Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Były już GM Knicks, widziany był w nocy na meczu Duke. Wróbelki ćwierkają ze obserwował kilku zawodników, którzy maja stanowić trzon jego przyszłego zespołu .

Emerytura Człowieka Morze ma być stosunkowo krótka, i zakończyć się może wkrótce (Zdzisiu, bo się pogniewamy)

Człowiek Morza w kuluarach bardzo pozytywnie wypowiada się o swoim następcy, Woodenie i liczy na wielokrotne starcia na słowa w przyszłości.

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już GM Knicks, widziany był w nocy na meczu Duke. Wróbelki ćwierkają ze obserwował kilku zawodników, którzy maja stanowić trzon jego przyszłego zespołu .

 

Emerytura Człowieka Morze ma być stosunkowo krótka, i zakończyć się może wkrótce (Zdzisiu, bo się pogniewamy)

 

Człowiek Morza w kuluarach bardzo pozytywnie wypowiada się o swoim następcy, Woodenie i liczy na wielokrotne starcia na słowa w przyszłości.

Ja nie wiem, jak można odchodzić tylko aby zmienić klub ;)

 

Sources:

 

Jazz prawdopodobnie ważnych wzmocnień przed kolejną częscia sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

To już część dziewiąta. Zwiedziliśmy już całkiem sporą ilość klubów, za co serdecznie dziękuję GMom którzy do tej pory wzięli udział w moim cyklu. GMowie, którzy również udział wzięli a ich odpowiedzi się jeszcze nie ukazały - serdecznie proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. Przemieszczanie się, ułożenie tekstu, oddanie do sprawdzenia zajmuje cały dzień. Jeden dziennie jest wystarczającą dawką. Dla mnie i dla Was.

 

Wróćmy do tematu. W kogo dzisiaj wlewamy shoty? Z pewnością w GMa który może zatrząść zachodem w przyszłym roku. Ma ku temu wszystko co potrzeba. Młodych i perspektywicznych graczy i picki. Ma też to, co GMowi jest niezbędne. Zapał, wiedzę i rozeznanie. 

 

Siedzimy sobie gdzieś w Arizonie, w cieniu wielkiego kaktusa rozlewając shoty...wywiad bardzo ciekawy, w pewnych punktach bardzo rzeczowy, więc i Wy sobie nie żałujcie dzisiaj.

 

Panie i Panowie. Generalny Manager JJJ i Bookera:

 

Lucas!

 

-----------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Suns celują w przyszłe lato?

 

Lucas: Celem jest jak najlepsze wykorzystanie naszych wyborów w nadchodzącym w drafcie. Pewniakami do pozycji starterów na przyszłość są Devin Booker oraz Jaren Jackson Jr., więc możliwości wzmocnień składu mamy sporo, ale na razie nie są to jeszcze konkretne nazwiska.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

L: Gdyby nie trochę kontuzji takim zawodnikiem już w tym sezonie mógłby być Devin Booker. Obawiam się jednak, że przez trochę opuszczonych spotkań Devin poczeka jeszcze rok na występ w Meczu Gwiazd.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

L: Budujemy zespół wokół duetu Booker-Jackson Jr. Obaj świetnie się uzupełniają. Devin to gracz wokół, którego możemy zbudować znakomity atak, a Jaren Jackson Jr. to zawodnik mogący zostać jednym z najlepszych defensorów w całej historii ligi.

 

 

4. SC: Czy Suns będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

L: Jeśli chodzi o aktywność w najbliższym okienku nie mamy konkretnych założeń. Podstawowym jest brak pośpiechu i jeśli miałoby to oznaczać brak jakiejkolwiek wymiany to jako organizacja nie widzimy w tym problemu.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

L: Denver Nuggets

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

L: W tym sezonie jest to Paul George.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

L: Jaren Jackson Jr.

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

L: Z prywatnych decyzji jako organizacji w Suns jeszcze nikt, ponieważ ciężko mówić o rozczarowaniu będąc tak krótko na fotelu GM-a. W ostatnich latach w lidze największym rozczarowaniem jest moim zdaniem Karl-Anthony Towns, po którym spodziewałem się czegoś więcej niż efektownych linijek, lecz to nadal młody zawodnik i może dojrzeje jeszcze do roli lidera wokół, którego da się zbudować zespół z mistrzowskimi aspiracjami.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

L: Ze względu na wiele wyborów w pierwszej rundzie draftu wolałbym na razie zostawić tę informację wewnątrz klubu.

