szans, żeby został w Nowym Orleanie (a zostaną mu dwa lata kontraktu). I wtedy pewnie już na poważnie uderzy Boston.

​Nikt nie będzie handlować Cousinsem w CY, bo w zamian dostaną jakiś pierwszorundowy pick, a ich jedyną szansą jest podpisanie maxa z Cousinsem i liczenie na to, że Davis jest idiotą i jednak będzie tam chciał zostać.

Czyli albo robią ~50 W i wyglądają na w miarę poważny zespół, Cousins podpisuje maksa, i ciągną duet DMC-AD z nadzieją, że ten drugi zostanie, albo - w wypadku braku pozostawienia Cousinsa - Davis jednak zmieni gdzieś w sezonie 18/19 (zwłaszcza nauczeni doświadczeniem Pacers) organizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sytuacja Pelicans wygląda mniej więcej tak, że jeżeli w tym sezonie Pelicans nie będą poważną drużyną (do czego mimo wszystko mają jakiś potencjał), to Cousins prawdopodobnie odejdzie i podpisze w innym miejscu maxa,a  wtedy Pelicans będą musieli handlować Davisem, bo nie ma najmniejszych szans, żeby został w Nowym Orleanie (a zostaną mu dwa lata kontraktu). I wtedy pewnie już na poważnie uderzy Boston.

​Nikt nie będzie handlować Cousinsem w CY, bo w zamian dostaną jakiś pierwszorundowy pick, a ich jedyną szansą jest podpisanie maxa z Cousinsem i liczenie na to, że Davis jest idiotą i jednak będzie tam chciał zostać.

Czyli albo robią ~50 W i wyglądają na w miarę poważny zespół, Cousins podpisuje maksa, i ciągną duet DMC-AD z nadzieją, że ten drugi zostanie, albo - w wypadku braku pozostawienia Cousinsa - Davis jednak zmieni gdzieś w sezonie 18/19 (zwłaszcza nauczeni doświadczeniem Pacers) organizację.

 

 

Zgadzam się z tym w 100% niemal. To jest ostatnia szansa wg mnie jaką Davis da tej organizacji i jak w tym sezonie będzie źle to zapewne odejdzie DMC a i Daivis zażąda wymiany. No chyba, że się zlituje o poczeka co wymyślą następcy Dempsa i Gentry'ego, bo nie wyobrażam sobie, żeby byli na stanowiskach po kolejnym nieudanym sezonie.

 

Tylko nawet udany sezon to co będzie? Awans do PO i szybka porażka z którymś z superteamów(Golden, Houston), czy może jednak jakaś walka ze Spurs ,Jazz, bądź Thunder.

Bo na awans do 2 rundy to są bardzo małe szanse, a ryzyko porażki (czyli brak awansu do PO) duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa dla Jrue to oczywistość z strony Pels, nie mieli wyboru.

Problemem były ich złe ruchy sprzed kilku lat - wtedy się pospieszyli, w dodatku w głupi sposób, zamiast powoli budować team na mniej więcej obecny okres Davisa.

 

Świetny ruch z przechwytem Franka Jacksona notabene, lekko umyka, a to naprawdę coś czemu należy przyklasnąć.

 

No umowy Hilla i Asika to tragedia. Tak jak oddawanie picków w początkowych latach Davisa.

 

Co do Holiday'a to mieli do wyboru jeszcze Hilla i Teague'a, a i cena za Rubio nie była duża, więc uważam ,że mimo wszystko to trochę za dużo.

 

A co do Jacksona nie się nie znam, tylko wiem że w mockach pojawiał sie nawet koło 20 miejsca więc coś z niego może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mieli wyboru ze względu na salary. Jrue lub śmierć

Nigdy nie interesowałem się NOP specjalnie.

Patrze w salary i nie sądziłem, że Solomon Hil i Moore mają tak konkretne umowy.

To zeszłoroczne szaleństwo?

 

Sądziłem, że mogli pomyśleć o Lowry lub Hillu z Jazz.

A tu wcześniej trzeba by mocno pokombinować z tymi umowami...

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowałem się NOP specjalnie.

Patrze w salary i nie sądziłem, że Solomon Hil i Moore mają tak konkretne umowy.

To zeszłoroczne szaleństwo?

