Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Mj. Może zmienisz jednak plany? I te na dziś i te na 7 lutego?

 

Pracuje nad tym aby nicki nie były tylko pozycja w excellu

 

Mam nadzieje ze sobie zabalujemy kto może.

 

Kolejnym honorowym gościem będzie Biała Czekolada.

 

 

Tomik poezji podpisywać będzie po spotkaniu.

 

Pierwszy tom „ pij”

 

Drugi „ zjadłbym coś”

 

Trzeci „ co oni zrobili o tej 2 w nocy”

 

Czwarty „ paf”

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :/

 

Jeden z GMów, ktoremu nic nie można zarzucić w kwestii tego jak prowadził negocjacje, kultura wypowiedzi, pisanie i odpowiadał szybko itp.

 

No i zgoda na cofniecie tradu z CJem dla dobra gry will be remembered

 

Mały PS do rady z przymróżeniem oka:

 

business-man-cartoon-with-pick-me-sign-b

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni GM-owie i obserwatorzy beGM,

 

gdy około 2 lata temu przeglądałem forum, przypadkowo natrafiłem na ten dział, a w nim nowy projekt, którego znany był tylko zarys. Był wówczas czas zgłoszenia do beGM, jednak wpisane było ograniczenie minimum 250 postów, którego nie spełniałem (na forum udzielałem się głównie w fantasy, ligach roto). Myślałem, że w takim razie będę obserwatorem tej gry, jednak mijały kolejne dni, miejsca ciągle były, a mnie coraz bardziej przekonywał projekt beGM i choćby próba wzięcia udziału w nim. Napisałem do januarego, który radośnie przyjął zgłoszenie i pozwolił mi wybrać ekipę z tych, które zostały. Zdecydowałem się na Jazz, którzy w tamtym sezonie mi bardzo imponowali i byli dla mnie najfajniejszą drużyną do oglądania. Do dziś nie jestem jednak fanem/loverem jednej wybranej ekipy, po prostu lubię styl gry niektórych ekip, innych - mniej, podobnie z graczami (oprócz młodzieńczego idola Amar'e).

 

I tak to poszło - pierwsze okienka, dużo wymian, a także play-offy... następnie wolna agentura, kolejne okienka i play-offy. Potem znów wolna agentura, okienko i wkrótce znów play-offy... i tak w kółko, mam nadzieję jeszcze przez następne wiele lat.

 

Przy tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna uczestnikom (byłym czy też teraźniejszym) :smile: mamy coś, co funkcjonuje jak prawdziwa NBA, a my w niej jak prawdziwi GM-owie. Każdy z Was dołożył cegiełkę do tego projektu, mniejszą czy większą i zapewne o kimś zapomnę wspomnieć, ale spróbuję każdemu pogratulować i podziękować za wkład w beGM (z góry przepraszam za złą odmianę czy inne tego typu błędy):

 

- Eldowi - za to, że mimo przeciwności i trudnej sytuacji, zdołał zrobić Oklahomę 2.0 w Bostonie i powalczy o finał Wschodu, a może i coś więcej;

 

- Koladerowi - za to, że przebudowuje Nets, choć może i wolniej niż w rl, to konsekwentnie i myślę, że skutecznie;

 

- Człowiekowi...morza - za pokazanie, że można zbudować potęgę z ekipy z Nowego Jorku;

 

- Tecu - za to, że szybciej niż rl Sixers dokończył Proces i zbudował mocny zespół oraz za nasze rozmowy o beGM;

 

- Longerowi01 - za odwagę do zrobienia rocznej przebudowy i dobre perspektywy za rok;

 

- MMM2121 - za podjęte ryzyko z DeRozanem i Love'm i mam nadzieję kolejne dobre ruchy;

 

- Fluberowi - za aktywność, przejęcie Cavs w trudnym momencie, wejście do finałów oraz ogarnięciu życia po LeBronie w Cleveland;

 

- Ozzy'emu110 - za to, że zgodził się dołączyć do beGM po mnie, przebudowę, dużo wymian naszych oraz sporo ciekawych rozmów;

 

- RonniemuArtesticsowi - za to, że buduje skład według swojej wizji, nie boi się zmian i ryzyka;

 

- SiaKB - za najspokojniejszą budowę świetnej drużyny walczącej o mistrzostwo w beGM;

 

- EMesowi - za realizowanie swojej wizji i walkę o jak najlepszą pozycję mimo składu, który wielu by od razu osłabiło;

 

- Agnellowi - za to, że przyjął wyzwanie Hornets bez picku i z małą liczbą talentu oraz robi wiele małych niedocenianych ruchów w dobrym kierunku;

 

- Tangiersowi - za szybkie zaoranie Heat, już teraz posiadanie dużo lepszych perspektyw i składu na teraz niż rl Heat;

 

- Alonzo - za kontynuowanie dzieła Dnc - budowy nowych Magic z wielkim potencjałem;

 

- Sylvinho - za wiele dobrych ruchów, zbudowanie ekipy na ECF w 1.sezonie beGM i wciąż utrzymywanie się w play-offach;

 

- LBS-owi - za zbudowanie fajnej ekipy, która jest o zdrowego KP od zastraszenia GSW w tym sezonie;

 

- Qcinowi_69 - za to, że zawsze podąża w wyznaczonym przez siebie kierunku i potrafi robić świetne wymiany;

 

- Kucio - za odwagę w sprzedaniu RW, a także niespodziankę w zeszłym sezonie, gdzie w PO wygrał serię jako niżej rozstawiony;

 

- Ashigaru - za to, że ma plan na Blazers i szybkie podjęcie decyzji, co robić dalej;

 

- Karpikowi - za to, że buduje zespół według swojego pomysłu i ma sporo fajnych młodych oraz za działalność w Radzie;

 

- Regisowi - za to, że wrócił do beGM oraz zaryzykował w lato z atakiem na topowego FA;

 

- Kungfubestii - za możliwość walki o play-offy dla Conley'a i Gasola;

 

- MarcusowiCamby'emu - za podjęte ryzyko w walce o mistrzostwo dla Davisa oraz działalność w Radzie;

 

- Ignazzowi - za to, że potrafił w jedno okienko ogarnąć sytuację finansową;

 

- Tomkowi9248 - za utrzymanie poziomu GSW oraz za wielką wiedzę ws. CBA i działalność w Radzie;

 

- Januaremu - za to, że stworzył beGM, działalność w Radzie oraz budowę lepszych Lakers, którym bym chętniej kibicował niż rl;

 

- BMF-owi - za zrobienie tego, co się da, by uniknąć kar podatkowych i zwiększyć szansę na Ziona;

 

- Lucasowi - za to, że wrócił i tworzy nowe w Phoenix;

 

- Shevcowi - za ryzyko, co o nadchodzącego lata oraz za fajne wybory w drafcie;

 

- LAF-owi - za podążanie za swoją ideą oraz bycie barwną postacią beGM.

 

 

To były wspaniałe 2 lata dla mnie, które zwiększyły moją wiedzę w zakresie CBA, wyjątków, itd. a także poszerzyły horyzonty, jeśli chodzi o patrzenie na NBA. Bez tego doświadczenia nie byłbym takim fanem NBA, jakim jestem teraz ;)

 

BeGM na zawsze pozostanie dla mnie ważnym doświadczeniem, którego nie zapomnę i na pewno dalej chętnie będę się przyglądał tej grze, jednak już jako obserwator. Pewnie powiecie, że w złym momencie chcę odejść, żebym chociaż przetrwał do końca sezonu... ale ja jestem pewny, że to jest właściwy moment - odchodzę na swoich warunkach będąc częścią ostatniej zmiany regulaminu, wiedząc, że są inni chętni do gry. Stwierdzam z satysfakcją, że byłem częścią Rady przez rok i mogłem pomóc w aktualizowaniu regulaminu i było to świetne doświadczenie.

 

Dziękuję Wam wszystkim za rywalizację, wymiany, rozmowy i życzę powodzenia w dalszej grze :smile:

 

 

PS1: Możecie lajkować post nawet jeśli nie chcecie, żebym odszedł - nie obrażę się ;P

 

PS2: Jeśli miałbym wskazać kogoś do Rady, to w mojej opinii: january, Tomek, karpik, Camby oraz fluber byliby najlepsi, o ile january z fluberem oraz Tomek z Cambym daliby radę ze sobą nawzajem. Swoją drogą w Radzie niby ma być mniej roboty ciągle, a cały czas jakieś nowe tematy, problemy, ale chyba mniej pracy jest, więc Panowie wróćcie do Rady, jeśli możecie - takie moje ostatnie życzenie :tongue:

 

PS3: Decyzja o odejściu jest ostateczna. Jednak jak to MJ nie wykluczam, że być może kiedyś wrócę ;) na pewno będę obserwował dalej grę i kibicował Wam wszystkim :smile: ja tak już mam, że nie potrafię iść w pół środki i spędzać tylko trochę czasu przy beGM - zawsze spędzałem sporo, angażowałem się bardzo i chociaż jeszcze teoretycznie w życiu sobie radzę, to chciałbym więcej czasu poświęcać na swoją pracę, mam wiele pomysłów do zrobienia i na pewno czas poświęcony na beGM przeniesiony na to, co ważne, powinien zaprocentować i na to też liczę :smile:

 

PS4: Z góry dziękuję Wam za wszystkie miłe komentarze/PM-y w moim kierunku :smile:

 

PS5: Trzymajcie się Panowie, jeszcze raz dzięki, powodzenia w grze :smile: i proszę Was, żebyście sobie okazywali więcej szacunku w wypowiedziach, nie krytykowali innych.

Panowie,

Jestem w grze od kilku miesięcy i co chwile  ktoś albo odchodzi, albo chce odejść.

Za duzo   tych zmian. 

MJ1 z pewnością znajdziesz trochę czasu, żeby 1 czy 2 razy w tyg. wejść na beGM.

Potrzeba nam więcej stabilizacji, a nie ciągłych roszad w gronie GMów.   Przemyśl swoja decyzje jeszcze.   

 

Potrzeba nam tu więcej postaw takich jak Twoja podczas gry - wysoka kultura osobista, szacunek do innych GMów, bezkonfliktowe podejście, słowność, szybkie odpowiedzi na PW. 

 

Możesz ograniczyć nieco swoje udzielanie się do minimum przez pewien czas - wiadomo - czasami różne życiowe priorytety nas dopadają, ale Twoje odejście zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. 

 

I mam apel do pozostałych GMów:

Im mniej roszad wśród nas, tym lepiej. 

Apeluję również o kulturę rozmów na forum. Jak ktoś odczuwa potrzebę obrażenia innego GMa, niech robi to przez PW.

 

I jak już piszę - odnośnie naszych graczy stashowanych - to nie jest normalne, że gracze grają dobre sezony, a u nas nie ma ich w lidze. GM, który ryzykuje podpisując gracza przed sezonem powinien mieć pewien bonus względem gracza, który jest stashowany. Za jednego z graczy stash proponowałem GMowi 2nd draftu, co w sposób kulturalny, ale zostało odrzucone. Można by pomyśleć nad podpisywaniem i zwalnianiem pewnych graczy w styczniowym i lutowym okienku tak, żeby kontrakt obejmował 1 lub 2 z 3 okresów w których grają, wtedy więcej graczy stash podpisywać by mogło kontrakty. Przykładowo gracz podisany z 2 rundy draftu może być w styczniu zwolniony (w salary jest 1/3 jego kontraktu), a podpisany stash - przykładowo Tecu zwalnia Woodsa i podpisuje Brunsona. W salary jest 1/3 kontraktu Woodsa ( i do tego ktoś go może podpisać) , a Brunson na debiutanckim kontrakcie ma 2/3 normalnej kwoty. W real NBA do 7 stycznia można zwalniać graczy na niegwarantowanych kontraktach. Warto by pomyśleć od przyszłego sezonu nad tymi zmianami - może zwiększyłoby to nam rotację wśród tzw. 14tych i 15tych graczy. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jestem w grze od kilku miesięcy i co chwile  ktoś albo odchodzi, albo chce odejść.

Za duzo   tych zmian. 

MJ1 z pewnością znajdziesz trochę czasu, żeby 1 czy 2 razy w tyg. wejść na beGM.

Potrzeba nam więcej stabilizacji, a nie ciągłych roszad w gronie GMow.   Przemyśl swoja decyzje jeszcze.   

 

Niestety dużo rotacji jest, to fakt. Mam nadzieję, że gra jeszcze przetrwa długo mimo to :)

 

oczywiście, że znajdę czas - tylko problemem jest, że ja nie umiem grać "na pół gwizdka", a teraz potrzebuję więcej czasu na wiele rzeczy i muszę sobie ustawić priorytety jeszcze raz.

 

Oczywiście dalej będę się przyglądał grze i co jakiś czas pewnie spotkacie się z moją odpowiedzią i powrotu nie wykluczam, ale na ten moment odchodzę i to przemyślana decyzja.

 

Dzięki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do koszykówki:

 

 

Victor Oladipo has been diagnosed with a ruptured quad tendon in his right knee which will require season-ending surgery.

This is the same injury that Tony Parker suffered during the 2017 postseason, and it took him roughly six months to get back to the court. A surgery date for Dipo hasn't yet been announced, but he's guaranteed to miss the year, so he can safely be sent to the waiver wire in all re-draft formats. This is something that could rob Oladipo of some of his athleticism, so he'll be an extremely risky draft target next year. 
Nasi Miami Heat stracili swojego lidera do końca sezonu. Kompiluje to sytuacje w walce na Wschodzie o playoffs.
​Tzn. Heat raczej i tak będą w playoffs, ale brak Dipo osłabia w tym sezonie potencjał tej drużyny.
Problemy z kontuzjami w Pelicans i Lakers.
Nagła przebudowa Portland, a teraz kontuzja Dipo.
A do opisów 2T jeszcze 3 tygodnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj chłopie, ale mi się smutno zrobiło :( Nie wiem co powiedzieć, nie jestem dobrym mówcą.

 

Dziękuje. Dziękuje Ci za wszystko co zrobiłeś dla całego forum, za poświęcony czas w radzie. Za spokój i szukanie konsensusu w trakcie wielu kłótni. Za cierpliwość, za spokojne spojrzenie z boku na daną sytuację, gdy potrzebowałem porady. Zawsze pokazywałeś wysoką kulturę, zachowywałeś klasę a obie te cechy w dzisiejszych czasach są niepopularne i cieszę się, iż mogłem cię spotkać w tej grze.

 

Miodem na moje serce jest informacja, że dalej będziesz śledzić naszą grę. Powiem więcej. Zapraszam Cię do współpracy do Nets. Jak tylko Ci czas pozwoli, to chętnie skorzystamy z cennych porad. Drzwi są szeroko otwarte :smile:

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte Observer: 

 

Zapytania o Amira Johnsona nie milkną, żadna z ofert jednak do końca nie zadowoliła GM Hornets. 

 

Po wczorajszym wycieku informacji o udziale drużyny Charlotte w transakcji między Wolves a PTB, Agnelll zapewniał kibiców o utrzymaniu picków Hornets. 

 

Evan Fournier był widziany wczoraj pijany na mieście. 

Edytowane przez Agnelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wybrano pierwsze piątki do all-star game. Po dwóch reprezentantów mają Bucks ( Kemba, Giannis ), GSW ( Durant, Curry ), Knicks ( Leonard, Irving ), a po jednym Boston ( George ), Lakers ( LBJ ), Houston ( Harden ), 76ers ( Embiid ).

 

- Kontuzja Victora Oladipo - zanim zacznie jakiekolwiek treningi mnie co najmniej 6 miesięcy

 

- Paul George - głównym faworytem do DPOTY wg ESPN i SI

 

- Kahwi Leonard kupił dom na zachodnim wybrzeżu za ponad 13M USD w Rancho Santa Fe, niedaleko San Diego.

