Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Według ligowych źródeł ostatni wpis Generalnego Manager Minnesoty spowodował dużą niechęć pozostałych GM-ów do jego osoby. Informowanie zastrzeżonych agentów o możliwości wyrównania oferty i zablokowania zmiany barw klubowych nie było w interesie ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio jest bliskie porozumienia wymiany Leonarda

 

Wymiana planowana jest w porozumieniu z zawodnikiem do klubu który umożliwi Leonardowi kontynuacje kariery na jego warunkach.

 

Dodatkowo spelnia się kolejny warunek bo piprzez wymiane zawodnik już za kilka miesięcy może otrzymać maxa co byłoby niemożliwe jakby został FA w następne lato.

 

Rozbieżności w negocjacjach są niewielkie.

Per woj

 

If Leonard is traded, the most he could receive in an extension (six months after the trade) would be $108 million over four-years (starting in 2019-20). Leonard would be eligible to sign a five-year $190 million contract as a free agent with the team acquiring him or four-years $141 million with a team that has cap space. Leonard would not be super max eligible as a free agent with the new team acquiring him even if he earned All-NBA honors in 2018-19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Jazz oficjalnie ogłosił, że Tobias Harris związał się z Utah na kolejne 4 lata (poza tym sezonem) :smile: zarówno Tobias, jak i GM Jazz zaznaczali, że jest to bardzo ważne dla nich i liczą na owocne lata współpracy :smile:

 

Początkowo extension miało być rozłożone na odpowiednio 19; 18,5; 18,5 i 18 mln, jednak według reguł (ponoć 1.rok extension nie może być większy niż 120% ostatniego roku kontraktu) zostało zmodyfikowane i extension jest rozłożone na odpowiednio 17,75; 19; 19,25 i 18 mln (ciągle 74 mln/4).

 

 

@up - dzięki za czujność ;) sprawdziłem w CBA i faktycznie może być niemalejąco lub nierosnąca od początku do konca - nie może być skoków, że 2 lata rośnie, a potem rok maleje :tongue:

 

zatem oficjalnie extension wygląda: 17,75; 18,25; 18,75; 19,25 mln (74 mln/4 ciągle).

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List otwarty do GM będącymi moimi konkurentami oraz do głosujących

 

Nie chcąc łamać regulaminu ani zasad dobrego wychowania chce otwarcie zapytać czy przez przecieki o wymiarach post factum czujecie się obrażeni lub potraktowani niesprawiedliwie

 

Jeżeli tak to proszę głosujących o nie branie pod uwagę ostatnich naszych wpisów i jeżeli jest to możliwe o przyjęcie stanowiska i wiedzy LMA na poziomie że nie został poinformowany o konkretnych efektach rozmów a jedynie poprzez fakt sprowadzenia millsapa i odzyskaniu wyboru pierwszorundowego wie że bardzo zależy mi na walce tu i teraz aby zdetronizowac lessklay gsw

 

LMA wie że bardzo zależy mi na wspólnej przyszłości ale na czas otwarcia kopert nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co z kl

 

Przed podjęciem decyzji poinformowałem gracza że postaram się poprawić relacje z Leonardem ale jeżeli będzie to trudne to pójdę na rękę Leonardowi aby maxa mógł poprzez trade odebrać gdzieś indziej

 

Mimo rozłąki dbam mimo wszystko o niego ale zapewnyam lma o wymianie pod warunkiem że otrzymam bardzo dobry pakiet w zamian

 

Niestety w chwili rozmowy nie mogę podać konkretów ale obiecuję mocny skład i branie w razie przymusu gracza do s5

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.