Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Love jest ciekawy - on serio może liczyć, że bez LeBrona ponabija statsy, przecież jest najlepszym graczem swojej drużyny, ale ma 30 lat. .

W ostatnich dwóch sezonach nie zagrał w ponad 40 meczach. Niby okazję do podkręcania statow ma jednak jeśli znowu przytrafi mu się sezon z kontuzjami to ciężko mi sobie wyobrazić że u nas da ktoś mu tyle hajsu ile ja mu zaproponowałem.

 

Dla mnie to bezpieczna opcja bo Kevin bardzo dobrze pasuje do mojego składu i gwarantuje mi playoff, dla niego też bo ma worek z hajsem i nie musi się martwić że kontuzja zabierze mu ostatni duży kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uja tam będziesz miał i masz Sextona ;p

 

Aha - czyli na zmianę negatywnym argumentem jest to, że :

- DLO może zostać wymieniony za zajebisty deal aka january w niego nie wierzy

- GM LAL i tak mu da hajs aka january w niego bezgranicznie wierzy.

 

Idźcie Wy wszyscy wiecie gdzie ;]

To moze zrobimy wymiane. Ja Ci oddam niedoplaconego kenta co do ktorego sie wahasz czy ze mna podpisze a ja wezme od Ciebie tego przeplaconego russella ktory nie zasluguje na zadna umowe w nba. Akurat kontrakty sie beda zgadzac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe doniesienia z obozu Lakers! GM January oświadczył D'Angelo Russellowi, że jeżeli nie podpisze extension to jego przyszłość stanie pod poważnym znakiem zapytania:
 

 jest to ostatnia oferta extension dla Russella. Klepie, albo no jego przyszłość staje pod poważnym znakiem zapytania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę dla osób głosujących w sprawie McGee. Bez żadnego czarowania i cudowania, bo jaka jest sytuacja każdy wie.

 

Czy McGee za rok odstąpiłby od 4,5 mln? Czy zagłosowalibyście za opt-out w takiej sytuacji po tym i poprzednim FA?

Jeśłi tak, to z czystym sercem głosujcie na Miami, jeśli nie... wybór jest oczywisty.

 

Notka wyjaśniająca. Przez konstrukcję EBR nie mogłem dać oferty 1+1 PO, przypomniało mi się w ostatniej chwili z tym kruczkiem i zmieniłem, bo miał tą opcję dostać, ale cóż trudno.

 

A i jeszcze apropos czasu gry i tego, że przy progresie u mnie może wskoczyć na te 20 minut Dedmona. Oczywiste, że w sytuacji gdy płacę za jego pensję potrójnie (!) gdybym w to nie wierzył, że ma taką szansę to nie dałbym mu więcej niż minimum, lub w ogóle bym nie złożył żadnej ofert ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zacha randolpha - wspomnę jeszcze raz - gość ma ponad 35 lat, wiele klubów zwiedził, nie chce mi się sprawdzać ale u nas zmienił w zeszłym sezonie klub conajmniej dwa razy - u mnie pod koniec sezonu miał s5, a teraz dostał propozycje mentorowania duetowi Randle/Turner i pewne 20-25 minut z ławki, bo może przebywac na parkiecie zarówno z Juliuszem jak i z Miłoszem. Mysle ze skoro rok temu w realu pasowała mu opcja zostania dwa lata w kurwidołku z sacramento, będzie mu tez pasowała walka o PO i rola mentora, zamiast przeprowadzki. W bucks może nie dokończyć sezonu, bo pewnie w okolicach trade deadline z takim kontraktem będzie dobrym gościem do wytransferowania za jakieś wzmocnienie.

 

Co do Mylesa - tak jak january napisał, randle po dość dobrym sezonie dostał tylko 14 mln/rok, a w realu 9. to ze Myles nie podpisał w realu extension, to słaby argument, bo nie wiemy co i czy pacers coś w ogóle oferowali. W realu będzie grał jako 3cia opcja - kto z was da trzeciej opcji pacers maksa nawet przy założeniu ze zrobi duży progres? 23 banki przez 3 lata a później jest opcja wyoutowania gdyby stał się superstarem. Oladipo podobne extension klepnął - i mysle ze wierzył w siebie, w swój progres ale wolał wziąć pewne ponad 20 baniek na rok, niż zostać z ręka w nocniku, i tu turner powinien zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach musi sobie postawić jedno zajebiście ważne pytanie bo kasa ta sama.

