Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie Jasiek jakoś odniósł się do relacji LeBron - Butler?

 

Tam wielkiej chemii między Nimi delikatnie ujmując nie ma.

 

Bogut się bardzo rzeczowo odniósł ;)

 

A dlaczego ty jesteś takim adwokatem lbj w la?

Bije to po oczach.

Masz udziały?

 

Bo widze, że January nie ma czasu, a fluber ma go aż nadto :smile:

 

Nawet za podobne działanie rok temu mnie kolega Camby pochwalił :)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Fluber powinien się chyba troche wyspać a nie siedzieć 24h na dobę bo zrównywanie Lebrona w Lakers z Durantem w Warriors to już kit nad kity. Choć znając GMa Cavs nie takie "argumenty" ma jeszcze w rękawie.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Fluber powinien się chyba troche wyspać a nie siedzieć 24h na dobę bo zrównywanie Lebrona w Lakers z Durantem w Warriors to już kit nad kity. Choć znając GMa Cavs nie takie "argumenty" ma jeszcze w rękawie.

 

1. Który GM poświęca więcej czasu na swoją drużynę?

2. Który GM zbiera więcej krytyki za swoją pracę jako GM?

 

Oczywiście, że to tylko gra, ale chyba przegięciem w 2 stronę jest traktowanie tego, że sumiennie wykonuję swoją pracę jako GM, jako minus przy walce o wolnych agentów:)

Jak ktoś mi napisze do czego konkretnie mam się odnieść to spoko.

Ingram, który w drugiej połowie sezonu  17/18 w wieku 20 lat był lepszy niż którakolwiek z tych flej z Cavs 

I to ja niby wciskam kity?:)

 Gdyby Tomek miał możliwość wstawienia opisu nie byłoby żadnego 4:3 i byłby koniec rozmowy.

Ale nie wstawił i było 4:3, ok koniec rozmowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Player A : 19/6/6 ts% 58,4  a/to 1.93  on/off + 2.4
Player B : 21/4/3 ts% 53,6 a/to 1.78  on/off -1.3
 
Player A to BI per36 od 5 stycznia (kiedy Lakers zaczęli grać normalnymi lineupami, zamiast Bogutem) – dawka 24 gier więc całkiem spora, per 36 (zamiast 31,2mpg), by pokazać mój  punkt widzenia, względem gracza B (McColluma) grającego 36mpg.
 
BI mieć bd 21 lat i tonę upside.
Twoi to tylko gorsi mogą być.

 

 

Długo musiałeś wycinać odpowiednio małą próbkę 20 meczów na łatwym terminarzu, w której Ingram będzie wyglądał choć w przybliżeniu tak dobrze, jak McCollum?:)

 

http://www.e-nba.pl/topic/6075-top-50-e-nba-2018/

Tutaj forum głosuje na TOP 50. Zobacz, gdzie jest Ingram, a gdzie są te moje fleje z Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Ingramem to Jasiek ma trochę nagrzane. Pamiętam jak w drugim trymestrze przekonywałem, że Reggie Bullock daje lepszy impact od Niego. W trzecim to chyba wypadł z powodu kontuzji, więc chyba przeoczyłem moment, gdy BI wskoczył na poziom all-stara w którymkolwiek momencie.

 

Regis z tego co napisał wyrówna Capelę.

 

Harden - Gordon - Ariza - LeBron - Capela

 

Byłoby grubo coś takiego zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Giannis

7 Butler

8 C.Paul

 

7 Harden
8 Butler
9 Giannis

 

  1. James Harden
  2. Jimmy Butler
  3. Anthony Davis
  1. Joel Embiid
  2. Jimmy Butler
  3. Karl Anthony-Towns

10. Russell Westbrook

11. Jimmy Butler

12. Klay Thompson (tutaj Twój głos)

 

33. Devin Booker

34. CJ. McCollum

35. Kemba Walker

 

Pogrubione to Twoje fluber. Tak bardzo sobie cenisz CJMC, że wrzucasz go do jednego wora z Kembą, którego tak jechałeś jaki to łak na wschodzie bez PO.

 

W dodatku warto zobaczyć w jakim otoczeniu znajduje się Butler a w jakim ten CJMC i jak gigantyczna jest przepaść między tymi graczami :) To tak w kontekście drugiej opcji dla Lebrona i tego, że Cavs nic takiego mu nie oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson i okafor?:) serio?:) chyba zapomnialem wspomniec ze ich nie przedluzam:) Ty myslisz ze oni grali w finale z warriors?:)

To dalej wyjaśnia tylko 2 z 5 wymienionych przeze mnie. Grzecznie pytam. Nie mam w interesie Ci dogryzać, czepiać się, więc liczę na grzeczną odpowiedź a nie jakieś 'serio?'.

