Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

 

@bb2

 

no skoro Ty nie widziałeś stronniczego sędziowania to gitarrka, cofam wszystko co napisałem

 

tylko, że nie

 

właśnie w tej akcji po piwocie Joka z lewej strony, Taj trzymał mu łapy raz na głowie raz na ramieniu i generalnie było jeszcze kilka nie odgwizdanych fauli przy trafionych rzutach Serba

 

Tak sądziłem, że temat sędziowania zostanie jednak poruszony...

Ja bym się sędziowania za mocno nie czepiał

Po:

1. chcemy twardszej gry, jak za starych dobrych czasów, to gra musi być na pograniczu faulu. To rywalizacja o PO, więc gra jak w PO, dlatego oczekujemy twardej walki, rywalizacji. Walka o pozycję Jokica z Gibsonem według mnie była ozdobą 4 kwarty i dogrywki. Były mniejsze faule gwizdane, kilka nie, ale w drugą stronę również to działało. Kilka fauli na KAT, też nie było odgwizdanych.

 

2. wiadomo, że w meczu na własnym boisku sędziowanie jest trochę dla miejscowych. To samo można było powiedzieć o meczu z 4 kwietnia wygranym przez Denver. KAT musiał usiąść na ławce po 6 faulach, a kilka jego "fauli" szczególnie w końcówce było mocno dyskusyjnych. I gdyby w tamtym meczu padł inny rezultat, to nie byłoby tego spotkania. Nie mówię, że wynik został wypaczony tamtego meczu, ale to działa w dwie strony.

Uważam, że w rywalizacji nie został ktoś szczególnie pokrzywdzony. Zarówno Denver, jak i Timberwolves miało swoje szanse na wygranie tego meczu. Sam sądziłem, ze jednak Denver wygra ten mecz i byliby trudniejszym rywalem dla Rakiet.

Być może na 10 rozegranych takich meczy, 6 by wygrało własnie Denver. Jednak Denver nie powinno czuć się pokrzywdzone.

 

Co do przyszłego sezonu i kto będzie wyżej musimy poczekać do podpisania wszystkich FA.

Nie oglądałem w sezonie za dużo Denver, ale Barton, Murray zrobili na mnie wrażenie. Do tego Harris i drugi weteran Harris ze swoim doświadczeniem, dobra mieszanka. Millsap jeszcze na sezon, już swietny Jokic, to na tą chwilę lepsza drużyna od Lakers.

Jednak LAL ponownie będą polowali na FA.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Agent Jokica przemówił

 

Nikola Jokic’s agent says picking up the player’s option and letting Jokic become an unrestricted free agent in 2019 would be an unfavorable scenario for Nuggets. This is not a warning. It’s common sense. Denver won’t pass up the chance to lock Jokic up. Writing is on the wall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak kazdy wie, że dadzą mu czym prędzej extension i to pewnie bedzie jego maks

 

rozumiem że trener zostaje na kolejny sezon? 


może Juć coś ciekawego wyczaruje w drafcie

no i oby management tego później nie sprzedał do Utah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.