 

- Chris Paul może zagrać już w piątek. Niestety nad czym ubolewa cała liga, odbędzie się to bez uznanego w świecie beGM Menedżera - MJ1 który zrezygnował z posady w Utah Jazz

 

- Spencer Dinwiddie - out na 4-6 tygodni

 

- Nikola Mirotić - out na 1 tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg

 

 

Zapraszamy serdecznie do cyklu łatwych, lekkich i przyjemnych wywiadów z GMami w naszej lidze pod tytułem: "10 SHOTS".

 

Dzisiaj część pierwsza i od razu bomba - wywiad z tak samo sprawnym, co kontrowersyjnym GM Cleveland Cavaliers - Fluberem!

 

Zaczynamy!

 

 

1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Cavs celują w przyszłe lato?

 

Fluber: Plany Cavs uzależnione są od wyniku finansowego w kolejnym sezonie. Rozpatrywane są różne scenariusze, w zależności od tego, czy po stronie przychodów będzie wisiało 110% SC, 120% SC, czy może więcej. Na pewno jednak priorytetem w kolejnym sezonie nie będą konkretni gracze, ale bilans finansowy.

 

 

2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?

 

F: Mam nadzieję, że nikt, gdyż jest to tylko niepotrzebne ryzyko związane ze złapaniem kontuzji. Chciałbym, żeby gracze byli gotowi do walki o awans do play-offs i nie tracili czasu na bzdury.

 

 

3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?

 

F: Cj McCollum i Terry Rozier to dwaj gracze z Ohio. Stąd. Cavaliers to ich drugi dom. Oni będą liderami tej drużyny. Od początku mojej pracy w Cavs marzyło mi się, by o sile drużyny stanowili lokalni gracze. Szkoda tylko, że nie udało się zatrzymać LeBrona...

 

 

4. SC: Czy Cavs będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?

 

F: Jeżeli rehabilitacja Kenta Bazemore'a i TJ Warrena będzie się przedłużać, Cavs rozważą wzmocnienia na pozycji SF. Zmiany będą jednak tylko kosmetyczne. Jestem bardzo zadowolony z formy moich kluczowych graczy.

 

 

5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?

 

F: Najlepsza drużyna w naszej lidze na ten moment to Golden State Warriors, ale różnice są naprawdę minimalne.

 

 

6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?

 

F: Najlepszy gracz w naszej lidze to James Harden. Artysta. Uwielbiam sposób w jaki gra.

 

 

7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?

 

F: Bena Simmonsa. Zdecydowanie. W przyszłości w NBA switchowanie będzie na porządku dziennym, a Ben Simmons poza tym, że jest znakomity w ataku, potrafi bronić pozycje od 1 do 5 w RL NBA i przede wszystkim potrafi bronić je dobrze. Jego potencjał defensywny jest ogromny i gdyby tylko umiał rzucać byłby za 2 lata MVP ligi.

 

 

8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?

 

F: Może lepiej nie będę odpowiadał na to pytanie? :smile:

 

 

9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?

 

F: Jontay Porter

 

 

10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?

 

F: Jeżeli pytanie o naszą ligę, to tajne głosowanie bilansów. Jeżeli pytanie o RL NBA to zniesienie zasady one and done.

 

 

Dziękuję Fluberowi za udział w wywiadzie. 

 

Wkrótce więcej z kolejnymi GMami!

 

Stay tuned!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jimmy Butler z Los Angeles Lakers - jego kontuzja nadgarstka może być poważniejsza niż się pierwotnie wydawało. 

