Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

W kontekście gry boli mnie to, że wszelkie sympatie, oceny, które będą zamieszczane w dziale nba w temacie draft mogą być tu mocno wykorzystywane (wiedza, kto na kogo ma chęć np.)

 

Bo tu można zgrywać pawiana i blefować, ale tam już średnio wypada   :grin:

 

zaloz sobie 2 konto do dzialu NBA, czlowiek...jeziora czy cos. Chytruz pamietam, ze kiedys robil kampanie na temat Noah Vonleha w dziale NBA przed jakims draftem w fantasy, modern PF with size, nice stroke itp. Czesc lykala jak pelikan (no offence Camby) 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miles bridges to bust  :panda:

 

to już ta dezinformacja czy jeszcze nie?

 

wygra dunk contest i moze się na 1-2 ASG załapie

 

2-3 opcja, taki Aaron Gordon/Tobias Harris z mniejszymi wymiarami ale uber atletyzmem

 

zdziwię się jak spadnie niżej niż 7-8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przede wszystkim licze, że moi młodzi się rozwiną tak jakbym tego oczekiwał. poza porzim i wigginsem myślę, że murray ma duży potencjał o którym wiele osób jeszcze nie wie. Winslowa też zawsze ceniłem. Tyler Johnson i Jordan Bell to idealne role playery. Do tego Dotson, którego traktuje jako przyszłe dobre 3&d.
Nie teraz, bo na to za wcześnie i za mało osób ogarnia, ale za te 3 lata myślę, że to wszystko powinno zaprocentować, a wtedy przyjdą jeszcze picki clippers, które być może poprzez dealowanie dopieszczą skład.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś napisać, że grę Luka Babbita i Shelvina Maćka Felton prowadzi, bo Paul wyleciał na miesiąc już 1szego dnia.

LAF, przestań trollowac :smile:

 

Jeszcze to Utah bez żadnego punktującego. 

 

W ogóle to myślę, że wrzucanie takich dupereli, już abstrahując od ich poziomu, nie powinno mieć miejsca do grudnia aż. Jedynie co to jakaś ewentualna dyskusja.

 

 

BTw

 

PG: Raymond Felton

SG: Afflalo / Wesley Johnson

SF: Melo / Mack

PF: Griffin/ Babbit

C: DAJ / Neene

 

Toż to autodisss porządny wrzucać to na parkiet NBA 2k17, a co dopiero w czub jakiegoś rankingu. Prędzej Hurdowi się ciepło zrobi w jego małym wyścigu z Tangiersem i Shevcem.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na przekopiowanie win/loss - nie o oto chodzi w power rankingach ;)

 

Grizzlies na 3 miejscu no jak c***, Warren jest fajny ale jak tam Mozgov i Frye maja pomóc to nie wiem, jeszcze Brandan Wright logjam na centrze albo idą totalnie bully ball (Wright jako PF jeszcze ujdzie ale Frye, Mozgod, Gasol to  już jazda na wrotkach level hard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na przekopiowanie win/loss - nie o oto chodzi w power rankingach ;)

 

Grizzlies na 3 miejscu no jak c***, Warren jest fajny ale jak tam Mozgov i Frye maja pomóc to nie wiem, jeszcze Brandan Wright logjam na centrze albo idą totalnie bully ball (Wright jako PF jeszcze ujdzie ale Frye, Mozgod, Gasol to  już jazda na wrotkach level hard

 

Lepiej, k****, powiedz gdzie jest Houston* xd 

 

* i czemu za Oklahomą, bo ani tu ani tu nie jest ;d

 

Jak dla mnie najblżej to do kupy jakiejś

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toż to autodisss porządny wrzucać to na parkiet NBA 2k17, a co dopiero w czub jakiegoś rankingu. Prędzej Hurdowi się ciepło zrobi w jego małym wyścigu z Tangiersem i Shevcem.

 

ja to się boję, że Booker i Monk zaczną napierdalać

 

Stanley gra super obronę jak na 3roczniaka

 

Dedmon też solidny

 

Bender/Chriss c*** wie ale mają przebłyski tak jak Mudiay

 

no zobaczymy, na razie w moim kajecie wpisane 1-4

 

btw Teletovic i McConell do wzięcia, czekam na telefony ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się boję, że Booker i Monk zaczną napierdalać

 

Stanley gra super obronę jak na 3roczniaka

 

Dedmon też solidny

 

Bender/Chriss c*** wie ale mają przebłyski tak jak Mudiay

 

no zobaczymy, na razie w moim kajecie wpisane 1-4

 

Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek z Arizony zaczął nagle coś grać. Ten początek sezonu wskazywałby raczej na mocne bajlando, Tak samo nie masz c się bać o Dedmona, bo taki gracz jak on potrzebuje wokół siebie jednak ludzi z dużym skillem i prowadzeniem gry, takiej poważnej,a nie bandy rookasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.