Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, po długich namysłach jestem zmuszony zrezygnowac z prowadzenia Bulls. Powodem jest postepujacy brak czasu bez szans na poprawę w najbliższym czasie ale i - czego nie ukrywam - nie do konca pasujacy kierunek zmian jakie zachodzą oraz podejscie niektorych graczy. Kumulujac wsio rezygnuje. Jako, że predzej już miałem gotowe oferty na FA, moge Byki dociagnać do konca tego etapu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę sie tu tłumaczył, bo to i tak nie zmieni mojej decyzji. Po prostu sposób podejścia niektorych do gry mnie zniecheca do ciagnięcia tego, między innymi powodami

 

Szkoda, że kolejna dość aktwna osoba rezygnuje. Zwłaszcza, że skończy się FA to nie będze co robić aż do grudnia.

 

Nie pierdziel, nie po to miałbyś wytłumaczyć, żebyś został, tylko jako feedback. Chyba tyle możesz dla nas zrobić ;) Jesteśmy dorośli, nikt tu płakał nie będzie, ani się jego samoocena nie załamie. No dawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę sie tu tłumaczył, bo to i tak nie zmieni mojej decyzji. Po prostu sposób podejścia niektorych do gry mnie zniecheca do ciagnięcia tego, między innymi powodami

Palnik, szkoda :(

słuchaj skoro masz na FA typy to wyślij Julkowi i poczekajmy może do grudnia teraz będzei spory przestój 

w zimie wię cej czasu bedziesz miał ;) 

 

namyśl się jeszcze, szkoda takiego GMa tracic! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na decyzję Minnesota Timbervolves o ewentualnym wyrównaniu kontraktu zaoferowanego przez Suns Kentaviousowi Caldwell-Pope, coraz głośniej w drużynie Suns mówi się o tym, że Devin Booker jest gotowy na przejęcie obowiązków głównego rozgrywającego drużyny. Eksperci mają wątpliwości czy ten eksperyment zakończy się powodzeniem, ale sztab trenerski Suns wierzy, że Booker moża pełnić tę rolę tak jak robi to jego starszy kolega James Harden z Houston Rockets.

 

http://www.azcentral.com/story/sports/nba/suns/2017/04/02/devin-booker-james-harden-phoenix-suns-earl-watson-mike-dantoni/99965360/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŚWIADCZENIE!

 

 

spurs GM: chciałbym pogratulować naszemu wychowankowi Patowi Millsowi nowej dobrej umowy 25 / 1+1 PO którą otrzymał w Bulls

​z tego miejsca chcemy również podziękować mu za 6 wspólnych lat i życzyć wszystkiego najlepszego 

 

 

informacje dodatkowe:

 

- spurs na 3 rundę zamierzają złożyć ofertę MLE aby zakończyć kompletowanie składu

- mimo urlopu spurs wysyłają do europy pełnomocnika do spraw sports operations

- GM kontaktował się z GM Bulls co do dostępności Carola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych nabytków:

 

spurs są zachwyceni formą Marco Bellineliego który po cichu rok temu rozegrał najlepszy swój sezon i linijka 

 

10,5/2,4/2,0 na 43%/36%/89% są najlepszymi w karierze

dodatkowo Pop zauważył że Marco poprawił straty do 0,9 TOV

no i magia CY działa ;-)

 

kolejnym powodem do radości jest forma i zdrowie Howarda gdyz gracz ten po raz pierwszy w karierze ( w ostatnim sezonie w Hawks) rozegrał tylko 29MpG będąc oszczędzanym ale rozegrał aż 74 mecze co pokazuje że odzyskuje on pełna sprawność fizyczną, sam gracz stwierdził ze możliwość treningu z Timem Duncanem to miły dodatek do codziennych obowiązków

 

breaking news:

 

GM spurs spotkał się ze swoim RFA Jonathonem Simmonsem i zapewnił go że spurs w 3 rundzie złożą mu ofertę maksymalną do swoich możliwości gdyż jego rozwijane umiejętności w pełni pasują do potrzeb nowej ekipy spurs.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych nabytków:

 

spurs są zachwyceni formą Marco Bellineliego który po cichu rok temu rozegrał najlepszy swój sezon i linijka 

 

10,5/2,4/2,0 na 43%/36%/89% są najlepszymi w karierze

dodatkowo Pop zauważył że Marco poprawił straty do 0,9 TOV

no i magia CY działa ;-)

 

kolejnym powodem do radości jest forma i zdrowie Howarda gdyz gracz ten po raz pierwszy w karierze ( w ostatnim sezonie w Hawks) rozegrał tylko 29MpG będąc oszczędzanym ale rozegrał aż 74 mecze co pokazuje że odzyskuje on pełna sprawność fizyczną, sam gracz stwierdził ze możliwość treningu z Timem Duncanem to miły dodatek do codziennych obowiązków

 

breaking news:

 

GM spurs spotkał się ze swoim RFA Jonathonem Simmonsem i zapewnił go że spurs w 3 rundzie złożą mu ofertę maksymalną do swoich możliwości gdyż jego rozwijane umiejętności w pełni pasują do potrzeb nowej ekipy spurs.

