Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

- Dziękuję, za liczne zgromadzenie na konferencji prasowej New York Knicks. Za chwilę przed Państwem wystąpi właściciel drużyny - James "Orzeł" McDolan - który podsumuje rok działania nowego Generalnego Menadżera - Człowieka_Morza i sezon w wykonaniu NYK.

 

Prosimy o chwilę cierpliwości. Maestro MCDolan przygotowuje się do występu. 

 

30 minut później...

 

- Dziękuję za przybycie i witam wszystkich przedstawicieli prasy Nowojorskiej, przedstawicieli innych mediów <szeptem> tych gorszego sortu, oraz wszystkich zainteresowanych. Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie podziękować restauracji Clyde'a Fraziera za zorganizowanie tego wspaniałego cateringu i ugoszczeniem nas w swoich przytulnych progach. Przypominam także, że po zakończeniu mojego wystąpienia w barze przez godzinę będzie happy hour na wysokoprocentowe drinki z parasolką i takim fajnym zawijaskiem z cytryny. Pyszna rzecz tylko za $6.99. Tylko za $6.99! 

 

<chrząka>

 

Jaki był ten sezon w wykonaniu mojego zespołu? Magiczny. Nowa miotła w postaci człowieka_morza nadała nam błysku i świeżości. Wytyczyła nowy kierunek w rozwoju IKONY jaką są Knicks. Skład dobrany idealnie pod franchise playera jakim jest na skarb z Łotwy. Rudy Gobert razem z Kristapsem tworzą pod koszem barierę nie do przejścia. Barierę? Co ja mówię! KOPUŁĘ! Taką samą jak w książce Stephena Kinga o tym samym tytule, która jest dostępna w kiosku przed restauracją za jedyne $2.99! 

 

<kaszle>

 

- Dodatkowo wzmocnił nas na pozycji rozgrywającego pozyskując Kyrie Irvinga. KI to mokre marzenie każdego właściciela klubu lubiącego wyrzucać pieniądze w błoto. Niezwykły ofensywny talent, kiedy tylko jest zdrowy. Najbardziej jednak cieszą mnie małe rzeczy, które C_M wykonał z palcem w nosie. Dario Saric to jest gość. Skromny, cichy jednak robiący to co do niego należy. Skład obudowany weteranami, którzy nie chcą tylko odcinać kuponów...

 

- PANIE BERMAN, MÓGŁBY PAN PRZESTAĆ WPIERDALAĆ PASTRAMI KIEDY MÓWIĘ? 

 

- Dziękuję!

 

- o czym to ja? A tak! Kupony! Dziś w New York Times kupon zniżkowy na zupę w puszce. Oszczędzasz, aż $0.99! Do wykorzystania w Walmarcie!

 

<ociera pot z czoła> 

 

- Jedynym zgrzytem w pracy nowego GMa było pozyskanie tego Wafla Winslowa. Wiem, że nie powinienem mówić tego publicznie i tak bezpośrednio, ale jestem właścicielem i możecie mnie cmoknąć w pompkę. Powiem to szczerze i samego serca: Justice jesteś zwykłym kasztanem i podpisując cotygodniowy czek dla ciebie płaczę tak, jak nawet nie płakałem przy kontrakcie Noaha. Jednak nieustępliwość i zadziorność C_M udobruchały mnie i zgodziłem się na ten ruch. 

 

- Więc z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować C_M za frekwencję w MSG, za ilość sprzedanych koszulek oraz gadżetów, za podwyższenie wartości zespołu i za ogromną ilość pieniędzy które dla mnie zarobił wykonując telefony i pojąc late w Los Angeles. Dziękuję! 

 

- aaaa! i dziękuję też za wejście do PO. Po raz pierwszy od wielu lat idzie nowe! Czuć powiew świeżości który skutecznie wypycha stęchły i skwaśniały odór z MSG. MAKE THE NEW YORK KNICK GREAT AGIAN! Gdyby nie kontuzje które zabrały nam najlepszego gracza i Irvinga, sądzę, że NYK znaleźliby się w finale! SKY IS THE LIMIT! ZA ROK JESTEŚMY W FINAŁACH! CZŁOWIEK_MORZA WAM TO GWARANTUJE!

 

- Nie ja, tylko on. Proszę to poprawnie zanotować. 

 

<nabiera powietrza i poprawia Fedorę "pussy explore"> 

 

- Na zakończenie napisałem piosenkę, która najlepiej odda moje uczucia co do tej drużny i tego sezonu. Śpiewniki znajdziecie pod siedzeniami i zachęcam do robienia chórków! 

 

i raz, i dwa, i raz,dwa, trzy

 

OOOOOO MÓJ KRISTAPSIE! 

OOOOOO MÓJ ŁOTEWSKI KSIĄŻĘ

OOOOOO JAK DOBRZE ŻE NIE JESTEŚ Z BAŁKANÓW 

OOOOOO tak nie może być

 

- k****! Czemu ta gitara nie stroi? STEVE?! CZEMU TA GITARA NIE JEST NASTROJONA! JAK MAM GRAĆ Steveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

 

<zbiega ze sceny wkurwiony> 

 

- Dziękujemy za przybycie! Przed Państwem wystąpił James "Orzeł" MCDolan. Zapraszamy do happy hour! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio chce być bardziej aktywne na rynku transferowym.

 

Po udanym sezonie jakim był kolejny awans do Po bez swojej Gwiazdy GM potwierdza chec wzmocnienia zespołu.

 

Pierwsze spotkanie odbyto z Howardem który w ocenie wielu GM zawiódł wcserii z OKC i strony mogą się rozejść przez co jest to spadający kontrakt wart rozpatrzenia.

 

W związku z rozmowami z dwoma najważniejszymi graczami w zespole GM odbył rozmowę z właścicielem który potwierdził możliwość przekroczenia lucury tax stad zielone światło do działań.

 

Spurs maja świadomość ze jednym z drugoplanowych FA staje się Bellineli i życzą Włochowi owocnego testowania rynku

 

Spurs chcą zagrać szybsza koszykówkę Wiec rozpoczyna się rozmowa z innymi gm na niespotykana jak na spurs skale.

 

Decyzja o wzmocnieniu podyktowana jest także brakiem Pick2019.

 

Dodatkowo spurs poszukują wyborów drugorundowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnia nieoecność GM Magic była spowodowana spontanicznym wyjazdem, który został zorganizowany przez organizację i który miał być chwilą odpoczynku po bardzo udanym sezonie na Florydzie. GM zapowiedział drużynie, że szuka aktywnie wszelkich możliwych możliwości aby za rok spokojnie zameldować się przynajmniej w drugiej rundzie PO.

Pod nieobecnośc generalnego menedzera jego sekretarka zapisała wszystkie połączenia jakie zostały wykonane do biura Magic. Tuż po powrocie Dnc postara się jak najszybciej na wszystkie odpowiedzieć"

 

sours: Orlando Sentinel

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą anonimowe źródła, NY Knicks odrzucili pokaźną ofertę zawierającą czołowy talent i parę picków za jedną ze swoich podkoszowych gwiazd. W kuluarach mówi się, że GM Knicks jest bardzo przywiązany do kolektywu który stworzył i wierzy, że posiada odpowiednie elementy do walki o najwyższe laury. 

Ponadto managment Knicks prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy na temat wzmocnień, których elementem mają być picki, młodzi gracze oraz T.Johnson i wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie (być może nawet dziś) dojdzie do ich pozytywnego zakończenia. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.