Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jazz 17/18 - In Gob we trust

Stayward Gobert Rubio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#1 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6286 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 07:56

No to mamy 1 lipca 2017

Z czym zaczyna Jazz

Gobert    21,974

Rubio      14,275

Favors     12

Burks       10,845

Johnson   10,505

Exum        4,992

Hood        2,386

Bolomboy 1,312

Do tego

Diaw 7,5 które jest gwarantowane po 15 lipca i raczej Jazz go nie przedłuży

Neto 1,471 gwarantowane w styczniu !!

z draftu

Mitchell 2,621

Bradley 1,414

Wolna agentura

Hayward ------ rozmawia z Heat ( daje jakieś 5% szans że tam podpisze) Boston i Jazz... Jazz mu oferuje maxa ale pewnie w porozumieniu z nim 4letni z 4 rokiem jako ETO czy inna opcja gracza by za 3 lata mógł walczyć o super maxa

Ingles --- rynek oszalał bo Magic chce mu dać 60/4.... Joe chce zostać w Jazz nie chce iść do byle jakiej drużyny ale Jazz mu nie daje więcej niż 8-9 mln więc kto wie czy nie wybierze jednak lukratywnej oferty z innego klubu

MAck whitney już ich nie zobaczymy

Hill -- Jazz bardzo go chciało przedłużyć w lutym - dostał extension 85/4 (z czego Jazz 14 chciało wrzucić już w obecny rok) i odrzucił bo mu agent zapewniał o maxie. Dzis został na lodzie bo właściwie nie widze kto mógłby z nim podpisać--Jazz ma wciąz prawa Birda i kto wie czy Jazz czegoś nie wymyśli choć szanse na to by pozostał są niewielkie ale może jakieś sign&trade

Jazz w czewcu poszalało nie ma dwóch zdań

Poszło w góre w drafcie pozyskali dwóch świetnych obrońców - Mitchell to jest niesamowice atletyczny gość o łapach pająka. Rozpiętość ramion budzi szacunek. Obejrzałem sobie kilka meczów Louisville i uważam ,że chłopak ma papiery na świetnego obrońce. Rzut musi ustabilizować bo czasem podejmuje decyzje zbyt szalone i nieodpowiedzialne ale jest dobrym kreatorem i atletą jakiego Jazz praktycznie nie miało

Bradley to upgrade ponad Bolomboyem czy Withneyem którzy w JAzz byli rezerwowymi centrami. Młody szybki na nogach , świetnie zbiera, dobrze blokuje ale na razie dużo pracy przed nim

No i Rubio -- jestem fanem Rubio - ba kiedyś uważałem go za TOP5 rozgrywających. Kontuzje mu nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł ale to jeden z najlepszych kreatorów tej ligi. Nakręca ofensywe a to wciąż trochę kulało w Jazz

W obronie Jazz wymienia średnich obrońców na jeszcze lepszych

Cel na to lato

Hayward -- max dla niego najlepiej 5 letni to jest plan A i B i C

Jakby wypadł to Jazz ma ok 18 baniek do wydania ale nie mam koncepcji na kogo je wydać

Jeśli Hayward zostanie to Jazz potrzebuje jedynie zdrowia by zrobić krok w górę po 55-57 zwycięstw

Gobert to obecnie center nr 1 tej ligi. Jeden z najlepszych obrońców właściwie to jeden Draymond jest na tym samym poziom i Leonard ale by musiało mu znów zależeć na tej stronie parkietu. W ofensywie robi ogromne postępy a jeszcze intensywnie nad tym pracuje. Myślę, że będzie regularnym All Starem

Hayward - dzięki indywidualnym treningom wszedł na poziom All Star i ociera się o TOP20 tej ligi. Świetny gracz, Poprawił obronę , rzut, decyzyjność. Mam nadzieje że zostanie

Reszta to jest młodzież Jazz powyżej 27 roku życia ma tylko Johnsona obecnie ( Boris pewnie wyleci a Joe może się skusić na 15-16 baniek za sezon)

Hood, Exum i podobno Rubio dostaną indywidualne treningi rzutowe coś jak dostał Ingles i Hayward rok temu

Jazz ma kilku kreatorów i kozłujących( bo Mitchell też to potrafi i jest niezłym kreatorem). Będzie grać dużo picków i dużo rolować

Jedyny który teraz nei pasuje to Burks i jego koszmarne 11 baniek na sezon ale tu podobno Jazz chce najpierw podbić jego wartość i oddać w lutym za kogoś niż jeszcze dopłacać przez np dorzucenie Exuma

Jazz najpewniej przed sezonem zaproponuje nowe umowy dla Exuma i Hooda - obie raczej w niskich wartościach

Jeśli Hayward zostanie to Jazz powinno być wyżej np 3-4 miejsce na Zachodzie z Thunder i walka o finały Zachodzu

Jeśli nie to pewnie JAzz kogoś podpiszą w jego miejsce ale to na razie wróżenie z fusów

Jazz powino mieć jeszcze lepszą obronę a w ataku powinni wskoczyć do TOP 8 ligi bo Rubio to jest tego typu talent.