 

Sielanki psuć nie chcę, ale Dwight grający 29 minut to raczej efekt jego słabości i małej przydatności. Trzeba by jakiś fanów Hawks dorwać i przepytać, ale wydaje mi się, że było tam narzekanie, że szybko siadł i w 4 kwartach na boisku był zbędny. Wrzuciłem sobie 4 fun tak powierzchownie i faktycznie - w drugiej połowie sezonu w 4Q 1 rzut na 40 %. 0,1 steal 0,2 block.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe doniesienia z Oakland. Ptaszki ćwierkają, że:

 

- Wojownicy szukają kosmetyczych wzmocnień backcourtu w postaci dynamicznego zmiennika dla PG oraz Shooting Guarda, który będzie miał za zadanie... rzucać i biegać po zasłonach, może nawet być biały, żeby nikt rasizmu nam nie zarzucał

 

- management przegląda rynek wolnych agentów w poszukiwaniu pasujących do koncepcji trenera graczy na pozycje 4 i 5

 

- najciekawsze info: pomimo że uwaga skoncentrowana jest głównie na dokładnym przeczesywaniu nazwisk, które mogą wnieść na parkiet najwięcej przy niskich kosztach i trudach negocjacji,

10113325-nba-golden-state-warriors-champ

 

Warriors gotowi są wykorzystać swoje 13 mln cap space i przyjąć jakiś kontrakt, o ile będzie to dobra i pasująca do koncepcji oferta

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Od tego roku jest Pan nowym GM-em Utah Jazz. Jak ocenia Pan swój pierwszy sezon w nowej roli?

 

- Początki nie należały do najłatwiejszych... podjąłem wiele trudnych decyzji, z niektórych jestem zadowolony, ale z niektórych nie za bardzo. Niemniej jednak cieszę się z tego, że Jazz w minionym sezonie wreszcie weszli do fazy play-off i przebrnęli przez 1. rundę play-offów, co jest niewątpliwym sukcesem.

 

- Czy uważa Pan, że mógł Pan zrobić więcej w zeszłym sezonie i czy dało się osiągnąć więcej w tegorocznych play-offach?

 

- Oczywiście starałem się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby polepszyć ten zespół i wydaje mi się, że mi się to udało. Ciągle zastanawiam się, czy można było zrobić więcej i myślę, że tak, ale pytanie, czy warto ryzykować przyszłość tej perspektywicznej ekipy? Ciągle uważam, że należy znaleźć złoty środek między wzmocnieniami na jeden sezon oraz na przyszłość i wydaje mi się, że całkiem dobrze to wyszło - skończyło się na małych ruchach w okolicach trade deadline i zajęciem 4. miejsca w konferencji, a następnie awansu do 2. rundy play-offów, w której napotkaliśmy mistrzów NBA, z którymi, wydaje mi się, przegralibyśmy nawet we wzmocnionym składzie.

 

- Po sezonie przystąpił Pan ofensywnie do wolnej agentury przeprowadzając 2 wymiany przed końcem draftu. Co skłoniło Pana do takich zmian?

 

- Przede wszystkim chciałem wzmocnić drużynę, stąd te ruchy. Zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy, aby móc je dobrze wydać w trakcie wolnej agentury na graczy, z którymi wiążę duże nadzieje, co do przyszłości tej organizacji.

 

- Jest Pan zadowolony z wyborów w tegorocznym drafcie? Można było wybrać lepiej?

 

- Oczywiście na drugie pytanie odpowiedź da nam gra debiutantów. W zasadzie za kilka lat się dowiemy, czy można było lepiej wybrać, jednak na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z tegorocznego draftu - udało się wybrać zawodników, których chciałem pozyskać i w Lidze Letniej prezentowali się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że oni będą się tu dobrze rozwijać i wkrótce staną się ważnymi postaciami w rotacji Jazz.

 

- Przejdźmy teraz do ruchów podczas trwającej wolnej agentury. Udało się Panu zatrzymać 3 graczy, którym kontrakty się kończyły. Czy to był główny cel tego offseason?

 

- Tak, priorytetem było zatrzymanie trzonu tej ekipy. Bardzo się cieszę, że gracze uwierzyli w moją wizję drużyny i zechcieli zostać w Utah. Nie było to łatwe zadanie... po nocach śniło mi się, że Gordon Hayward odejdzie do Bostonu, a George Hill do Sacramento i zostaniemy z Ricky'm Rubio pozyskanym w wymianie za picka Thunder, jednak na szczęście okazało się, że to tylko sen.

 

- Jakie ma Pan plany w dalszej części offseason - będą jeszcze jakieś wymiany czy tylko zapełnienie 2 miejsc w składzie?

 

- Przede wszystkim postaram się wzmocnić zespół. Myślę, że raczej nie będę robił już wymian, chociaż jeśli będzie ciekawa propozycja, być może się skuszę. Oczywiście pozostałe 2 miejsca w składzie trzeba zapełnić i mam sporo pomysłów na to, komu zaoferujemy kontrakt, ale na razie nie będę tego zdradzał.

 

- Dziękuję za rozmowę. Życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

 

- Dziękuję również. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy oczekiwań kibiców i nadchodzący sezon również będzie udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.