Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spalding Silver In/Out czy TF-250

piłka indoor/outdoor spalding piłkadokosza spaldingsilver spaldingtf250

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sroka_chce

sroka_chce
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 21:06

Witajcie dobre ludziki :smile:

szukam piłki na prezent (dla fana kosza i porzucać piłką raz na jakiś czas - najczęściej na zewnątrz). Rozważam Spalding TF-250 i Spalding Silver Indoor/Outdoor. Widzę że są w podobnej cenie i z podobnymi opiniami. Ja w koszu nic a nic, a przynajmniej w tych piłkach. Doradźcie, którą lepiej wybrać.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 R_air_G

R_air_G

Role Player

• Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:20

po co zakładasz nowy temat - poszukaj trochę bo było tu dużo o tych piłkach ...

#3 sroka_chce

sroka_chce
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 13:32

Założyłam temat, bo o pilkach osobno było, a porównania tych dwóch nie znalazłam. Chyba że nie zauważyłam, to przekierujcie mnie

#4 R_air_G

R_air_G

Role Player

• Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 14:12

jest mnóstwo wypowiedzi o tf250 i o silver'ze - ciężko poczytać i samemu wnioski wyciągnąć ?? no bez jaj ...

#5 sroka_chce

sroka_chce
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 14:16

@R_air_G, jestem kobietą, która absolutnie nie interesuje się koszykówką. A przezent chcę zrobić dla bardzo ważnej mi oso by, więc zależy mi na dobrym wyborze. poza tym chyba właśnie po to jest to forum żeby pytać i się dowiadywać.
@R_air_G, jestem kobietą, która absolutnie nie interesuje się koszykówką. A przezent chcę zrobić dla bardzo ważnej mi oso by, więc zależy mi na dobrym wyborze. poza tym chyba właśnie po to jest to forum żeby pytać i się dowiadywać.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piłka indoor/outdoor, spalding, piłkadokosza, spaldingsilver, spaldingtf250

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych