Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Portis jebnął Miroticia. Poszedł Mirotic z Portisem na wódkę, pogadać o tym kto dalej zajdzie, a że w byłej Jugosławii więcej mogą, to wiadomo nie od dzisiaj. Portis jest młody i niedoświadczony również pod tym względem, więc jeden mały konflikt przy kieliszku i Bobby'ego poniosło ;)

 

Swoją drogą moich trzech podkoszowych jest wyłączonych. Alan, Nikola i Holmes. Ryan, Twoja kolej!

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Jazz po updacie trading blocku, dostał już kilka propozycji za Goberta ;) czeka na następne oferty za środkowego, a także innych graczy (tak, Jazz w beGM mają też innych zawodników niż Gobert i Hayward :o) ;) jest z czego wybierać i co proponować:

- weteran i ekspert od końcówek - Iso Joe

- solidni gracze na SG/SF - Ross i Ingles

- doświadczony PG w osobie George'a Hilla

- kuszące zapchajdziury szukające swojej szansy, większych minut w postaci AJ Hammonsa i Wade'a Baldwina

- weterani na niskich kontraktach - Rush i Chalmers

- wysoki z dobrym rzutem za 3 punkty na niskim kontrakcie - Mike Muscala

 

Każdą propozycję rozważę ;) nie ma głupich opcji, są tylko zbyt korzystne dla jednej drużyny przez negocjacje lub nieznajomość rynku. Zapraszam na priv, nie gryzę :smile: Jedyne, co możecie stracić, to trochę czasu ;)

 

E: Co mnie interesuje? Młodzi zdolni gracze, ew. przyjęcie spadających umów i oczywiście chętnie przygarnę picki ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersom nie udało się jednak znaleźć dealu, więc do grudnia modlą się o zdrowie swoich grajków, bo wstępnie grają starym dobrym stylem MDA /TT - 8 koszykarzy w rotacji ;-)

To granie w s5 Gasolem (30 minut :/) i Baynesem jednocześnie wzbudza we mnie niesmak :smile:

 

I dlaczego złote ręce bez minut :grin:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks pozbyli sie złych kontraktów, aby w najbliższe FA uderzyć z maxem dla Westbrooka lub George'a, jedną z opcji jest również Lebron James. W przypadku nie powodzenia będą oszczędzać na kolejny rok i Hardena lub Walla, sources say

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks pozbyli sie złych kontraktów, aby w najbliższe FA uderzyć z maxem dla Westbrooka lub George'a, jedną z opcji jest również Lebron James. W przypadku nie powodzenia będą oszczędzać na kolejny rok i Hardena lub Walla, sources say

Pytanie, czy mały market przekona. Ja nie jestem pewien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy mały market przekona. Ja nie jestem pewien :)

Jak nie będę mógł podpisać żadnego ciekawego FA mając dobry team, który ma bardzo dobre perspektywy tylko ze względu na market to nie wiem czy to ma sens. :)

 

Tak, wiem, że to w jakimś stopniu oddaję rzeczywistość, ale w tym momencie market ma już mniejsze znaczenie, a czy ktoś przyszedłby do Giannisa i Milwaukee to się nie dowiemy bo Bucks mają zapchane salary.

 

Poza tym w sezonie to i tak praktycznie cały czas są w podróży, a na wakacje Lebron może sobie pojechać do LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers po wielu ruchach pozostali na sezon 18/19 jedynie z DLO, Butlerem, Ingramem, Nancem i Zubacem. Jednocześnie udało im się zgromadzić fundusze, które pozwolą na złożenie jednoczesnych dwóch maksymalnych ofert spośród kwartetu PG13, Westbrook, L. James, DMC ;-)

Dla mnie po tych newsach ostatnich PG i LBJ to no-brainer. W takim wypadku szukałbym dealu dla Ingrama za jakiegoś C w lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże i małe rynki już praktycznie nie istnieją w dobie internetu i rozwoju środków transportu. Jaką moc mają miasta to pokazuje zapaść Knicks i Lakers, którzy okupują dół tabeli od ładnych kilku lat i ŻODYN się nie skusił na grę tam, trza się było ratować Mozgowami, Dengami, Noahami.

 

Bucks i gra z Giannisem to teraz największy wabik na rynku. Oczywiście poza LeBronem (jeśli zostanie w Cavs) i (bez rzucania kamieniami) Oakland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich newsach?

No w lato o obu było dość głośno w kontekście Lakers. 

 

A u nas tym bardziej wydaje się to naturalny kierunek, gdy managment robi dobrą robotę, a po przyjściu obu tych zawodników stają się w zasadzie faworytem w rywalizacji z GSW. 

Duże i małe rynki już praktycznie nie istnieją w dobie internetu i rozwoju środków transportu. Jaką moc mają miasta to pokazuje zapaść Knicks i Lakers, którzy okupują dół tabeli od ładnych kilku lat i ŻODYN się nie skusił na grę tam, trza się było ratować Mozgowami, Dengami, Noahami.

 

Bucks i gra z Giannisem to teraz największy wabik na rynku. Oczywiście poza LeBronem (jeśli zostanie w Cavs) i (bez rzucania kamieniami) Oakland.

Jaki wolny agent z top-u przeszedł do małego marketu poza LBJ (tylko w jego sytuacji realia były dość specyficzne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj mały market.

Z tego co pamiętam do 3-4 lata temu największe zasięgi w social media NBA robili Westbrook z Durantem, pomimo gry w Oklahomie.  Taka ekipa przede wszystkim musi mieć też już zbudowane podwaliny bardzo mocne (checked) i wolną kasę (checked). Kiedy ostatnio w NBA była taka sytuacja?

 

Bo już w tym momencie mogę Ci powiedzieć, że NY i LA nikogo nie przyciągnęły żeby wyciągać z taplania się w błocie Knicks i Lakers :)

 

No właśnie, a'propos tego Lebrona. Dopóki on się nie ruszy z Cavs w rl to imho nie ma tematu, bo leci dalej narracja kid from Akron i już ma dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w lato o obu było dość głośno w kontekście Lakers.

 

A u nas tym bardziej wydaje się to naturalny kierunek, gdy managment robi dobrą robotę, a po przyjściu obu tych zawodników stają się w zasadzie faworytem w rywalizacji z GSW.

Myślałem, że coś nowego wypłynęło. :) Te newsy o Lebronie i George większość na forum wyśmiała, a teraz to ma być argument, że oni tam trafią? (Chociaż nie ukrywam, że bylbym bardzo zadowolony gdyby tak się stało) poza tym oni chcą grać z Ballem, którego w LAL nie ma :panda:

 

A tak poważnie to nie jest nic pewnego, poza tym w realu Lakers nie mają konkurencji w postaci Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już w tym momencie mogę Ci powiedzieć, że NY i LA nikogo nie przyciągnęły żeby wyciągać z taplania się w błocie Knicks i Lakers :smile:

Ale to  wynika głównie z tego, jak te kluby są zarządzane i w jakim miejscu się znajdują. 

 

Gdzieś tam ostatnio słuchałem podcastu z wojem czy tam ianem bagleyem, którzy wskazywali na to, że wielu zawodników marzy się gra, mieszkanie w NY, w lato przyjeżdzają tu mieszkać/trenować. Uwielbiają przyjeżdżać do MSG grać. I z chęcią by tu na stałe została, ale otoczka jaka panuje wokół klubu, to jak jest zarządzany ich od tego odrzuca. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.