Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Tomek9248 napisał:

Myślę, że nie ma sensu zwlekać z ogłoszeniem, bo dużo się dzieje zapewne zakulisowo u części drużyn, a jakieś pojedyncze pm widze do mnie trafiają.

Od następnego sezonu GMem Golden State Warriors zostanie jeden ze współtwórców obecnego kształtu begm @BothTeamsPlayedHurd i to do niego proszę kierować wszelkie zapytania ofertowe i wszystko, co wykracza poza koniec tegorocznych playoffs. 

 

O, nawet założyciel tego tematu jak się okazuje ;)

No hejka :)

Potwierdzam gotowość i jednocześnie zaznaczam, że jestem nie na bieżąco i musze się wdrożyć w to wszystko od nowa, tak więc proszę na spokojnie i nie atakować z wymianami, przekazanie sterów GSW dokona się jakoś tydzień, dwa przed draftem

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2018-19 NBA All-Defensive:

First team: Rudy Gobert ( Knicks ), Paul George ( Celtics ), Giannis Antetokounmpo ( Bucks ), Marcus Smart ( Celtics ), Eric Bledsoe ( Wizzards ).

Second team: Jrue Holiday ( Nuggets ), Klay Thompson ( 76ers ), Joel Embiid ( 76ers ), Draymond Green ( GSW ), Kawhi Leonard ( Knicks ).

 

Tylko jednego z nominowanych nie ma już w playoffs ( Bledsoe ).

Po dwóch reprezentantów mają: Knicks, Celtics, 76ers

Dziwi brak Beverleya moim zdaniem, ale za to Smart w team 1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

2018-19 NBA All-Defensive:

First team: Rudy Gobert ( Knicks ), Paul George ( Celtics ), Giannis Antetokounmpo ( Bucks ), Marcus Smart ( Celtics ), Eric Bledsoe ( Wizzards ).

Second team: Jrue Holiday ( Nuggets ), Klay Thompson ( 76ers ), Joel Embiid ( 76ers ), Draymond Green ( GSW ), Kawhi Leonard ( Knicks ).

 

Tylko jednego z nominowanych nie ma już w playoffs ( Bledsoe ).

Po dwóch reprezentantów mają: Knicks, Celtics, 76ers

Dziwi brak Beverleya moim zdaniem, ale za to Smart w team 1.

 

 

Dla mnie - jako kibica RL NBA, a jeszcze bardziej jako GMa beGM Knicks, absolutnie szokujący jest brak PJa Tuckera w pierwszym składzie obrońców, już nie mówiąc o drugim.

Tak całkiem serio - Dray w RS był średni (w PO jest niesamowity - nie interesuje mnie że tym pomagam ewentualnemu rywalowi na późniejszym etapie - ale to nie nagroda za PO).

To nie tylko moja opinia, ale większość najważniejszych amerykańskich analityków NBA, a także wielu graczy już się w temacie oburzało na Twitterze.

Osobiście uważam że mam trzech ludzi z All NBA Defensive Teams i to wszystkich zasługujących na pierwszą drużynę. Oczywiście, pojawia się problem pozycyjny, ale jeśli Kawhi jest guard eligible to powinien być w pierwszej 5 zamiast Bledsoe (mimo wszystko), co potwierdzają playoffy, a PJ Tucker był lepszym obrońcą w tym sezonie niż zarówno Klay jak i Dray.

W sumie piszę całkiem szczerze, bez propagandy - w RL mam kompletnie w dupie kto jest w 1st Team a kto w 2nd, ale brak PJa w którejkolwiek z piątek to skandal.

Z ważnych beGMowych rzeczy pragnę zauważyć że Kyrie też dostał głos na All Defensive Teams...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał:

Butler za RS nie zasłużył. Dopiero w PO i w 2 rundzie przykoksił poza G1 grając DPOY defensywną serię.

W RS Jim był co najwyżej średnim obrońcą, zwłaszcza dawał orać się rozgrywającym rywali.

Coś jak Dray, kompletnie inny gracz niż w Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eld napisał:

Beverley over Bledsoe

Grzeszysz.

Bledsoe over Jrue Holiday w tym sezonie.

Pat to dopiero w PO się pokazał, przecież ten deal o Rondo nie wziął się z niczego. Ja już pamiętam jak Beverley był dostępny za 2nd picka, ale ledwo z ławki wchodził i wydawało się, że jest trochę skończony po tych długich kontuzjach.

41 minut temu, january napisał:

Najbardziej Danny Green i Myles Turner okradzeni.