 

 

10. SC: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

L: Zlikwidowanie loterii draftu i umożliwienie normalnych rozmów kontraktowych z napływającymi do ligi zawodnikami. Źle zarządzane organizacje, które przez wiele lat zajmują się głównie budowaniem jak najgorszego bilansu to w pewnym sensie demoralizacja. No i przez proces tankowania wiele obiecujących karier zostało już zniszczonych. Nagradzanie złych zespołów możliwością otrzymania najzdolniejszej młodzieży nie jest moim zdaniem zdaniem dobrym procesem. Czołowe prospekty miałyby, więc do wyboru więcej pieniędzy w organizacjach dysponujących gotówką i prawdopodobnie gorszym składem lub gra w lepszej organizacji za mniejsze pieniądze. O tym jak szkodliwe jest samo tankowanie w „irl’ NBA pokazują tegoroczni Sacramento Kings, którzy bez swojego wyboru w drafcie pracują ciężko na kolejne zwycięstwa.

 

-----------------------------

 

Dziękuję Lucasowi za gościnę i za bardzo dobry wywiad. Sami przyznacie, że przyszłość Suns maluje się w bardzo dobrych barwach pod jego rządami a jego duet Booker-JJJ zobaczymy zapewne prędzej niż później jak i w play offs, tak i w all-star game.

 

Jeszcze raz dzięki i do następnego!

 

-----------------------------

 

Jutro, Szanowni, dobijamy do 1/3 - część dziesiąta. Wieczór w wieczór od 9 dni zapewniam Wam, mam nadzieję, że w miarę przyjemną rozrywkę. Z tego miejsca pragnę zachęcić innych GMów, którzy jeszcze się nie przekonali do formuły o odpowiedź na moją prośbę. GMowie którzy jeszcze wiadomości nie dostali - cierpliwości, nie ominie Was na pewno!

 

Było sporo ogłoszeń parafialnych z mojej strony. Obiecuję, że jutro się to nie powtórzy. Raz, że podróż daleka a dwa, to już wszystko co miałem do obwieszczenia.

 

A jutro znów ciepło! A naszym celem na kolejne 10 shotów będzie GM który w trymestrze pierwszym swoimi decyzjami i ich trafnością zaskoczył nawet sam siebie. Sprawił, że 4 pewniaków ze Wschodu zaczęła się z niepokojem oglądać i dziwnie pachnieć...

 

Zapraszam już jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Denver wyszedłem z założenia, że jeśli w IRL przy tylu kontuzjach są tak dobrzy to z mocniejszym rosterem w BeGM są po prostu najmocniejszym zespołem w lidze i fanboystwo Jokicia nie było tu kluczem, bo tak jak zaznaczyłem z graczy to najbardziej mi George imponuje w tym sezonie za jeden z topowych all-time two-way sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak zaznaczyłem z graczy to najbardziej mi George imponuje w tym sezonie za jeden z topowych all-time two-way sezonów.

George jest w tej chwili dla mnie drugi w mvp race i musze przyznac ze celtics u mnie na pewno zyskaja w stosunku do 1t.

 

Tymczasem gm cavs nie prowadzi aktualnie zadnych rozmow transferowych i nawet ich nie planuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Część dziesiąta. 

 

Z lotniska odebrał mnie nie GM, a prezydent swoim pięknym Mercury Coupe 1950. Ten samochód ma duszę...

 

 

090214-pat-riley-sub-3.jpg

 

Pojechaliśmy wprost na South Beach gdzie starszy Pan z brylantyną we włosach mnie wysadził i ruszył majestatycznie w stronę zachodzącego słońca. Na miejscu czekał już na mnie GM, który to niewiele się udziela publicznie, ale jego ruchy zostały bardzo docenione przez innych. Czy wiedział co robi? A może to wszystko to było szczęście? Osobiście uważam, że to pierwsze. Niestety dzisiaj już nie jest tak miło jak było, gdyż to co może zniszczyć najpiękniejszy team dopadło i tą niesamowitą drużynę. A są to kontuzję. Wytrawny negocjator, siedzący w swoim zaciszu z kalkulatorem w ręce, czekający cierpliwie na swoją okazję, posiadający na ten moment najbardziej elektryzującego młodzieńca w NBA.

 

Panie i Panowie.

 

GM Miami Heat

 

Tangiers!

 

----------------------------------

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Heat celują w przyszłe lato?

 

Tangiers: Zamierzamy spotkać się z większością czołowych wolnych agentów. Większość z nich gra na pozycjach obwodowych, na skrzydłach, jednakże dzięki wszechstronności Oladipo i Doncica uważam, ze odpowiednie zestawienie pierwszej pierwszej piątki nie powinno być problemem. Co do strefy podkoszowej będziemy starać się zatrzymać rewelacje tego sezonu Nikole Vucevica. Największa luka zostanie po Dwyanie Wadzie, ale jego niestety nie da się zastąpić.

 

 

2. SC: All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

T: Jeszcze niedawno liczyłem, ze w ASG będziemy mogli wystawić całą piątkę: Wade, Oladipo, Doncic, Gallinari i Vucevic. Z oczywistych względów Victor nie będzie mógł wystąpić, ale trzymam kciuki za resztę naszych zawodników. 

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

T: Luka Doncic już stal się symbolem Miami i wraz z V. Oladipo tworzy świetnie uzupełniający się duet, który dał nam tyle radości w tym sezonie. Poziom zaangażowania, profesjonalizm, który prezentuje jest nie do przecenienia. 

 

 

4. SC: Czy Heat będą tak samo aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

T: Od początku mojej działalności staram się dbać o dyskrecje w trakcie prowadzenie negocjacji, co przynosi mi jak na razie sam korzyści. Obserwujemy sytuacje, nie wykonujemy nerwowych ruchów w związku z kontuzja Victora. Musiałoby się stać coś nieprzewidzianego, żeby to się zmieniło.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

T: Wydaje mi się, ze nadal GSW, choć nie są dla mnie zdecydowanym faworytem. Pomimo wielu kontuzji cenię LAL, wyobrażam sobie również scenariusz, gdzie Nowojorscy Knicksi mogą zwyciężyć w tym sezonie. Ciekawi mnie jakie ruchy wykonają 76ers, ciężkie decyzje przed ich szanownym GM. 

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

T: Lebron James.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

T: Luka Doncic

 

 

8. SC: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

T: Do tej pory nikt.

 

 

9. SC: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

T: Uwielbiam DeAndre Huntera, ale im dłużej się przyglądam to jednak wybieram Ja Moranta

 

 

10. SC:Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

T: Wprowadziłbym 5 osobową Radę, z rotacyjną kadencją. Czas trwania jednej kadencji byłby do ustalenia już w trakcie prac nad projektem, jednak w zamyśle członkostwo w Radzie nie byłoby delegowane tylko dla chętnych tylko również dla graczy, którzy nie zgłaszali się do piastowania tej funkcji. Wymagałoby to większego zaangażowania ze strony GMów - mówię tutaj również o sobie - do aktywnego uczestnictwa w zabawie, podnoszenia wiedzy z zakresy CBA i naszego regulaminu

 

---------------------------------

 

Miami to piękne i niesamowite miasto. Heat mimo, że jedna z młodszych drużyn w NBA, ma 'to coś'. Żywa legenda D.Wade, 3 pierścienie i niewątpliwie czwarty to tylko kwestia czasu pod rządami Tangiersa. Dziękuję mu serdecznie za poświęcony czas i życzę powodzenia w walce o topowych free agentów w wakacje.

 

---------------------------------

 

Z ogłoszeń parafialnych:

 

Pragnę przeprosić Lucasa za pominięcie jego dopiski do wczorajszego wywiadu.

 

Oryginalna odpowiedź na pytanie nr 7 była taka:

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

L: Jaren Jackson Jr. Na pewno nie byłby to ten kiep Ingram

 

------------------------------

 

Jutro część jedenasta. Kierunek zachodnie wybrzeże do miasta, w którym koszykarska rzeczywistość zmieni się w przyszłym sezonie o 180 stopni. Sam GM jest dla mnie zagadką, więc tym bardziej nie mogę się doczekać spotkania. Zatrzęsie rynkiem - to na pewno. Być może ktoś z jego młodych graczy zanotuje MIP sezon. 

 

Więcej dowiecie się już jutro przy kolejnych wieczornych 10 shotach!

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W siedzibie Knicks odbyło się spotkanie nowego menedżera z Kyriem Irvingiem. GM wyjaśnił swojej gwieździe że za niepokojące plotki odpowiadał zwolniony z tego powodu asystent (sfrustrowany niedawną zmianą zarządu) a organizacja deklaruje pełne przywiązanie do swojej gwiazdy.

Kyrie we łzach dziękował i przysięgał wieczną lojalność.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.