Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie. Jak każdy GM tutaj dbam o swój klub. Ale pisanie o jakimś oszukiwaniu zawodników jest potwarzą.

Oszukiwanie oczywiście nie, ale brak stabilizacji i zmiana obranej strategii oraz priorytetów średnio raz na trymestr, nie wygląda korzystnie dla kogoś, komu chcesz zaproponować 4-letnią umowę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam przekonywać osoby, które ze względu na własny interes nie zagłosują na LJ w Lakers, choć doskonale wiedzą, że powinni?

Ciężka sprawa to będzie, owszem.

Ty z autopsji sugerujesz innym kierowanie się własnym interesem przy podejmowaniu decyzji nad głosowaniem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przekonywać osoby, które ze względu na własny interes nie zagłosują na LJ w Lakers, choć doskonale wiedzą, że powinni?

Ciężka sprawa to będzie, owszem.

Bez obrazy, ale... pierdo.... jak potłuczony...

 

Po jaką cholerę używasz liczby mnogiej skoro żadne znaki na niebie nie wskazują, że Kings lub Memphis będą mocniejsi od Lakers? Jedyny swap, ktory może martwić Ciebie to ten z NYK...ale walisz od dwóch dni posty, w których robisz z siebie ofiarę swoich swapów...nie kupuje tego...

 

Nie kupuje tego, że Lakers to już nie jest market w tej chwili, gdzie wszystko kupujesz i sprzedajesz po cenie zależnej od kupującego. Na koniec, Cavs robią wszystko by Jamesa zatrzymać i go obudować. U nas nie ma ,,no trade clause" która chroniłaby Jamesa przed faktem, że za pół roku oddasz go do Spurs za Leonarda plus dostaniesz pick. Wyrobiłeś sobie opinię handlarza, to staw jej czoła, a nie teraz będziesz robił ofiarę swoich działań. Na dziś to jedyny Twój argument sportowy to Butler w Lakers. Nic więcej. Nie kupisz raczej głosów tekstami szczeniaki > McCollum, DAJ.

 

Chcesz Jamesa to pokaz ze sportowo ten projekt mu sie oplaca i odetnij sie od realNBA bo uzywasz jej jako argumentu tylko jak dziala na Twoja korzysc.

 

Powodzenia w pozyskiwaniu FA, bo dla Lakers to pierwsze prawdziwe FA...

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyną konkurencją januarego byliby Clippers, oczywiście pod warunkiem lepszego rosteru od Lakers. To samo miasto, hala etc., no ale u nas Clippers idą w tank i są dużo gorsi niż w rzeczywistości, więc ta opcja odpada.

 

LeBron wybierał przede wszystkim ze względów rodzinnych i nie wiem co musiałoby się stać, żebym nie zagłosował na niego w Lakers. To w końcu liga graczy jest od jakiegoś czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wy się kłócicie, przecież wiadomo, że najlepsza oferta dla LeBrona pójdzie od Rakiet i choćbym nie wiem jak bardzo tego nie chciał, to przyjmę tego Jamesa z całym dobrodziejstwem inwentarza.

I zrobię to dla dobra Lakers, żeby january nie musiał myśleć o tych kilkunastu powodach, które jeszcze kilka tygodni temu raczył przedstawić jako argumenty na nie dla LeBrona.

Zrobię to także dla dobra Cavs, aby nie byli dalej zakładnikami GM i coacha LeBrona i żeby trud włożony przez nowego GM w pozbycie się umów JR czy TT nie poszedł na marne.

 

Myślę, że LeBron Wam jest niepotrzebny.

Fluber ma. trzech graczy top30 ligi plus miejsce w salary (pewnie jeszcze z dwóch top30 się zmieści) - pewniak do wygrania ECF.

 

Lakers - top 10 ligi JB, najlepszy prospect BI plus niedoceniony, acz nuezwykle zdolny D'Angelo. Masa kasy na FA - sky is the limit, choć pewnie z rok na rozwój Ingrama i Russella trzeba będzie poczekać.

BPo co Wam LeBron i problemy z nim związane. Biorę to wszystko na siebie☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie będzie bardzo wyrównane. Nie zdziwię sie jak przegram ale argumenty na pewno przedstawię. Sportowo chyba rzeczywiscie najlepiej wygladaja rockets a najgorzej lakers. Pozasportowo najlepiej wyglądają lakers a najgorzej rockets. Finansowo moge dać najwiecej. Będzie wyrównana walka, ale niezależnie od wyniku i tak wydaje mi się ze więcej nie moglem zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli LeBron pójdzie do Lakers, to będzie wyraźny sygnał w tej zabawie, że nasze ruchy nie mają znaczenia i podążamy ślepym tropem tego co się dzieje w RL NBA. Tak po prawdzie to January obecnie odcina kupony pracy Magica.

