Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

WOJBOMB!

 

Stanowisko GMa Cavs obejmie Fluber. Zmieni on niespełniającego oczekiwań właściciela, memento.

 

Na 90% stanowisko GM Celtics obejmie Leszczur

 

Trwają zaawansowane negocjacje z nowym GM Nets, gdyż los Cris155 jest wciąż nieznany.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście należą się podziękowania dla Eryko za aktywny udział w zabawie i oryginalne spojrzenie na NBA, choć nie zawsze się z nim zgadzaliśmy. Nasz GM Celtics nie był pewny pozostania w zabawie po końcu czerwca więc korzystając z faktu, że pojawili się nowi chętni wspólnie zdecydowaliśmy, że dobrym rozwiązaniem będzie podanie sobie rąk i rozejście już teraz, niż mielibyśmy przed samym FA mieć pustą ekipę nagle.

 

Dzięki Eryko i Memento za wspólną zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJBOMB!

 

Stanowisko GMa Cavs obejmie Fluber. Zmieni on niespełniającego oczekiwań właściciela, memento.

 

Na 90% stanowisko GM Celtics obejmie Leszczur.

 

Trwają zaawansowane negocjacje z nowym GM Nets, gdyż los Cris155 jest wciąż nieznany.

No to będę miał trash talk w play offach z fluberem :)

 

Witam ciepło nowych GMów :)

Miłego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, lebron poprosił mnie o przysługę, wiec się zgodziłem. Zależało mu na kimś kto nie wymieni irvinga za jakiegos karakana i pick w drafcie i oto jestem:) oferty za klientow richa paula rozpatruje w pierwszej kolejnosci.

 

A tak serio to dajcie mi chwile na rozpakowanie walizek. Jeszcze nawet nie znam skladu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, lebron poprosił mnie o przysługę, wiec się zgodziłem. Zależało mu na kimś kto nie wymieni irvinga za jakiegos karakana i pick w drafcie i oto jestem:) oferty za klientow richa paula rozpatruje w pierwszej kolejnosci.

 

A tak serio to dajcie mi chwile na rozpakowanie walizek. Jeszcze nawet nie znam skladu:)

 

Cześć

Życzę powodzenia, przede wszystkim mnóstwa zabawy, choć o to nie trudno. 

Gdybyś miał jakieś pytania jak się bawimy, czy nie mógłbyś/nie chciałoby Ci się szukać czegoś w CBA (lub nie byłbyś pewny czy nie mamy jakiegoś odstępstwa od zasady ligowej) to lekko zasugeruję, że o ile tylko nie śpię to zawsze w miarę na bieżąco odpowiadam, niczym bot na gadu-gadu Wałęsy kiedyś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę znajome twarze! I mordy - siema Shevcu ;-)

 

Skoro jak widzicie umiem się bezkonfliktowo wprowadzić do nowej grupy to może faktycznie potwierdzę że niech już tak będzie i przejmę Celtów.

A że jestem zupełnie nowy w tym formacie, to śmiało - próbujcie wykorzystać sytuację! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę znajome twarze! I mordy - siema Shevcu ;-)

 

Skoro jak widzicie umiem się bezkonfliktowo wprowadzić do nowej grupy to może faktycznie potwierdzę że niech już tak będzie i przejmę Celtów.

A że jestem zupełnie nowy w tym formacie, to śmiało - próbujcie wykorzystać sytuację! ;-)

 

Witamy! :)

 

Format niczym się nie różni od NBA, znaczy kilka zapisów techniczny się różni, bo inaczej by się na forum przenieść nie dało, ale budowa zespołu to czyste NBA. W przeciwieństwie do fantasy nie zliczamy żadnych cyferek, a budujemy i oceniamy drużyny pod kątem realnej gry i dopasowania, stąd nazwa beGM :P

 

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę znajome twarze! I mordy - siema Shevcu ;-)

 

Skoro jak widzicie umiem się bezkonfliktowo wprowadzić do nowej grupy to może faktycznie potwierdzę że niech już tak będzie i przejmę Celtów.

A że jestem zupełnie nowy w tym formacie, to śmiało - próbujcie wykorzystać sytuację! ;-)

Siema siema, mam nadzieje, ze posprzatasz troche to co zastales w Bostonie i ustabilizujesz pozycje gm-a Bostonu na dluzej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę znajome twarze! I mordy - siema Shevcu ;-)

 

Skoro jak widzicie umiem się bezkonfliktowo wprowadzić do nowej grupy to może faktycznie potwierdzę że niech już tak będzie i przejmę Celtów.

A że jestem zupełnie nowy w tym formacie, to śmiało - próbujcie wykorzystać sytuację! ;-)

 

Już challenguje innych GM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sourcy donoszą, że Kyrie może wylądować w Bostonie za Georga lub Cousinsa lub w Detroit za Clarkson, Hooda i picki :)
Sources: Detroit podjęło walkę o Irvinga lecz podobno żaden z dwójki Hood, Clarkson nie zostanie włączony w potencjalną wymianę

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, powiem tak, to była najabrdziej szalona wymiana z mojej strony. Nie mam czasu na analizy ostatnio, zrobiłem ją na przeczucie. Także, jeśli chcecie mnie wykorzystać, to teraz macie okazje. 

Tak na szybko, przekonała mnie po prostu piątka irving-lee-anderson-saric-gobert. Myślę, że swietnie się uzupełnia. Jest to też piątka, która swoją siłę przede wszystkim powinna pokazać w PO. 

tristana thompsona zajebiście cenilem ten rok/dwa lata temu, keidy był wart swojej umowy. ostatnio forma zwyżkuje, więc myśle, że z czasem ten kontrakt moze nie byc taki zly i bedzie latwiejszy do handlu


Jak donoszą anonimowe źródła Knicks są poważnie zainteresowani ściągnięciem George'a w lato. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

“I told him I would love to play with a big like you, man, when we played them in the beginning of the season when he came to Boston,’’ Irving said during Saturday’s Media Day at All-Star Weekend. “He’s so versatile. So I wish him nothing but the best and hope he comes back even stronger.”

 

 

 

In a recent report by ESPN, Irving was said to want “very badly” to play for the Knicks, who, since Walt Frazier styled and beguiled at Madison Square Garden into the late 1970s, have had exactly two All-Star point guards: Micheal Ray Richardson, over three successive seasons beginning in 1979-80, and Mark Jackson in 1988-89.

 

Powitajmy  #MVP

 

DFS5ETTXYAcCZwp.jpg

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.