Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań się triggerować jak ktoś coś na Joka napisze. Ma wady, liderem nie będzie, ale nadal jest zajebistym zawodnikiem - lepiej dać mu maxa i mieć pewność, że masz takiego Joka niż nie mieć, ale dźwięk pękającej dupy słyszeli nie tylko w Denver, ale i w Oklahomie, a stawiam, że w Portland i Toronto również.

 

Co? W jaki sposób Portland się znalazło w tej rozmowie? Ani to mój need, ani ktoś o kogo mógłbym się bić... Ktoś tutaj chyba przedawkował nalewkę, bo dźwięk ten przeszedł całkowicie bez echa w Portland.

 

Blazers zajmują się poważniejszymi kwestiami. Jokić ma wady i zalety, ktoś go potrzebuje, to niech podpiszą i grają nim. Powodzenia życzę zawodnikowi i jego klubowi. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.Harris - muszę wysłuchać argumentów MJ1 i ewentualnie czyichś jak ktoś jest przeciw.

 

Już się odnoszę ;) tak, jak obiecałem po wymianie, w której pozyskałem Tobiasa, przedstawiam ofertę przedłużenia, czyli widać, że nie rzucam słów na wiatr i utalentowany skrzydłowy jest ważny dla Jazz. Harris ma zapewnione miejsce w pierwszej piątce i będzie pełnił ważną rolę w drużynie, która walczy o wysokie cele (pozyskanie CP3 tylko to potwierdza i wzmacnia argument mocnej drużyny). Ponadto wiadomo, że zaoferowane pieniądze są niezłe - 74 miliony na kolejne 4 lata, czyli zapewnione fajne zarobki w dobrej ekipie, która docenia Harrisa i wierzy w jego umiejętności. Czego chcieć więcej? ;) Harris gwarantuje sobie niezłe zarobki, stabilną przyszłość (dość ważne dla gracza, który nie grał w jednej ekipie dłużej niż 3 sezony) i to jeszcze w drużynie, w której jest doceniany i ma szansę powalczyć o wysokie cele.

 

#StayTobias ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia co do 1 tury.

 

LJ - <cisza w eterze> Niemniej podoba mi się tok rozumowania flubera - woli wybadać rynek ofertą 1+1, by w razie czego zmienić na 4+1. I tak LJ trafi do Lakers (little trash talking :D), ale solidna próba.

 

Troche mi nie wyszlo bo nikt sie nie odniosl:)

 

Przeciez sam pisze ze lebron trafi pewnie do lakers:) za rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer na liście priorytetów nie ma znaczenia w ocenie szans klubu na jego pozyskanie. Określa tylko kolejność podpisywania umów z danym zawodnikiem.

Tak przynajmniej było rok temu i myślę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ma mieć skrót/wstęp z 26,5 stron w wordzie :tongue: ?

 

Nie wiem, pewnie ze 2-3 strony.

Wiem, że o ile doceniam i podziwiam pracę (o ile to w ogóle powstało), to wątpię bym usiadł i kiedykolwiek przeczytał 26 stron tekstu o tym dlaczego beGM Lebron James ma trafić do beGM Lakers. Znając życie to można by to obciąć o połowę albo i 3/4 bez utraty treści właściwej ;)

 

Generalnie zauważyłem taką zależność, że jak ktoś mi mówi "przygotowałem/am X stron tekstu/raportu/opracowania/komiksu z kotami" to zwykle oznacza to tyle, że spora część z tego jest zbędna.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że umówiliśmy się, że u nas nie wybieramy pierwszych piątek itd, bo gra toczy się w innych warunkach. Temat już był.

W takim razie opieramy się o all-nba z RL i Embiid trafia przez to do progu 7-9?

 

Czy max 1+1 dla zespołu bez praw birda wygląda dla niego tak?

 

1 rok: $30 560 700

 

2 rok: $32 088 735 (podwyżka 5%)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.