Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze wyjaśnij dlaczego chcesz Randolpha na koniec kariery pozbawić pewnych playoffów.

 

Ciągle się waham, ale po prostu przekonuje mnie argument braku chęci do kolejnej przeprowadzki. Indiana go miała, Indiana chce go zostawić - musiało zrobić się ciepło na serduchu. W realu Randolph nie poszedł za wynikiem. 

 

Z tego samego względu mam Bucks na drugim miejscu co do Burke'a.

 

A tak na marginesie, to odnoszę wrażenie, że sprawiam tym Bucks przysługę. 

Tylko, że Scott akurat do Ciebie przychodzi:)

Ale tego w momencie głosowania jeszcze nie bierzesz pod uwagę :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie jest Simmons, który jest po prostu lepszym graczem i zgarnie minuty Craiga :smile:

Dokladnie, u mnie jest Simmons i Hardaway z graczy co moga grac na trojce, przy czym Hardaway gra sporo minut na SG bo to jego nominalna pozycja, a Simmons jest po kontuzji. A Ty tu drogi czlowieku morza mowisz, ze Craig zginie u mnie w rotacji... 

 

 

Winslow u mnie śmiga na sg.

 

 

 

...samemu ustawiajac Winslowa na guardzie, Bogdanovica na PG. Nic mi do twoich game planow, ale jak kawhi gra w s5 to ile masz tych minut do rozdania na SF - 15? I mowisz ze Winslow nie zagra tam ani minuty? Bogdanovic ani minuty na SG? Mocno to podejrzane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokladnie, u mnie jest Simmons i Hardaway z graczy co moga grac na trojce, przy czym Hardaway gra sporo minut na SG bo to jego nominalna pozycja, a Simmons jest po kontuzji. A Ty tu drogi czlowieku morza mowisz, ze Craig zginie u mnie w rotacji... 

 

 

 

 

...samemu ustawiajac Winslowa na guardzie, Bogdanovica na PG. Nic mi do twoich game planow, ale jak kawhi gra w s5 to ile masz tych minut do rozdania na SF - 15? I mowisz ze Winslow nie zagra tam ani minuty? Bogdanovic ani minuty na SG? Mocno to podejrzane.

 

 

W takim razie kto u Ciebie wypada z obwodowej rotacji? Schroeder, Rivers, White, THJ, KCP czy Simmons?

 

U mnie masz 5 ludzi - Rubio, Irving, Bogdanovic, Winslow, Leonard. 

 

Za dużą wagę przywiązujesz do pozycji.

 

A odpowiadając na niektóre z pytań, to plan jest taki, że ktoś z dwójki Rubio/Irving jest zawsze na parkiecie, zatem minuty na sg przejmują w większości Bogdan i Winslow. 

 

Dla Craiga znalazłoby się średnio 8-12 min na mecz zakładając zdrowie u wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się waham, ale po prostu przekonuje mnie argument braku chęci do kolejnej przeprowadzki. Indiana go miała, Indiana chce go zostawić - musiało zrobić się ciepło na serduchu. W realu Randolph nie poszedł za wynikiem. 

 

 

 

W realu Randolph poszedł za kasą. Tu ma taką samą. Idę w zakład, że jak by w realu dostał taką samą kasę od jakiegoś playoff teamu, ani trochę by się nie zastanawiał. 400km to ciul nie przeprowadzka. Szczególnie w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu Randolph poszedł za kasą. Tu ma taką samą. Idę w zakład, że jak by w realu dostał taką samą kasę od jakiegoś playoff teamu, ani trochę by się nie zastanawiał. 400km to ciul nie przeprowadzka. Szczególnie w USA.

 

Nie chodzi o km-y, ale pewne przyzwyczajenia. Ten sam sklep, ta sama restauracja, to samo przedszkole....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kto u Ciebie wypada z obwodowej rotacji? Schroeder, Rivers, White, THJ, KCP czy Simmons?

 

U mnie masz 5 ludzi - Rubio, Irving, Bogdanovic, Winslow, Leonard. 

Schroder, Rivers, White, THJ, KCP,  Simmons vs Rubio, Irving, Bogdanovic, Winslow, Leonard

 

Tez lubie swoich graczy, ale umowmy sie ze u mnie łatwiej przebić się w rotacji...

 

8-12 minut to spokooooojnie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schroder, Rivers, White, THJ, KCP,  Simmons vs Rubio, Irving, Bogdanovic, Winslow, Leonard

 

Tez lubie swoich graczy, ale umowmy sie ze u mnie łatwiej przebić się w rotacji...

 

 

Właśnie - u Ciebie będzie musiał się przebijać (pytanie z jakim skutkiem), u mnie z kolei nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - u Ciebie będzie musiał się przebijać (pytanie z jakim skutkiem), u mnie z kolei nie. 

ze skutkiem minimalnym 8-12 minut, u Ciebie to max ktory moze dostac

 

Mam tak:

PG - Schroder/Rivers/White

SG - KCP/Hardaway

SF - ???/Simmons

 

No mam zgryz na trojce, dla dwoch Craigow by sie tu miejsce znalazlo, nie wiem o czym tu dyskutowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skutkiem minimalnym 8-12 minut, u Ciebie to max ktory moze dostac

 

Mam tak:

PG - Schroder/Rivers/White

SG - KCP/Hardaway

SF - ???/Simmons

 

No mam zgryz na trojce, dla dwoch Craigow by sie tu miejsce znalazlo, nie wiem o czym tu dyskutowac :tongue:

 

Schroeder/White

KCP/Rivers

THJ/Simmons

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schroeder/White

KCP/Rivers

THJ/Simmons

 

:grin:

No i tego chce uniknac. Rivers idzie na handel jak uda mi sie podpisac Payne. Schroder nie jest w tym sezonie pewna opcja(za Westbrookiem), potrzebuje 3 legitnych graczy na PG zeby pokryc rotacje : Schroder/Payne/White bedzie w sam raz wlasnie. KCP i Hardaway na SG i SFem jeszcze sie zajme, zeby to jakos wygladalo. Craig ma w moim planie swoje miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tego chce uniknac. Rivers idzie na handel jak uda mi sie podpisac Payne. Schroder nie jest w tym sezonie pewna opcja(za Westbrookiem), potrzebuje 3 legitnych graczy na PG zeby pokryc rotacje : Schroder/Payne/White bedzie w sam raz wlasnie. KCP i Hardaway na SG i SFem jeszcze sie zajme, zeby to jakos wygladalo. Craig ma w moim planie swoje miejsce. 

 

Nie no, proszę Cie, nie będziesz grał dwoma najlepszymi zawodnikami w drużynie tylko po 20-pare minut, kiedy obaj spokojnie mogą grać na sf. 

 

Zaczyna to brzmieć, jakbyś pod kasztana Craiga ustalał rotację, co oczywiście nie ma sensu i jest mijaniem się z prawdą :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, proszę Cie, nie będziesz grał dwoma najlepszymi zawodnikami w drużynie tylko po 20-pare minut, kiedy obaj spokojnie mogą grać na sf. 

Jasne, ze moga, ale tam nadal jest mnostwo miejsca. Domyslnie KCP gra na SG, Hardaway jest 6th manem na 2/3, SF probuje wzmocnic. Taki jest plan.

 

Podejmuje ta dyskusje dlatego, ze napisales ze Craig nie ma u mnie szans na rotacje

 

 

miejsce w rotacji - rezerwowego sf'a, czego ani Magic ani Hawks mu nie zagwarantują

co przy twoim skladzie brzmi niepowaznie imo.

 

plus powiedziales ze dajesz mu najwiecej kasy, podczas gdy u mnie ma najwiecej gwarantowanej i to jeszcze z opcja PO, w razie gdyby mial udany sezon i dostal lepsze oferty.

 

nie pisze juz wiecej, bo juz druga strona sie robi rozmowy o Craigu, kto chce to ma co przeczytac, na koniec jeszcze tylko dogryze ze

 

 pod kasztana Craiga 

 

w Atlancie nie mysla o nim jak o kasztanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Cavs dla Bazemore jest nielegalna. 

 

Po pierwsze kontrakty można renegocjować dopiero po 3 latach od podpisania (Baze podpisał w 2016), po drugie pay cuty w renegocjacjach są niedozwolone.

No to oferta dla Love'a też jest nielegalna i w poprzedniej rundzie tez była nielegalna:)

 

A co do tego, ze dopiero po 3 latach to jesteście pewni, że chodzi o "3 lata od podpisania", a nie że można renegocjować umowy podpisane na minimum 3 lata? Przecież Westbrook podpisywał kontrakt w 2016 i w tym roku podpisał extension. Czy nie? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oferta dla Love'a też jest nielegalna i w poprzedniej rundzie tez była nielegalna:)

 

A co do tego, ze dopiero po 3 latach to jesteście pewni, że chodzi o "3 lata od podpisania", a nie że można renegocjować umowy podpisane na minimum 3 lata? Przecież Westbrook podpisywał kontrakt w 2016 i w tym roku podpisał extension. Czy nie?

 

Renegocjcacja i przedłużenie kontraktu to dwie różne rzeczy. Westbrook renegocjował tylko raz - w 2016.

 

Nie za bardzo rozumiem, przecież Love ma też PO jak Bazemore i też w ofercie Bulls jest paycut, jak u Bazemore'a. Czym te 2 oferty się różnią?

Oferta dla Love polega na zrobieniu przez niego opt-out w przyszłym roku i otrzymaniu extension 3+1 począwszy od sezonu 19/20.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla Love polega na zrobieniu przez niego opt-out w przyszłym roku i otrzymaniu extension 3+1 począwszy od sezonu 19/20.

A oferta dla Bazemore'a polega na zrobieniu przez niego opt-out w przyszłym roku i otrzymaniu extension 3years począwszy od sezonu 19/20. Dalej nie jarzę na czym polega różnica:)

 

 

 

Renegocjcacja i przedłużenie kontraktu to dwie różne rzeczy. Westbrook renegocjował tylko raz - w 2016.

 

Czyli gdyby Bazemore nie miał opcji na sezon 19/20 to mógłbym mu zaoferować extension, czy nie?

 

Dalej Was nie rozumiem. Bazemore u mnie rezygnuje z opcji 19/20 i w zamian za to podpisuje 3-letnie extension po 14 milionów rocznie na sezony 19/20, 20/21 i 21/22. Przecież tu nie ma żadnej renegocjacji.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Cavs dla Bazemore jest nielegalna.

 

Po pierwsze kontrakty można renegocjować dopiero po 3 latach od podpisania (Baze podpisał w 2016), po drugie pay cuty w renegocjacjach są niedozwolone.

Wlasciwie to zacznijmy od tego ze ja skladalem oferte extension a nie renegocjacji wiec nie rozumiem o co chodzi z tym ze nie moge zlozyc oferty renegocjacji skoro jej nie skladalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.