 

- Cameron Payne - nie otrzymał nowej propozycji kontraktu

 

- Lou Williams - triple dobule dzisiejszej nocy wchodząc z ławki

 

- Przerwa LeBrona James'a może się wydłużyć jeszcze nawet o 3 tygodnie

 

- Po serii wspaniałych meczy, dziś DiAngello Russell zagrał słabiej notując 12 punktów i tylko 2/8 za 3 punkty

 

- Pinson i Osman z Cleveland Cavaliers uskładali dzisiaj łącznie 48 punktów i 6 celnych rzutów za trzy punkty

 

- Derrick Rose - kolejna kontuzja

 

- Obaj bracia Curry planują wystartować w konkursie rzutów za 3 punkty w all-star game

 

- Chris Paul z Utah Jazz wraca w niedzielę

 

 

 

Korzystając z okazji, zapraszam na drugą część wywiadu "10 shots" już dzisiaj! Moim gościem był rewelacyjny GM contendera z zachodniej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000.jpg


 


 


Dzisiaj polewamy rewelacyjnemu GMowi z zachodu, mistrzowi draftów, największemu fanowi w tej części europy DiAngello Russella. Równie skuteczny, co kontrowersyjny.


 


Panie i Panowie, zapraszam na część drugą...


 


January!


 


-------------------------


 


 


1. Shams Charania: Zmiany, zmiany, zmiany - w kogo, albo przynajmniej z jakiej pozycji Lakers celują w przyszłe lato?


 


January: Sytuacja bywa dynamiczna, jednakże Lakers raczej nie będą wiodącym graczem podczas FA'19. Spokojne uzupełnienia aktualnego składu poprzez draft oraz weteranów to wstępny plan Lakers.


 


 


2. SC:All-stare game - kto z Pana drużyny powinien w nim zagrać?


 


J: LeBron James, Jimmy Butler, D'Angelo Russell


 


 


3. SC: Młodzi przyszłością - który z Pana młodych graczy jest szykowany na lidera drużyny i dlaczego?


 


J: Aktualnie mam jeszcze w rosterze dwóch doświadczonych superstarów, ale oczywiste jest, iż w przyszłej dekadzie Russell i Ingram mają być wiodącymi postaciami Lakers.


 


 


4. SC: Czy Lakers będą w jakiś sposób aktywni w nadchodzącym okienku, czy pozostała tylko kosmetyka? Jakieś szczególne cele?


 


J :Tyson Chandler, ewentualnie inny klasyczny center poprzez buyouty jeśli pojawi się na liście zwolnionych. Oczywiście nigdy nie można wykluczyć czegoś niespodziewanego.


 


 


5. SC: Wg. Pana - najlepsza drużyna w naszej lidze to...?


 


J: Wciąż Golden State Warriors, ale Lakers w pełnej formie mogą być dla nich bardzo groźni...


 


 


6. SC: Wg. Pana - najlepszy gracz w naszej lidzie to...?


 


J: Aktualnie James Harden.


 


 


7. SC: Re-draft trzech ostatnich lat 2016, 2017, 2018. Załóżmy, że ma Pan #1 ale tylko na jednego gracza z tych lat. Kogo Pan bierze?


 


J: Wciąż Brandona Ingrama ze względu na spokój w ocenie wolniej rozwijających się prospectów, ale w tym samym tierze mam Doncicia, Jacksona, Tatuma i Simmonsa. Jest z czego wybierać.


 


 


8. S.C: "Nikt mnie tak nie oszukał jak on" - na kim się Pan najbardziej zawiódł? Największe rozczarowanie?


 


J: Jak dotąd pachwina LeBrona Jamesa  ;)


 


 


9. S.C: Draft 2019 - czarnym koniem będzie "...."?


 


J: Wnioski pozostawię tu dla siebie.


 


 


10. S.C: Dostaje Pan posadę komisarza: jaką była by pierwsza zmiana którą by Pan wprowadził w lidze?


 


J: Zakaz odchodzenia z ligi dla fajnych GMów  ;)


 


------------------


 


Dziękuję serdecznie Januaremu za poświęcony czas i już jutro zapraszam na część trzecią.


 


Tym razem shoty wypije z nami GM drużyny ze wschodu. Drużyny aktualnie w przebudowie ale za rok, góra dwa będzie tam naprawdę ciekawie.


 


Zapraszam!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.