 

Czy chce bić się o playoffy, czy mieć je pewne.

 

Przeprowadzka to żaden argument. Pomiędzy Indianapolis a Milwuakee jest niecałe 400km. To nie jest drugi koniec USA.

 

Ale weź pod uwagę ze zmienił klub w tym sezonie 2 czy 3 razy i może nie chce na koniec kariery mieć łatki gracza co zmieniał klub co dwa miesiace. A zarzad pacers już poznał i wie ze maja do niego zaufanie. W bucks bedzie od nowa walczył o to zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwagę ze zmienił klub w tym sezonie 2 czy 3 razy i może nie chce na koniec kariery mieć łatki gracza co zmieniał klub co dwa miesiace. A zarzad pacers już poznał i wie ze maja do niego zaufanie. W bucks bedzie od nowa walczył o to zaufanie.

Moim zdaniem pomiędzy pewnością jaką ma że go zarząd Pacers nie odda vs. pewność że go Bucks nie odda można postawić znak równości.

 

Dostaniesz jakąś satysfakcjonującą Cię ofertę to czym prędzej go pogonisz.

 

I Z Bo ma już 37 lat a nie 35.

 

Ostatecznie w przypadku Randolpcha są dwa argumenty.

 

Przeprowadzka raptem 400 kilosów i pewne playoffs ( who knows, maybe last ones ).

 

Lub.

 

Ciepły kurwidołek i dojeżdżania starca na starość jako pierwsza opcja z ławki we frontcourcie.

 

Jako 1/29 Zacha wolę po last dance.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dla formalności, ale przy głosach na Cragia zwróciłbym uwagę na fakt, że oferuje mu 700 k więcej (czyli ponad połowę więcej od tego co oferuje konkurencja) i przede wszystkim miejsce w rotacji - rezerwowego sf'a, czego ani Magic ani Hawks mu nie zagwarantują. 


Zmieniłem też swój głos w sprawie Paytona (Bucks dałem przed Denver - większe szanse na minuty, może grać obok Walkera. W Denver do Bledsoe gorzej pasuje, a rotacja na sg jest kompletna i tak) oraz Parkera - Houston na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy głosach na Cragia zwróciłbym uwagę na fakt, że oferuje mu 700 k więcej 

Niegwarantowane. Gwarantowanej kasy dostaje najwiecej u mnie.

 

przede wszystkim miejsce w rotacji - rezerwowego sf'a, czego ani Magic ani Hawks mu nie zagwarantują. 

A to klasyczny strzal w stope :tongue: leonard, winslow, saric, chandler, hermangomez - masz bogactwo zawodnikow ktorzy moga grac na SF, u mnie z musu bedzie musial grac tam THJ pewnie, a chcialbym to ograniczyc i Craig bardzo sie do tego przyda.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to klasyczny strzal w stope :tongue: leonard, winslow, saric, chandler, hermangomez - masz bogactwo zawodnikow ktorzy moga grac na SF, u mnie z musu bedzie musial grac tam THJ pewnie, a chcialbym to ograniczyc i Craig bardzo sie do tego przyda.

 

Winslow u mnie śmiga na sg.

 

Saric to manpulacja, bo nie ma predyspozycji na sf'ie.

 

Jedyna konkurencja to Hermangomez, ale

 

 

Nuggets official reporter Chris Dempsey expects "the most consistent reserve minutes" to go to Mason Plumlee, Isaiah Thomas, Trey Lyles and Torrey Craig.

Dempsey adds that the Nuggets will "obviously" sprinkle in some Malik Beasley and Juancho Hernangomez. Coach Mike Malone has usually stuck with a nine-man rotation, so for now it sounds like he likes Craig ahead of Beasley and Hernangomez for his defensive presence.

A u Ciebie jest Simmons, który jest po prostu lepszym graczem i zgarnie minuty Craiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmieniłem też swój głos w sprawie Paytona (Bucks dałem przed Denver - większe szanse na minuty, może grać obok Walkera. W Denver do Bledsoe gorzej pasuje, a rotacja na sg jest kompletna i tak) oraz Parkera - Houston na drugim miejscu.

 

To jeszcze wyjaśnij dlaczego chcesz Randolpha na koniec kariery pozbawić pewnych playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.