 

Tym bardziej, że naprawdę zastanawiam ( zastanawiałem? ) się nad zmianą głosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to finalnie sam przyznałeś, że nie masz racji? Czy ktoś tam inny Cię już tak zjechał jak burą sukę, że uciekłeś, coś w ten deseń ;P

 

Ps : Rockets nie mogą zatrzymać capholdu Arizy w takiej sytuacji jak coś, nieważne kogo zrzucą.

 

Chyba mnie człowiek morza zjebał, że bajdurzę, ale ja ciągle mówiłem tylko o drugim okresie, a nie ogólnym skillsecie, gdzie Bullock rzucał kosmiczne 50% za trzy przy prawie 6 na mecz, świetnym TS. Ty jeszcze się puszyłeś, że BI to pierwsza opcja i gdzie tam takiego Bullocka śmiem porównywać, a w punktach było tylko 16 do 12 dla Ingrama ;)

 

Wtedy była ostra walka między Nami w drugim trymestrze ;)

 

Jak zrzucą Harrella i Stephensona nie starczy na Arizę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie człowiek morza zjebał, że bajdurzę, ale ja ciągle mówiłem tylko o drugim okresie, a nie ogólnym skillsecie, gdzie Bullock rzucał kosmiczne 50% za trzy przy prawie 6 na mecz, świetnym TS. Ty jeszcze się puszyłeś, że BI to pierwsza opcja i gdzie tam takiego Bullocka śmiem porównywać, a w punktach było tylko 16 do 12 dla Ingrama ;)

 

Wtedy była ostra walka między Nami w drugim trymestrze ;)

 

Jak zrzucą Harrella i Stephensona nie starczy na Arizę?

 

1. To ciekawe, bo równie łatwo przychodziło Ci krytykowanie innych rolesów z borderline PO teamów "bo tylko rzucają za 3 to się nie liczy" jakoś tak

 

2. Nie starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle brakuje trochę LAFa i takiego prostego zestawienia :grin:

 

W Lakers mielibyśmy

 

Lebron

Butler

Ingram

Capela (?)

 

W Cavs:

 

Lebron

CJ McCollum

Love

DAJ

 

Nie dość, że 4 Lakers jest po prostu silniejsza i lepiej dopasowana to jeszcze daje sporo większe perspektywy na przyszłość i ma rolesów. Podczas gdy w Cavs nie ma nic.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To ciekawe, bo równie łatwo przychodziło Ci krytykowanie innych rolesów z borderline PO teamów "bo tylko rzucają za 3 to się nie liczy" jakoś tak

 

Wciąż podtrzymuje to zdanie, ale to jednak był porównywalny poziom wtedy do Ingrama. No umówmy się, ale jak ktoś daje 50% za trzy przy sporej próbce to jest to kosmos. Kyle Korver na czymś takim wjeżdżały do ASG, a Bullock to przy tym niezły glue guy. Ciekawe jak będzie wyglądał w tym sezonie, trzeba pamiętać, że zawodnik niszczony przez kontuzje całą karierę, ale po takim sezonie i teraz CY ma szanse na dobrą wypłatę, więc powinien mocno o siebie dbać. Jestem optymistą.

 

A tyczyło się to chyba Avery Bradleya głównie, który rzucał za 3 wtedy ponad 40% i mówiłeś, że gra dobry sezon, kiedy wyglądał słabo, a potem to już nawet fatalnie, bo cała reszta była słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej wyjaśnia tylko 2 z 5 wymienionych przeze mnie. Grzecznie pytam. Nie mam w interesie Ci dogryzać, czepiać się, więc liczę na grzeczną odpowiedź a nie jakieś 'serio?'.

 

Tym bardziej, że naprawdę zastanawiam ( zastanawiałem? ) się nad zmianą głosu...

No bo ja nie bardzo rozumiem, jaki to ma wpływ, gdy mój konkurent pozbył się Gasola i nie przedłużył Redicka, choć mógł którymś z nich zachęcić LeBrona do pozostania:) To ma zupełnie marginalne znaczenie. Poza tym jeżeli Wade albo Manu w RL NBA skończą kariery, to i tak nie mam na to wpływu, Dirka zamierzam podpisać, jeśli LeBron zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullock tylko rzucał

 

Ingram kreuje sobie 65% rzutów za 2 sam. 

W dodatku zbiera i całkiem nieźle asystuje.

 

Jako 3/4 opcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę w jakim grał środowisku i jakie ma warunki pasujące do dzisiejszej koszykówki i gry vs Warriors, to jest bardzo wartościowy koleś i nie dziwię się, że Lebron nie chce go oddać. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już okłamałem

 

Już poprawiłem :)

 

 

Tak, taką wartość ma ten cytat powyżej

 

Prawda jest taka, że jak zestawisz te dwie ekipy obie z LBJ (bo on na razie w żadnej nie jest) to Lakers są lepsi tu i teraz, mają większe perspektywy i są o wiele lepiej ustawieni pod grę z GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.