Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

w spoldzielni wbrew pozorom jest tez january

Wiele na to wskazuje.

Sprawa CP3 i Tobiasa Harrisa daje do myślenia.

Teraz, karpik napisał:

Ale jest to nieczytelne, będzie tych poprawek coraz więcej, prościej chyba aktualizować tekst główny i tam, żeby wszystko było aktualne i na bieżąco.

Jest aktualizowany. Może przeczytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i faktem sa propozycje korupcyjne kupowania glosow. takowe byly mi skladane, rowniez je odrzuclem

W sumie to dostałem informacje na PW, że takie praktyki mają miejsce od jednego z mniej aktywnych GMów. Ale trochę zbagatelizowałem temat.

Tak czy siak układ istnieje, W historie o tym, że Qcin zapomniał czegoś dopisać do wymiany, to uwierzą tylko małe dzieci. Sorry Sylvek ;)

Ale trudno. W życiu tak jest, więc i w BeGM powstanie czegoś takiego było nieuniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ustawianie się w grach internetowych to norma. Przecież po latach wyszło potwierdzenie, że Żurek dziś dobrze znany jako Rafał Żurowski siedzi w Arce Gdynia na jakimś managerskim stanowisku ustawiał wspólnie pytania z sędziami, a w samej grze brały udział takie sławy jak Łukasz Woźny vel iti, Filip Kapica czy Mateusz Święcicki. IFQ było wielką internetową inicjatywą trwającą przez lata i nie obyło się bez kantu na najwyższym szczeblu.

Podobnie z czasem wyszło z mafią też mającą wiele edycji. Gra na kilku kontach, informacje kto jest kim.

Możecie sobie śmieszkować ze mnie, ale dla mnie taki proceder nie jest niczym nowym. Oczywiście uważam to za haniebne, ale nie zamierzam nic w tej sprawie robić, oczywiście oprócz piętnowania. Znając życie jak gra upadnie, to sam Qcin się pochwali jak ten system działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ogólnie ustawianie się w grach internetowych to norma. Przecież po latach wyszło potwierdzenie, że Żurek dziś dobrze znany jako Rafał Żurowski siedzi w Arce Gdynia na jakimś managerskim stanowisku ustawiał wspólnie pytania z sędziami, a w samej grze brały udział takie sławy jak Łukasz Woźny vel iti, Filip Kapica czy Mateusz Święcicki. IFQ było wielką internetową inicjatywą trwającą przez lata i nie obyło się bez kantu na najwyższym szczeblu.

Piękne czasy to były 

Btw uz. Żuras nie Żurek

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Swoją drogą pomyliłeś chyba Swiecickiego z Cwiakala, bo Święty raczej nie grał. 

Z Woźnym robiliśmy w pracy małe śledztwo kiedyś na konfie w pracy, bo pracuje z ludźmi z ifq i to raczej nie jest ten znany z IFQ. 

Coś mi się wydaje, że Święcicki był też, ale faktycznie lepiej pasuje Ćwiąkała.

Pracujesz z Łukaszem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Nie. Chodzi o to, że ten Łukasz Woźny co pisze o NBA na TT to raczej nie jest ta sama osoba co na IFQ. 

Iti był z Rzeszowa choćby i wychodziło że to raczej zbieżność nazwisk. 

Mi się wydaje ten sam. iti udzielał się też na mecz.pl aktywnie i chociaż głównie rozmawialiśmy o tenisie, gdzie są lepsze rynki niż na NBA, to na kosza też często schodziło.

Dwóch Łukaszów Woźnych? Niby możliwe, ale świat jest mały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, człowiek...morza napisał:

w spoldzielni wbrew pozorom jest tez january

mi bylo proponowane, ale stanowczo odrzucilem.

Pozyskanie Ojca Założyciela to jeden z naszych największych sukcesów - choć obawiam się ze jakby elektorat antysota i antylakers to jedyne osoby które by na nas zagłosowały to my sami :) 

@Alonzo Ty jesteś naszym tajniakiem, nie możemy wszystkich przedstawiać Światu, musimy tez działać z zaskoczenia . 

Obserwujemy tez kilku nowych GMow , każdy głos się liczy w walce z Syndykatem, wiec niedługo nasza grupa powinna się rozrosnąć , a jej macki będą sięgać daleko poza beGM, może przejmiemy tez simbasket - plany mamy ambitne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

I jak możecie weźcie z Tangiersem jak będziecie wracać na plaże przynieście coś do picia z lodówki, bo Sylvinho znowu wszystko wypił ;) 

Sylvek to jest prze gość. Siedzi cicho, na zlocie też tylko szelmowski uśmieszek, delikatnie sącząc piwerko a jak przychodzi co do czego to nagle otwiera imprezę Hardenem i Durantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla Harrisa by byla zgodna to musi wyglądać:

13.03/13.68/14.33/14.98

Rosnie o 0.65

Daje nam to wtedy 56.02/4

Wiem, ze jestem strona umowy ale ksiegowo az tak wiele dla niego sie nie zmienia.  Dodajemy po 0.3 w pierwszym i drugim roku a odejmujemy 0.6 w czwartym gdzie ma PO. 

@MarcusCamby

@january

@ozzy110

 

Dajcie znac jak to widzicie, z gory dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Sylvek to jest prze gość. Siedzi cicho, na zlocie też tylko szelmowski uśmieszek, delikatnie sącząc piwerko a jak przychodzi co do czego to nagle otwiera imprezę Hardenem i Durantem.

Przecież Sylvkowi na zlocie to się buzia nie zamykała. O BeGM mi gadał przez dwie godziny non stop i jeszcze próbował z mną handlować tego Davisa.

Już w pewnym momencie miałem go dosyć i uciekłem do karla i elwariato, by odpocząć od tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STORIES UNTOLD BY BEGM

Oczywiście ze zjawisko Spółdzielni bardzo nieformalne istnieje jak zjawisko Fali w Ludziach Honoru. Luźne związki ale często mimo wszystko popieranie wspólnych celów choć osia są tu zainteresowania i podobne poglądy niż rozkazy siedziby głównej  

Aktorzy:

@Qcin_69

@Sylvinho.

@LeweBiodroSmoka

@Lucas

czarny charakter: GM Spurs 

siedziba: Ciechocinek ( 2 członków) i WiFi*  / *po oficjalnej autoryzacji przez Prezesa zamieszczonych informacji LTE

spółdzielnia to bardzo luźny nieformalny związek paru GM w tym możliwe ze nieujawnionych datowany  na luty 2019. 

Geneza to wspólna podróż Prezesa i Sylvka z Ciechocinka na zlot gdzie nie było mowy wtedy o projekcie tylko rozmowa pewna wspólnych pasji o nba. I be GM. 

W chwili wymiany 7 waya powoli pod przewodnictwem Q przeobraża się nadal w bardzo nieformalny twór ale coraz bliżej wspólnych celów ( zamierzenie Prezesa gdzie wątpię czy wszyscy członkowie są nawet manipulacjami dopuszczeni do wiedzy końcowej) 

po okresie pokłócenia się o wartość  Zacha i nieprzydatność w DEN ( wstępna wymiana odwołana w imię 7 waya)pomiędzy  GM spurs i Denver do strefy wpływów dołącza LBS ( skłócony i w wywołanym konflikcie z Ignazz) a z nim inny Jokicoviec Lucas  

w bardzo luźny sposób choć szczególnie Lbs - ostatnio bardziej nieobecny - pozostaje pod wpływem Prezesa  najwieksza autonomie w tym procederze ma GM Wizz mający czasem po prostu odmienne zdanie  co pare razy wykazał - jak kazda organizacja o wątpliwej reputacji działa na zasadach wzajemnego nieformalnego ( bez rozkazów Prezesa) działania lub serii micro ruchów częściowo nieświadomych u innych członków - popierania wspólnych lub indywidualnych celów  a linia obrony jest wymóg pokazania i zadanie dowodów istnienia  - organizacji przecież nieformalnej  oraz atak na przeciwników Spółdzielni w stylu: Ignazz znowu wracasz do tamtego ;) często skoordynowany aby uprawdopodobnić zasadność ataku i stosowanych argumentów.

przejawem tego jest swoisty kontakt poza Forum na grupie FB ( udowodniłem nieobecność na Forum LBS i nieodbieranie PM z równoczesnym wymienieniem z Prezesem 2019 na 2021) 

grupa nie działa jak partia z nakazem głosowania i jest raczej grupa powiązań luźnych i popierania wspólnych stref wpływów. Bardzo luźno przez co cześć członków może to robić nieświadomie. Przykład? 

członkowie do dziś się nie zorientowali ze tak na prawdę owoce kosi Prezes choć obecnie koncept ewoluuje i trwa epicki etap oddawania i spłacania długu przez Prezesa ( z nieswojego) np. Monte w Denver bo tak bezkosztowo można kupić głosy  

geneza nazwy: odchodzący Fluber opublikował cześć pm spurs z opisu z którego wynikało ze coś jest na rzeczy ( wtedy to raczkowało) gdzie GM wprost nazwał proceder „jebana spółdzielnia” co bylo powodem kolejnych ataków na spurs z dalszym pogorszeniem relacji spurs z  LBS. Co dobre w tamtym okresie ten twór kiełkował w głowie prezesa i nieświadomi potencjalni członkowie zaatakowali GM spurs ze ten na chwile odszedł. Jego powrót przyjęto w opisywanym środowisku przy wymuszonych przeprosinach GM jako triumf. 

Obecny okres rozpoczyna etap naprowadzających wypowiedzi członków i dalszej częściowo skoordynowanej akcji prezesa w bardzo nieformalny sposób choć wypowiedzi ocenne w kwestiach FA są podpowiedzią ze jest coś na rzeczy. 

Okres wakacyjny sprawia ze członkowie mało co się kontaktują ale zostają pod mniejszym lub większym wpływem Q. Sam prezes nie rozdaje pickow za głosy wewnątrz organizacji tylko płaci „ nie swoim”. 

Nietrafione zarzuty członkostwa Januarego ( mój domysl ze nie jest członkiem) sprawiają uśmiech na twarzy Prezesa bo oddala to podejrzenia przez zamataczenie obrazu innym GM. 

Wiekszosc GM uzna to za brednie  co potwierdza tylko przekonanie Q o wykonaniu dobrej kreciej roboty. 

Julekstep nasz keeper tajemnic i kolejny Jokicovic ma nieposzlakowana opinie wiec mam nadzieje ze Prezes nie myśli o psuciu nam tego świetnego projektu w tamtym kierunku. Mam ogromna nadzieje bo z reguły wierze w ludzi i tu @LeweBiodroSmokabardzo mi brakuje tych dyskusji do 4:30 o nba. Luke ;) Q is not Your Father Vader ;) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.