Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Odpuść sobie prosze personalne wycieczki w stylu niektórych osób udzielających się w tematach o polityce. Ani to eleganckie, ani śmieszne.

Nie umiem inaczej tego wytłumaczyć. No i to raczej prztyczek jakich wiele w internecie, a nie wycieczka personalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Myślę, że poleciał sam Draymond za Harrisa+Beala.

Nie

13 minut temu, karpik napisał:

Nie wiem tylko, który śmieszniejszy, bo Curry za Beala opakowanego workiem picków to też jest grubszy lol.

Trochę tak, trochę nie

13 minut temu, karpik napisał:

 

BTPH odstaw narkotyki. 

Nie

 

Ciekawostka- liczba Greenow i Currych w GSW nie ulegnie zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak, tak. Pamiętam jak regularnie padały komentarze o "miodzio fit" ;)

Bo na początku tak to wyglądało. W playoffach zaskakująco nieźle bronił, ale w ofensywie nie był w stanie wykorzystać missmatchów, punktować w HCO przy ustawionej obronie, jako spot up shooter był nierówny, a do tego jako ballhandler jest tylko uzupełnieniem składu. Bardzo dobry gracz, ale nie zrobi żadnej różnicy jako kluczowa postać organizacji. I jest tylko dwa lata starszy od Draya.

Beal podobno dostanie od Wizards extension 111/3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Czyli GM Dubs liczy, że w nowej hali będą nowi kibice i się nie zorientują?

Skąd wiedziałeś? ;) 

A tak serio, to ciekawi mnie to, że podczas playoffów lecą teksty o znudzeniu GSW i Camby coś tam o jakimś przebijaniu betonu mieczem pisze, a teraz nagle nawoływania, żeby utrzymac status quo. 

Szczerze mówiąc to moją ocenę sytuacji i plany całkowicie zmienił achilles Duranta. Gdyby był zdrowy, to jasne, że próbowałbym cisnąć w niezmienionym składzie. Ale w tej sytuacji okinenko na mistrzostwa się zamyka i nie mam za bardzo jak tej drużyny ulepszyć. Dlatego moge albo zrobić szybki rebuild, albo czekac aż się moje gwiazdy zestarzeją i gdy w 2023-2025 jest konkretnie ch.jowo moje lottery picki są u kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Jednak ta gra to mialo byc be gm a nie jakies poryte fantasy. Jesli warriors oddadza curry'ego to przez 5 lat do przodu nie dostana ode mnie zadnego glosu na fa. Takich graczy sie po prostu nie wymienia.

w sensie będziesz a priori głosował na nie? nawet przy ofertach różniących się o gruby hajs?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

w sensie będzie a priori głosował na nie? nawet przy ofertach różniących się o gruby hajs?

Nie, ale przy jakichlolwiek watpliwosciach dotyczacych tego co by dany wolny agent wybral, lecisz na koniec kolejki.

Jak rzucisz maxa jakiemus beverleyowi to jest Twoj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

A tak serio, to ciekawi mnie to, że podczas playoffów lecą teksty o znudzeniu GSW i Camby coś tam o jakimś przebijaniu betonu mieczem pisze, a teraz nagle nawoływania, żeby utrzymac status quo. 

Ze skrajności w skrajność.

January wiedział, że zostałby zniszczony za oddanie LeBrona za Davisa, a przecież to mu się cholernie by opłacało. 

Nie ma w prawdziwej lidze bardziej nietrejdowalnego gracza niż Steph. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie sytuację, że Bob Myers rezygnuje tego lata i w jego miejsce przychodzi ktoś nowy. Mija kilka tygodni i nowy GM dzwoni do Lacoba, żeby go poinformować o tym, że właśnie dopina deal, w którym wysyła Curry'ego za Beala i dodatki. Co w tej sytuacji powiedziałby Lacob (przypominam, że od nowego sezonu jest nowa hala i teraz w Bay Area mają chodzić na Bradley Beala zamiast na Stepha):

a) ok,  just do your job.

b) are u fn kiddin' me?

Wybór odpowiedzi pozostawiam każdemu z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Jednak ta gra to mialo byc be gm a nie jakies poryte fantasy. Jesli warriors oddadza curry'ego to przez 5 lat do przodu nie dostana ode mnie zadnego glosu na fa. Takich graczy sie po prostu nie wymienia.

Poleciał Westbrook, poleciał Lillard, to i Curry mógł polecieć.

Ja się tam nawet cieszę, bo dosyć mam odtwarzania tego samego co mamy w RL NBA. Czołowi agenci podejmują dokładnie te same decyzje, przez co kluby wyglądają tak samo nie licząc kosmetyki typu zamiast Bullocka będzie Huerter. Faktycznie w c*** różnica biorąc pod uwagę, że Bucks po wymianie C. Lee na Danny Greena, pozyskaniu Klebera i powrocie z kontuzji Cousinsa byli dokładnie tym samym zespołem dla 90% głosujących. Każdy raczej będzie miał w pompce czy na SG gra Bullock czy Huerter jak czołowe nazwiska będą takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Jednak ta gra to mialo byc be gm a nie jakies poryte fantasy. Jesli warriors oddadza curry'ego to przez 5 lat do przodu nie dostana ode mnie zadnego glosu na fa. Takich graczy sie po prostu nie wymienia.

Logika w ruchu @BothTeamsPlayedHurddla mnie jest ale ma ona sens w czymś w stylu dynastii fantasy a nie w czymś takim jak tu:

Warriors nie powinni oddawać za nic Stepha z tego samego powodu dla którego Lakers nie dealowali Kobego czy Spurs Duncana w miarę starzenia. Curry JEST Warriora i w RL NBA oni rozważą oddanie go tylko jeśli wyraźnie tego zażąda (co jest bardzo mało prawdopodobne) a i wtedy najpierw zrobią wszystko żeby go przekonać do zmiany zdania.

Dla mnie ta wymiana jest bez sensu nawet gdyby w drugą stronę szli Giannis z Davisem.

I rozumiem BTPH że wzięcie organizacji tak związanej z graczem bardzo Ci wiąże ręce w kategoriach możliwych opcji i poważnie utrudnia zadanie, jednak z punktu widzenia kultury organizacji itd Steph jest IMO niesprzedawalny.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Poleciał Westbrook, poleciał Lillard, to i Curry mógł polecieć.

Ja się tam nawet cieszę

No ja sie nie ciesze bo to jest zupelnie nienaturalne. Ja jestem na 2 biegunie. Walczylem o jamesa nawet kosztem przyszlosci cavs i chociaz przegralem to przynajmniej jako gm gwiazdy wiedza ze nie bede nimi handlowal przy pierwszej lepszej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Poleciał Westbrook, poleciał Lillard, to i Curry mógł polecieć.

Nie było mnie wtedy tutaj ale odejście Dame'a czy Dirka to są dla mnie nierealistyczne ruchy których nie rozumiem z punktu widzenia symulowania tu ligi.

Wiązanie klubu z franchiseplayerem to nie jest kopiowanie sytuacji w prawdziwej lidza a realizm - takich graczy jest w lidze kilku i nikt nigdy ich nie oddaje jeśli sami nie chcą odejść. Albo gramy w symulację ligi, albo w pozbawione kultury organizacyjnej fantasy. Wtedy w sumie dobrze by bylo zacząć liczyć staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.