 

I tak jak Hayward dla mnie wolał zostać w Jazz niż dziwnie zarządzanym wtedy Boston Celtics, tak samo tutaj doceniając pracę flubera, skłaniam się ku temu, że zostanie w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ciekawi mnie też jak postrzeacie kontrakt Gordona

wział mniej kasy w Orlando bo chciał tam grać i wierzy w ten projekt? 

to rozzumiem ze w 5 razy lepszych Magic też mu 20 mln za sezon styknie

 

a LBJ w LAL to chętnie poczytam wszystkie za i przeciw będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ciekawi mnie też jak postrzeacie kontrakt Gordona

wział mniej kasy w Orlando bo chciał tam grać i wierzy w ten projekt? 

to rozzumiem ze w 5 razy lepszych Magic też mu 20 mln za sezon styknie

 

a LBJ w LAL to chętnie poczytam wszystkie za i przeciw będzie ciekawie

 

Według mnie Gordon nie miał lepszych ofert po prostu i dostał i tak 20 mln :P u nas, jak ktoś mu da większy kontrakt i pozycję startera, to raczej będzie faworytem, ale i tak będziesz mógł wyrównać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli LeBron pójdzie do Lakers, to będzie wyraźny sygnał w tej zabawie, że nasze ruchy nie mają znaczenia i podążamy ślepym tropem tego co się dzieje w RL NBA. Tak po prawdzie to January obecnie odcina kupony pracy Magica.

 

 

Bo na tym to wszystko polega od samej idei beGM w głowie Januarego? Jeśli Lebron James chce mieszkać w LA pomimo, że mógłby wpasować się w kilka lepszych drużyn (od strony sportowej) to znaczy, że chce tam mieszkać. I nie tworzysz swoich bajek, do których masz ogromne ciągutki, że to jest inny świat. My tylko podążamy za NBA. W zakresie gry, wyników, a także w zakresie decyzji kontraktowych jesteśmy za ligą. I to z tego konkretnego powodu, że jak jutro Durant źle się obudzi i powie, że pierdoli Currego i jego ochraniacz na zęby i mu za gorąco w Kaliforni i wypierdala do Minnesoty, bo zakochał się w jakiejś funkcjonariuszce policji stamtąd, to choćbym mu zaoferował 250 mln na 3 lata to on nie ma prawa tego podpisać i zostać w GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Gordon nie miał lepszych ofert po prostu i dostał i tak 20 mln :tongue: u nas, jak ktoś mu da większy kontrakt i pozycję startera, to raczej będzie faworytem, ale i tak będziesz mógł wyrównać ;)

Mógł spokojnie poczekać. Z USA szły głosy że to obniżka 

U mnie startera ma spokojnie ;) 

 

tak sobie pomyslałem LBJ nie chciałby zamienić słonecznej Kalifornii na słoneczną Florydę? ma tutaj sporo młodych graczy do mentorowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na tym to wszystko polega od samej idei beGM w głowie Januarego? Jeśli Lebron James chce mieszkać w LA pomimo, że mógłby wpasować się w kilka lepszych drużyn (od strony sportowej) to znaczy, że chce tam mieszkać. I nie tworzysz swoich bajek, do których masz ogromne ciągutki, że to jest inny świat. My tylko podążamy za NBA. W zakresie gry, wyników, a także w zakresie decyzji kontraktowych jesteśmy za ligą. I to z tego konkretnego powodu, że jak jutro Durant źle się obudzi i powie, że pierdoli Currego i jego ochraniacz na zęby i mu za gorąco w Kaliforni i wypierdala do Minnesoty, bo zakochał się w jakiejś funkcjonariuszce policji stamtąd, to choćbym mu zaoferował 250 mln na 3 lata to on nie ma prawa tego podpisać i zostać w GSW.

 

Pytanie wtedy, po co to wszystko tworzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wtedy, po co to wszystko tworzymy.

 

Po to, że dopóki Durant kocha ochraniacz Currego to nie ma powodu odchodzić.

Po to, że jeśli Lebron powie "pi****le Lakers i tych ich dziecaków bez allstara" to żeby być na pole position. 

 

Szkoda, że nie ma Hurda żeby napisał o lewackich zapędach i polityce wyrównywania świata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.