 

Tak, to zeszłoroczne szaleństwo.

 

Zapomniałeś jeszcze o Asiku który kasuje 11 baniek rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa dla Jrue to oczywistość z strony Pels, nie mieli wyboru.

Problemem były ich złe ruchy sprzed kilku lat - wtedy się pospieszyli, w dodatku w głupi sposób, zamiast powoli budować team na mniej więcej obecny okres Davisa.

 

Świetny ruch z przechwytem Franka Jacksona notabene, lekko umyka, a to naprawdę coś czemu należy przyklasnąć.

 

Śpieszyli się bo tego chciał właściciel, który ma już ponad 80 lat i chciał wygrywać od razu. 

 

Umowa Jrue jest spoko, ale nie wierzę, że uda mu się dostać ten 30mln bonus. Pewnie musiałby się łapać do All-NBA , podobne zapiski ma Asik.

Wierzę w tego F.Jacksona. To może być fajny steal, z tego co o nim czytałem. 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na telefonie wiec bez dluzszego posta, ale musze to napisac bo nie wytrzymam... co to ma byc za umowa, kurde no nie popadajmy w paranoje ze wystarczy byc starterem zeby zgarnac 130-150 mln za 5 lat. Nie rozumiem tez do konca skad ten pospiech, skad ta cena... ja rozumiem ze mozna okazac jakos zaufanie itp ale no bez przesady, on mial problemy ze zdrowiem i byl takim "oszukanym" all starem 3 lata temu, a nawet wtedy nie byl jakims game changerem za ktorego Pela zaplacili teraz... jasne ze musieli go przedluzyc ale nie wiem skad ten pospiech i cena z kosmosu, nikt inny by tyle hajsu noe wylozyl i co najwazniejsze nie dal 5 lat. Czy serio ktokolwiek mysli ze nawet 100/5 to by bylo za malo + on by grymasil?? Sorry za chaos i maslo maslane moze, ale no nie wierze w to co sie ostatnio dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na telefonie wiec bez dluzszego posta, ale musze to napisac bo nie wytrzymam... co to ma byc za umowa, kurde no nie popadajmy w paranoje ze wystarczy byc starterem zeby zgarnac 130-150 mln za 5 lat. Nie rozumiem tez do konca skad ten pospiech, skad ta cena... ja rozumiem ze mozna okazac jakos zaufanie itp ale no bez przesady, on mial problemy ze zdrowiem i byl takim "oszukanym" all starem 3 lata temu, a nawet wtedy nie byl jakims game changerem za ktorego Pela zaplacili teraz... jasne ze musieli go przedluzyc ale nie wiem skad ten pospiech i cena z kosmosu, nikt inny by tyle hajsu noe wylozyl i co najwazniejsze nie dal 5 lat. Czy serio ktokolwiek mysli ze nawet 100/5 to by bylo za malo + on by grymasil?? Sorry za chaos i maslo maslane moze, ale no nie wierze w to co sie ostatnio dzieje

NOP wchodzą all in, bo muszą jak chcą utrzymać Davisa. Szkoda, że nie widzą, że sami na siebie wiążą stryczek, czyli udupiają się tymi umowami, bo zapychają się od dwóch lat i bardziej się już nie da. Teraz tym co mają muszą wygrywać. Już teraz można powiedzieć wprost - Brew już stracili. Pytanie tylko kiedy nastąpi wyrok. Bo z Holidayem, Moorem, Asikiem i Hillem o pierścienie nie powalczą nawet Boogiem z Davisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak oni to sobie tlumacza, problem jest taki ze to jest zle podejscie. W podobnej sytuacji teraz beda Wiz z Otto Porterem, ze musza bo zatrzymac tylko tam jest RFA bodajze right? No nie wazny ten Porter w sumie... wrocmy do Holidaya, jasne ze chca go zatrzymac i w efekcie Davisa, ale jak napisalem czy serio nie mogli nizej zejsc ? Nawet te 100/5 to przeciez mega wysoki kontrakt, a chyba az tak sie nikt o niego nie bil bo tez ile druzyn w ogole potrzebuje jeszcze PG?? + nie daliby mu 5 lat... bo to i ryzyko i najzwyczajniej w swiecie nie moga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.