Mam wrażenie, że Danny Green w drugiej części sezonu to już trochę odcinał kupony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Leonard to nie jest poziom All-NBA D Teams.

I podobno Tuckerowi zabrakło jednego punktu żeby go przeskoczyć, hehe. 

To podobno wynika z faktu że Kawhi zagrał tak mało spotkań - nie do końca kumam jak opuszczenie kilkunastu spotkań może negatywnie wpływać na czyjąś obronę. Jednak wielu głosujących podobno używało tego kryterium przy tak naładowanych na pozycji F drużynach obrońców.

Kawhi jest bez dwóch zdań najlepszym niepodkoszowym obrońcą ligi, kiedy tylko gra i co do tego raczej nikt nie ma wątpliwości. Potwierdza się to w Playoffs.

Osobiście dałbym tylko tutaj Tuckera nad Drayem (mimo że Dray to mój pewnie Top3 gracz ligi w kategoriach ulubionych), Beverley miał dużo słabszą, też defensywnie pierwszą część sezonu, a Danny Green był z meczu na mecz nierówny, też defensywnie. Obaj w ten sposób raczej się pozbawili szansy na piątki. Choć jeśli liczyć najlepszy stretch 10 spotkań z danego sezonu jako główne kryterium do drużyn defensywnych to obaj by się tam znaleźli z palcami, no gdziekolwiek.

Myles Turner ma pecha bo był przypisany tylko do C, przez co nie miał szans przeskoczyć ani Goberta ani Embiida. To samo Drummond mimo fantastycznej obrony od 1 lutego. Bardzo możliwe, że gdybyś zdjął pozycje z defensive teams to w pierwszej byłoby 4-5(?) centrów. A kilku kolejnych wartych uwagi pod tym kątem nawet nie wymieniłem.

Osobiście zdjąłbym pozycje z tych piątek i zrobił 3 zamiast dwóch. To by pozwoliło mniej więcej oddać wszystkim sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naah, Kawhi mocno odpuszcza w RS w obronie odkąd pełni rolę anchora ofensywy w swoich zespołach, kolejny raz to widzieliśmy, właściwie wszystkie statystyki to potwierdzają, zresztą nie dziwi to jak poczyta się jego wypowiedzi na temat regular season. Kompletnie niezasłużona nominacja, ale tak samo było w sezonie 16/17. Ale teraz robi step up w serii z Bucks, tak jak w 16-17 z Rockets, i znowu dostanie za rok nominację za reputację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Drummond ma zajebiste warunki, ale w obronie to jest przeważnie zagubiony jak dziecko.

Drummond był w tym sezonie trzema graczami, mniej więcej pasując do trymestrów tutaj.

W pierwszym był bardzo dobry, choć dość nierówny.

W drugim był po prostu fatalny, zagubiony jak dziecko i na koniec tego okresu WCS go zniszczył w dość kompromitującym dla C Detroit stylu.

W trzecim był świetny. Obrona obręczy, switche, przechwyty bez fleszowania, naprawianie za kolegów rotacji. Nagle robił mnóstwo bloków nie skacząc do wszystkiego, a zamiast tego skacząc selektywnie i w tempo oraz mnóstwo przechwytów, kryjąc passing lanes, nie dając wysokim kozłować w post i przede wszystkim wyciągając niskim piłkę z kozła po switchach. Do tego jak zawsze fantastycznie zbierał (to jest teraz chyba underrated element obrony), nie tylko w ataku, ale też na własnej desce, wreszcie, WRESZCIE, zastawiając rywali a potem wyrywając zbiórki, nie na odwrót (na 1000% to efekt lekcji od Zazy i Blake'a). Jedyny problem z jego obroną w 3 trymestrze to było wiele głupio łapanych fauli, które są jego kłopotem od zawsze i siłą rzeczy zmniejszają jego impact. Mimo tego, gdyby nagroda dotyczyła tylko okresu od 1 lutego do końca sezonu - byłby pewniakiem do pierwszej drużyny obrońców. Jest mniej medialny niż Beverley i gra na zadupiu NBA więc o tym się nie mówi tak głośno, ale patrząc na jego efektywność defensywną to raczej pewne. Niestety w drugim trymestrze był może nawet minusowym obrońcą, a w pierwszym dodatnim, choć nie aż tak bardzo.

Tylko moja opinia na temat 3 trymestru (mniej więcej) jest oparta twardo na liczbach. Ta od poprzednich dwóch to test oka, ale z pierwszych 50 spotkań Detroit widziałem wszystkie, choć niektóre, pojedyncze, w konwencji "10min skrót + kluczowa kwarta".

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.