Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM - Media Room

WojBombs faketweets flavourflav RPGelements

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#46 TuPalnik

TuPalnik

BeGM - Chicago Bulls

• Użytkownik
  • 2068 postów

Napisano wczoraj, 21:53

Co jest nie tak z podejściem graczy? Bo tego nie rozumiem.

Nie bedę sie tu tłumaczył, bo to i tak nie zmieni mojej decyzji. Po prostu sposób podejścia niektorych do gry mnie zniecheca do ciagnięcia tego, między innymi powodami

Najlepszy sklep koszykarski

#47 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 1062 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano wczoraj, 21:56

Nie bedę sie tu tłumaczył, bo to i tak nie zmieni mojej decyzji. Po prostu sposób podejścia niektorych do gry mnie zniecheca do ciagnięcia tego, między innymi powodami

Szkoda, że kolejna dość aktwna osoba rezygnuje. Zwłaszcza, że skończy się FA to nie będze co robić aż do grudnia.

Nie pierdziel, nie po to miałbyś wytłumaczyć, żebyś został, tylko jako feedback. Chyba tyle możesz dla nas zrobić ;) Jesteśmy dorośli, nikt tu płakał nie będzie, ani się jego samoocena nie załamie. No dawaj.

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

#48 MarcusCamby

MarcusCamby

All-Star

• Użytkownik
  • 1928 postów

Napisano wczoraj, 21:57

Możesz po prostu po męsku rzucić kawę na ławę.

#49 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

Count That Baby and a Foul!

• Użytkownik
  • 1278 postów
  • LokalizacjaDeeeetrooooit Baaaaasketbaaaaallll!!!!!

Napisano wczoraj, 22:00

no weź, ostatnio jakaś większa zgoda tu i nie ma ciągłych kłótni o jakieś gówniane zasady

kto Ci tak zalazł za skórę? jedenz tutejszych "trejd hastla sales managerów" chciał Cię oszukać w jednostronnej wymianie? ;)

"Just remember that Superstar X can’t pass Jordan solely by putting up triple doubles, breaking scoring records and winning multiple titles. They have to beat a force of personality that compares to presidents and tycoons. They have to surpass a competitiveness better suited for a dictator. (...) Michael Jordan was the greatest basketball player of all time, as well as the most memorable, and maybe you need to be both." 

beGM: Phoenix Suns 

#50 Dnc

Dnc

Be GM: Orlando Magic

• Użytkownik
  • 4384 postów

Napisano dziś, 11:12

Palnik, szkoda :(

słuchaj skoro masz na FA typy to wyślij Julkowi i poczekajmy może do grudnia teraz będzei spory przestój 

w zimie wię cej czasu bedziesz miał ;) 

namyśl się jeszcze, szkoda takiego GMa tracic! 

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#51 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6580 postów

Napisano dziś, 16:20

Szkoda Regis i TuPalnik, liczę jeszcze (raczej łudzę się), że jednak zostaniecie, niemniej jak coś to dzięki za aktywną i bezproblemową (nie było trza za bardzo poganiać) grę z Waszej strony. Żal tracić takich GMów.

#52 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5506 postów

Napisano dziś, 18:25

Shams Charania @ShamsCharania
·
20 lip

Milwaukke and Lakers are discussing deal of Brook Lopez to the Lakers, league sources tell The Vertical

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych