Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

beGM: Free Agency - komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3663 odpowiedzi w tym temacie

#3661 ozzy110

ozzy110

6th Man

• Użytkownik
  • 432 postów

Napisano wczoraj, 23:29

Jakby co to ja też zmieniłem swój głos(zaznaczyłem to na czerwono) i przekonałem się do LeBrona w Lakers :)

Najlepszy sklep koszykarski

#3662 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3333 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano wczoraj, 23:36

Full MLE, do tego Carroll czy Henson pod jakiś handel z assetem za dobrego gracza. Większa elastyczność pod nawet mistrzowski run, chociaż wszystko zależy od Kawhiego.

Kolejna korekta, poza tym, że Bucks będą mieli ponad 20 mln i room do wydania.

Wiem, że już zmieniłeś zdanie, ale jednak dla przejrzystości warto odnotować:

Spurs po podpisaniu LMA lecą od razu w poooooodatek i tracą MLE. 

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post wczoraj, 23:36

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 01.07.2018 r. - start FA

#3663 MarcusCamby

MarcusCamby

Super-Star

• Użytkownik
  • 4112 postów

Napisano wczoraj, 23:44

Godne odnotowania, chociaż chyba wiele nie zmienia. Myślę, że i tak Ignazz szedłby w swojego RFA - Bertansa i Belinelli do którego ma pełne prawa Birda.

Będzie ciekawie w tej sprawie.

#3664 Qcin_69

Qcin_69

Starter

• Użytkownik
  • 584 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano dziś, 00:28

Celtics na luzaku ograli Sixers ze świetnym Embiidem czy Simmonsem, dodatkowo byli bliscy wyrzucenia Lebrona, który grał przeciwko Celtics dużo lepiej niż z pacers. Magia Stevensa zadziałała, Giannis jest dopiero przed prime, Middleton właśnie wszedł w prime, Bucks oprócz tego duetu zazwyczaj wyglądają słabo, oni sami w PO grają na dobrym poziomie o czym pisałem już w serii przeciwko Cavs i te wyloty w pierwszej rundzie to zazwyczaj nie jest ich wina. Chociaż oczywiście jak Giannis dalej nie będzie przechodził pierwszej rundy to opinia o nim trochę się zmieni, ale póki co ze względu na okoliczności i jego wiek nie ma co się czepiać, że odpadał w pierwszej rundzie, tym bardziej że grał na dobrym poziomie. Walker w Hornets otoczony był słabymi graczami, poza tym on na pierwszą opcję w poważnym zespole się nie nadaję, ale za to jako 2-3 opcja mógłby być świetny. Mam nadzieję, że dzięki Budenholzerowi trochę zmieni się postrzeganie Giannisa i Khrisa, którzy póki co grali przez większość kariery bez trenera. :)

W spurs z kolei masz niepewną sytuację Leonarda i fatalną sytuację finansową, żeby LMA miał lepsze perspektywy niż w Bucks ignazz musiałby dostać jakąś kozacką paczkę za Kawhiego, a to raczej niemożliwe.

to zaskakujace, ze wyskakujecie z tym Bostonem juz drugi raz, skoro ani razu nie pisalem, ze grali oslabieni, czy tez nie nazwalem ich (Bostonu w rl NBA) slaba druzyna z ktora wstyd wygrac :-)

Chodzilo mi tylko o stwierdzenir, ze Bucks gwarantuja Aldridgowi sukcesy, choc dotychczasowy najwiekszy sukces calej Big3 z Bucks to 1 runda PO na Wschodzie, czyli plus/minus wyczyn jak 10 miejsce na Zachodzie (z przymruzeniem oka oczywiscie).

To z kim przegrali Bucks w tym roku (ani kogo Celtisc pozniej pokonali i jak bohatersko polegli w finale Wschodu) nie zmienia nic w kwestii tego, ze Giannis i Khris po raz kolejny odpadli w 1 rundzir PO.

Kemba niby sredni support, ale na litosc boska, to Wschod, to Konferencja w ktorej do PO zalapali sie Heat, ktorzy personalnie nie wygladali wcale lepiej.

Giannis mial stac w pierwszym szeregu kandydatow na MCV, a im dalej w las, tym jego notowania-nieznacznie, acz regularnie- pikowaly i mimo wejscia w prime, jesli nie dorzuci trojki, to..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych