Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Roznica między Monte a Favorsem jest taka, ze Favors rok temu mógł dostać spokojnie więcej pieniędzy od Lakers no ale January wykorzystał słabość naszego FA i po prostu dał mu najmniej ile musiał żeby go podpisać , LBS z kolei dał maks ile mógł dać Monte i nie miał możliwości dać więcej bez rozprzedani połowy składu :) 

wiec taki Monte dwa razy bardziej docenilby swojego GMa, niż Favors który może być co najwyżej wkurwiony ze Lakers sobie nim tak pogrywają dostosowując się do ofert innych klubów a nie szanując go jak chce to sprzedać January :)

Masz tu cześć racji tylko ze January bezczelnie korzysta z faktu BigMarket i tego ze trudno jest opuścić Los Angeles. 

Łatwiej z Denver poleciec do San Antonio tym bardziej gdy otrzymasz ogromna jak dla gracza podwyżkę i większe minuty niż z luksusowej willi w ŁA. 

Ale nawet w tym przypadku Fav się pakuje mimo ze dostał ofertę na przeczekanie. 

Monte tymczasem otrzymał zaskakująca dla innych 29 GM sowitą ofertę od spurs wiec jest bardzo pozytywnie zaskoczony wręcz wdzięczny agentowi który przy okazji jeszcze wywalczył dla gracza dodatkowe niesamowite przebicie lepszej oferty spurs przez ofertę spurs. Jeżeli to nie jest pokazanie na czym polega zaangażowanie w pozyskanie gracza na którym mi zależy to co jest? 

Mozemy sobie luźno dogryzać kto co kiedyś zrobił na rynku transferowym ale w lidze wymian nie dasz rady istnieć odcinając się od tego. Luźne dogryzanie było. Teraz czas na konkret a oferta jest zaskakująco wysoka. To pokazuje jak mi zależy na graczu. Przepłacasz tych których chcesz zachować w składzie. Sam wiesz ze na handel bierzesz towar przeceniony aby łatwiej z zyskiem puścić. 

Spurs zrobili po Monte mocny ruch już w drugiej turze windując go do rangi top50. 

Daje mu to 3-4 miejsce w wysokości zarobków w spurs. Wiec nie piszcie proszę ze gracz się obawia oddania. W takich graczy z takim kontraktem się INWESTUJE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Bo takie obietnice są nielegalne 😉 

Lol, to capspace i braki C się zgubi przecież w 2k20, bez takich dziwacznych tekstów. Za rok jest właśnie eldorado dla Favorsa^

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdanie o nielegalności nie skomentuje. Jeżeli cenisz Fava to nie zamawiaj mu taksówki tylko zorganizuj coś miłego na pozegnanie. 

 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Myśle ze pasuje nawet metodami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

A to nie za późno na tego typu zmiany?

A co do tych deklaracji i umawiania się pod stołem, to polecam sobie przypomnieć sprawę kontraktu Joe Smitha z Wolves i ile picków przez to straciła Minnesota. Nie powinno to być w żadnym wypadku dozwolone. Jest nawet na to pkt w CBA :)

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q30

Poprawka regulaminu z 4 lipca mówi o tym, że III tura jest również przeprowadzona w ten sposób.

Jesteś nie na bieżąco, Panie Karp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin wstawił członków przecież Ciebie nie było na tej liście wiec olał twoja kandydaturę 

Zapraszam do Klubu Niskich Podatków. Jest tylu chętnych graczy NBA aby do niej przystąpić bo to czysty zysk ze mnie szkalują jakby to było coś złego ze każdy chce zarobić 


 

 
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Qcin wstawił członków przecież Ciebie nie było na tej liście wiec olał twoja kandydaturę 

Zapraszam do Klubu Niskich Podatków. Jest tylu chętnych graczy NBA aby do niej przystąpić bo to czysty zysk ze mnie szkalują jakby to było coś złego ze każdy chce zarobić 


 

 
  •  

Nie wyraziłem zainteresowania i grzecznie dałem do zrozumienia, co sądzę o tego rodzaju praktykach🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

@shevcu jak miałaby wyglądać rotacja - dystrybucja minut ( bardzo wstępna) i jak ostatecznie by wyglądał ten prawidłowy rozkład kasy?  

Rotacja:

S5: Rubio-Harris-Morris-Young/Saric-Gobert

 

2nd unit:Smith-Forbrs-X-x- Robert Willisms/X

Pierwsza piatka gra ze sobą praktycznie 32-34 minuty. Staralbym sie nimi grac w wiekszosci razem by nie tworzyc problemow ze zgraniem. Smith jr dostalbym swoje minuty w roli rezerwowego za Rubio i tylko przy Forbsie i Harrisie tak by ich ograniczac wspolnie na parkiecie. 

Harris zawsze ma przy sobie ballhandera w postaci Rubio i Smitha Jr. 

Morris moze grac wymiennie sf/pf z Sariciem byc moze Youngiem i kims kogo pozyskam z 3 tury (bedzie kasa po fiasku Winslowa). 

Goberta dostaje spore minuty na centrze i wokol staram mu sie ogarnac w miare strzelcow za 3 za wyjatkiem moich) pg- nie vede opowiadal bajek ze sa wybitni w tym elemencie bo po co?). 

Jezeli potrzebujesz dodatkowych info a to nie wystarczy proszę o info. Odniose sie :)

 

Kontrakt Harrisa rozpisze po pracy ale mam jeszcze 0.6 w pierwszym roku do wykorzystania wiec moje 56.02 powinno przejsc w formie:

13.3/13.9/14.5/15.1 - to jest uklad o 0,78 ns 4 latach do poprawy by wyszlo dokladnie 56.02/4 ale rozpisze wszystko pieknie po dzisiejszej lekcji

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Nie no oferta Shevca powinna być luźno dopuszczona , wiadomka ze FA jest drażliwym tematem i nie każdy chce odkrywać karty przed otworzeniem kopert , wiec nie dziwie się ze nie wszystkie sa wysyłane do Rady w celu sprawdzenia . 

 

A to mozna wtsylac oferty by ktos je spraedzil... O k****... 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Czasem jak nie ma konfliktu interesów to wysyłam do szanowanego GM z zapytaniem. Warto zapytać gdzie szacunek chroni przed myślą o przecieku. 

Wbrew temu bałaganowi grają tu GM którzy są honorowi i godni zaufania. 

Przyznam ze nawet nie wiedzialem komu mozna podeslac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

To wrzućcie może aktualny regulamin na forum, bardzo by to ułatwiło wszystkim pracę. 

Przecież jest wrzucony, a każda poprawka jest zamieszczona nowym wpisem.

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Podaj przykład na jej obecność :) 1! 

image.png

Qcin, nie rób ze mnie idioty. Macie grupę z przepływem informacji i wsparcia wobec siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Rok temu Russell za 13 przeszedł jednym głosem, więc w tym roku Jasiek postanowił podnieść sobie poprzeczkę i próbuje Favorsa za 11:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.