Favors Gobert powinni dostawać o wiele więcej lobów niż kiedykolwiek w swojej karierze

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Zdzich

Zdzich

All-Star

• Użytkownik
  • 1373 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 01 lipiec 2017 - 10:14

Rubio rzut ma słaby, ale największą bolączką nie jest nawet to. On zawsze słabo kończył spod obręczy.. Niech głównie to poprawi to przy penetracjach stworzy jeszcze więcej miejsca dla ścinających i podkoszowych. Rzut? Byłoby nieźle, ale już i tak doszedł do niezłego poziomu. Wg mnie 31-32% za 3 to nie jest dobry wynik, ale też nie jest fatalny. No i z półdystansu jest o wiele lepiej niż było. Rzut to nie jest jego największa bolączka. Są większe problemy jak jego zdrowie choćby. No i chyba mimo wszystko pogorszył się ostatnio w obronie, ale może to wynika po prostu z degrengolady w tym aspekcie całej jego drużyny. Chociaż nigdy nie widziałem w nim tak wartościowego obrońcę, jak niektórzy go oceniają.

#3 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

ACID!

• Użytkownik
  • 2387 postów
  • LokalizacjaTolliverse

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:19

To ja mam inne pytanie: czy Rubio jest w ogóle top15 pg w tej chwili? moim zdaniem nie, raczej gdzieś w okolicach 20-25 miejsca się błąka, nie wiem skąd ten optymizm kibiców Jazz po wczorajszej wymianie.

Ale też Indiana wam pomogła tą wczorajszą akcją więc szanse że Hayward zostanie są chyba nieco większe dzisiaj.

“The reason the world appears to be so ugly, is we're always trying to paint over it”

- エメ (Aimer)

beGM: Phoenix Suns 

#4 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4215 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:26

To ja mam inne pytanie: czy Rubio jest w ogóle top15 pg w tej chwili? moim zdaniem nie, raczej gdzieś w okolicach 20-25 miejsca się błąka, nie wiem skąd ten optymizm kibiców Jazz po wczorajszej wymianie.

Ale też Indiana wam pomogła tą wczorajszą akcją więc szanse że Hayward zostanie są chyba nieco większe dzisiaj.

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

Ja nie chcę biec pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę...

#5 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6286 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:29

Rubio jest graczem, który poszedł za pick w drafcie spoza loterii, taka jest jego aktualna wartość...

Raczej nie pomogła, źródła mówiły, że Hayward mocno uzależnia pozostanie w Jazz od tego, czy zostanie tam Hill. Trade Rubio sprawia, że Hill w Jazz nie zostanie, a co za tym idzie Hayward także nie.

Te same źródła mówią że Hayward akceptuje Rubio

#6 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

ACID!

• Użytkownik
  • 2387 postów
  • LokalizacjaTolliverse

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:32

jak tak też wczoraj myślałem, ale Indy rozwaliła plan Ainge'a więc może teraz Hayward weźmie 1+1 w Jazz - na pewno po trejdzie George'a szanse Celtics na Haywarda spadły, choć zamiast 70/30 jest teraz pewnie bliżej 50/50

“The reason the world appears to be so ugly, is we're always trying to paint over it”

- エメ (Aimer)

beGM: Phoenix Suns 

#7 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10210 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:12

Przed decyzją Haya nie ma co rozkmniniać, bo to różnica między walką o 2 rundę, a zaciekłą walką o PO.

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

#8 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1623 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:26

Przed decyzją Haya nie ma co rozkmniniać, bo to różnica między walką o 2 rundę, a zaciekłą walką o PO.

Chyba walką o ECF.

'I'm here in Boston. I'm ready to rip someone's head off' - Jaylen Brown

#9 LAF

LAF

All-Star

• Użytkownik
  • 1671 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:27

Ja mam super pomysł dla kibiców Jazz :

Clippers:Hood,Deng,pick od Lakers i Jazz (I rundowe)

Jazz:Griffin

Lakers:Joe Johnson/Derrick Favors

Użytkownik LAF edytował ten post 01 lipiec 2017 - 12:30

#10 iglo13

iglo13

All-Star

• Użytkownik
  • 1538 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:33

a przy kontrakcie Griffina podpiszą Haywarda?  Imo taka wymiana najlepsza dla LAL 

#11 LAF

LAF

All-Star

• Użytkownik
  • 1671 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:33

a przy kontrakcie Griffina podpiszą Haywarda?

tak mają prawa Birda.

#12 iglo13

iglo13

All-Star

• Użytkownik
  • 1538 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:35

tak mają prawa Birda.

raczej chodzi mi o to czy bedą chcieli płącić podatek bo 2 maksy plus to co mają to chyba duzo. No i pamietasz ze pick LAL to dopiero 2019? :D

#13 LAF

LAF

All-Star

• Użytkownik
  • 1671 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:36

a nie wiedziałem to w takiej sytuacji muszą dorzuć BBB

#14 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6286 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:48

jak tak też wczoraj myślałem, ale Indy rozwaliła plan Ainge'a więc może teraz Hayward weźmie 1+1 w Jazz - na pewno po trejdzie George'a szanse Celtics na Haywarda spadły, choć zamiast 70/30 jest teraz pewnie bliżej 50/50

50/50 to było wcześniej... Boston faworytem nie było

Może trochę po tym jak Jazz uznało że nie sa w stanie się porozumieć z Hillem bo ten cały czas chce ponad 100/4 ale bez George'a i z IT jako liderem to moim zdaniem cały czas jest minimalna przewaga Jazz ale wszystko to kwestia prywatnych preferencji Gordona

#15 LAF

LAF

All-Star

• Użytkownik
  • 1671 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 13:07

@ely3

Spójrz wyżej i co na ten temat uważasz ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych