Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

GM Jazz tak, jak już zapowiadał, przedstawił ofertę przedłużenia kontraktu dla Tobiasa Harrisa. Utalentowany skrzydłowy przyznał, że organizacja ekipy z Salt Lake City zaimponowała mu profesjonalnym podejściem do zawodników oraz, że chętnie spędzi tu kolejne lata wraz z Gordonem Haywardem i Chrisem Paulem, walcząc o jak najlepsze rezultaty :) już wkrótce gracz porozmawia na temat przedłużenia kontraktu z agentem i zdecydują, czy przedstawiona oferta jest wystarczająco dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wywiad z GM Celtics. Warto przeczytać przed jutrem i godziną 22.

 

 

 

- Chris Forsberg: jakie są cele po objęciu przez Ciebie Boston Celtics na najbliższy rok

- Eld: mistrzostwo

 

- CF: to zupełnie tak, jak 29 innych drużyn

- E: po pierwsze, wiele drużyn obrało drogę tankowania i nie liczą się w wyścigu, po drugie tylko jedna drużyna ma Brada Stevensa jako trenera, po trzecie, my jako organizacja wiemy jak zdobywa się mistrzostwa i zamierzamy wykorzystać to doświadczenie aby zdobyć kolejne.

 

- CF: jedno z najgorętszych nazwisk tego free agency to Paul George. Jakie plany ma managment do niego? Odpuści go polując na kogoś innego, czy dostanie propozycje kontraktu?

- E: Paul jest niezbędnym elementem naszego planu. Podczas naszego spotkania przedstawiłem mu wizję i w zasadzie dostał wolną rękę co do kontraktu. Nadmienił, że jest po ciężkiej kontuzji i że na 99% nie będzie chciał się wygłupiać z zaczynaniem wszystkiego od nowa w nowej drużynie, stąd dostanie maksymalną propozycję 5-letniego kontraktu.

 

- CF: cieszy mnie niezmiernie taka deklaracja, ale nadal Paul George to może być mało na niektóre teamy. Jakie są kolejne plany?

- E: Russell Westbrook.

 

- CF: Westbrook?! Dlaczego akurat on?!

- E: Jest wiele powodów. Wszystkie równie ważne. Russell to jeden z 5 najlepszych koszykarzy w aktualnej NBA. Jego upartość w dążeniu do celu wręcz idealnie wpisuje się w to, co kieruje nami w Celtics. Do tego, drugi powód nie mniej ważny: wiemy jak ważna jest szeroko rozumiana chemia w drużynie. Russell i Paul są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Razem spędzają czas, razem się relaksują, razem palą cygara. Widać, że się świetnie dogadują poza boiskiem. Trzeba to przenieść na boisko. Mam tylko nadzieję, że jak obaj będą reprezentować zielone barwy, zaproszą i mnie na jedno cygaro.

 

- CF: A co na to George?

- E: Jest zachwycony wizją grania z Russellem.

 

- CF: Wszystko wygląda pięknie, jest plan ale czy zostały podjęte już jakieś działania w celu pozyskania go?

- E: Oczywiście. Rozmowy rozpoczęły się raptem parę godzin po tym jak objąłem stanowisko.

 

- CF: I jaki jest ich efekt?

- E: GM OKC jest naprawdę twardym negocjatorem. Nie mniej, nie w mojej naturze jest się poddawać. Koncepcja transferu z udziałem tylko naszych dwóch drużyn wydaje się wyczerpana.

 

- CF: to co dalej?

- E: w grę wchodzi trzecia drużyna.

 

- CF: kiedy rozpoczną się rozmowy?

- E: rozpoczęły się od razu, kiedy GM OKC dał do zrozumienia, że chce więcej na tym zyskać.

 

- CF: są już jakieś efekty?

- E: uczestniczyłem, bądź uczestniczę w rozmowach z ośmioma innymi GMami. Nie marnuję czasu. Jestem zdeterminowany aby PG13 został u nas. Proszę mnie tylko nie pytać jakie to są drużyny. Nie powiem aż do finalnego rozstrzygnięcia.

 

- CF: wygląda to na świetny plan, ale plany mają to do siebie, że mogą nie wypalić. Jest jakiś plan B?

- E: Oczywiście. Nie mniej wcześniej chcę wyczerpać wszystkie możliwości. W pierwszej kolejności chciałem porozmawiać z Paulem. Powiedziałem mu o Russellu. Jaka była jego reakcja, już mówiiłem. Obaj natomiast się zgodziliśmy z tym, że może się to teraz nie udać. Nie mniej mamy wakacje, okienko transferowe jest jeszcze długo otwarte. Mamy bardzo dużo czasu aby pozyskać Russella. Nie teraz, to w przyszłości. Będziemy cały czas próbować.

 

- CF: brzmi jak jasna deklaracja co do kierunku rozmów transferowych. Czy nie ma obaw, że inni GMowie mogą chcieć to wykorzystać aby oskubać Boston?

- E: każda determinacja ma swoje granice. Nie będziemy się wykrwawiać, aby go pozyskać. Pracujemy nad trójstronną wymianą po to, aby wszystkie trzy strony były zadowolone.

 

- CF: co jeśli jednak Paul podpisze z kimś innym?

- E: Paul dostał ode mnie jasny przekaz. Chcemy mistrzostwa, chcemy być najlepsi, chcemy jego Przyjaciela w drużynie - Russella. Sam Brad twierdzi, że Russell pod nim może pokazać umiejętności, jakich liga jeszcze nie widziała i nie wiedziała że ma. Paul to wszystko wie. Wie również, że jeśli teraz się nie uda pozyskać Russella nie będzie to oznaczać, że nie będziemy próbować w przyszłości. Jeśli chcą zagrać razem i walczyć jednocześnie o najwyższe cele, Boston jest jedynym miejscem na świecie aby im to umożliwić.

 

- CF: a co z innymi graczami? Smartem, Nukricem oraz pozostałymi.

- E: ponieważ toczą się rozmowy i w zasadzie co chwilę pojawiają się różne koncepcje, nic nie mogę zadeklarować.

 

- CF: jest szansa, że zostaną obaj?

- E: szansa jest zawsze, ale w tym przypadku bardzo mała.

 

- CF: wracając do GM OKC. Dostał już propozycję wymiany trójstronnej?

- E: tak.

 

- CF: I co On na to?

- E: nic

 

- CF: jak to nic? Ani nie powiedział tak ani nie?

- E: nic, znaczy nic. Propozycję dostał, ale chyba miał wczoraj grubą imprezę, bo jeszcze nie odebrał wiadomości. Wielu wiadomości.

 

- CF: ( wybucha śmiechem ) liczymy na to że się zgodzi na coś na ostrym kacu, byle by mu tylko dać spokój bo go głowa boli?

- E: oczywiście, że nie. Jaki pisałem, pracujemy nad transferem trójstronnym, który zadowoli wszystkie trzy strony.

 

- CF: pozostaje życzyć powodzenia i trzymać kciuki.

- E: dziękuję.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul Geroge zapytany o to co go przekonuje do pozostania w Celtics:

 

 

Po pierwsze to wizja nowego zarządu i to jak bardzo chcą ściągnąć mojego przyjaciela Russella tutaj. Jeśli im się teraz nie uda, będą cały czas próbować.

 

Po drugie: do tego nie mogę zapomnieć ile poświęcili aby mnie pozyskać. To tylko pokazuje jak mnie doceniają, ile dla nich znaczę. Nie chcieli podejmować ryzyka czekania jak wejdę na FA, tylko ściągnęli mnie wcześniej. Naprawdę to doceniam.

 

No i trzecia rzecz. To biznes. Tylko oni mogą mi zaoferować 5-letni kontrakt. Miałem już jedną poważną kontuzję. To jest taki sport, że w najmniej spodziewanym momencie może się pojawić druga. Nie będę ryzykował. Już przez to przechodziłem. Patrzcie na DMC teraz. Złapał kontuzję w najgorszym dla siebie momencie i jak to się przełożyło na jego wartość? Nie chcę przez to przechodzić a muszę to wziąć pod uwagę. Poza tym w przyszłym roku będę miał już 29 lat. Idealny moment na podpisanie takiego kontraktu. Zresztą, mój kontrakt skończy się wtedy, kiedy Russella. Idealna sytuacja dla nas obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George has been offered a  5 year maximum contract. Celtics has no interest in signing any other free agent, sources tell 

 

Julius Randle has been offered a 3 year 54 mln $ deal, sources tell

 

Lebron James meetingvwith Rockets, Bucks and Lakers during july moratorium. No more meeting with Cavs planned, sources tell

 

Kevin Durant is expected to sign another 1+1 contract with Warriors, sources tell

 

Demarcus Cousins's agent stole his iPhone for some reason, sources tell

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gm spurs pragnie podziękować radzie za przekazanie oferty dla LMA.

 

awaria techniczna na trasie A2 sprawiła ze nie dotarła na czas oferta podstawowa

 

Gm już kontaktował się z agentem gracza celem wyjaśnienia zamieszania i oczywiście wskazano stosowne rozwiązanie.

 

Niezależnie dziękuje Rado ze przewidziałas w regulaminie różne przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The rich are about to get richer, as free agent center Joel Embiid is considering signing a contract with the Warriors, Shams Charania of Yahoo Sports tweets. Propably it’ll be a one-year, $5.3MM deal, with the Dubs using the taxpayer mid-level exception to add Embiid, tweets ESPN’s Adrian Wojnarowski.

 

It’s a shocking move for both Embiid and the defending champions, who initially didn’t appear to be locks to use their mid-level exception at all. However, when Kevin Durant agreed to a contract with a starting salary of $30MM rather than his max of $35.65MM, it opened the door for the Warriors to take advantage of  alteraction between player and the Sixers 

 

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel Embiid trenował na parkiecie Philadelphii gdy jego menedżerowie poinformowali go o ofercie jaką zaproponował mu GM Sixers. Ciężko opisać słowami, jak podłamany tą informacją był Embiid - na szczęście jego reakcja została uchwycona na fotografii:

joel-embiid-missing-two-games.jpg

Niska wartość umowy stanowiła cios dla Kameruńskiego środkowego, na szczęście Embiid po chwili podniósł się i stanowczym krokiem opuścił posiadłości Sixers. Według naszych źródeł wieczorem tego samego dnia Embiid i jego agent odbyli rozmowę z menedżerem jednej z drużyn Konferencji Zachodniej.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.