Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2017/18


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Napier wygląda zajebiście tak btw. :]

 

Wystawiłem go dzisiaj pierwszy raz w fantasy i w przerwie meczu rzuciłem okiem, żeby zobaczyć, jakie ma statsy i powiem Ci, że w tamtym momencie pozwoliłbym się z Tobą nie zgodzić. meczu nie widziałem, ale w statystykach 1 i 2 połowa wyglądaja cudacznie:

Pierwsza połowa 1 punkt, 2 asysty, 3 straty, 0/5 z gry

Druga połowa 22 punkty, ,asysta, 3 przechwyty, 2 straty 7/9 z gry

 

Tak w ogóle pytanie do oglądających mecz, dlaczego Blazers mieli taką masę rzutów wolnych??? Przecież w drugiej połowie zdobyli z wolnych prawie połowę punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Blazers wydaje się być lubiany, jakieś tam odchyły pewnie miewa. Jednak to fakt, że zdecydował się na zbicie wagi i stratę największych atutów po tak dobrym końcu tamtego sezonu wydaje się najbardziej irracjonalny.

Tu nawet nie chodzi o wybuchy i machanie łapami w czasie meczów bardziej mnie martwi rollercoaster jego postawy na boisku. Czasem jest fatalny a innym razem wygrywa mecz. Schudł to fakt przez co stracił moc w wejściach pod kosz ale pokazał, że potrafi rzucić nawet z dystansu. Tyle, że niestety z reguły cegli. Nigdy nie wiadomo co pokaże danego dnia.

Napier wygląda zajebiście tak btw. :]

 

Napier od początku sezonu jak dostaje minuty to pokazuje się z dobrej strony, przede wszystkim trafia na przyzwoitym procencie i potrafi grać z piłką w rękach co przy grze z McCollumem jest cenną cechą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o wybuchy i machanie łapami w czasie meczów bardziej mnie martwi rollercoaster jego postawy na boisku. Czasem jest fatalny a innym razem wygrywa mecz. Schudł to fakt przez co stracił moc w wejściach pod kosz ale pokazał, że potrafi rzucić nawet z dystansu. Tyle, że niestety z reguły cegli. Nigdy nie wiadomo co pokaże danego dnia.

 

Mnie szokuje jak on nie może łatwych piłek złapać co bankowo jest pokłosiem tego, że nie ma w rękach takiej siły jak wcześniej, przecież wcześniej jak on brał ludzi na post to wióry leciały.

 

No i chyba najważniejsze, zbiórki. Ile osób wie który jest Nurek w tym względzie w lidze?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szokuje jak on nie może łatwych piłek złapać co bankowo jest pokłosiem tego, że nie ma w rękach takiej siły jak wcześniej, przecież wcześniej jak on brał ludzi na post to wióry leciały.

 

No i chyba najważniejsze, zbiórki. Ile osób wie który jest Nurek w tym względzie w lidze?

Mam nadzieję, że to pierwszy etap procesu :-)

Blazers najpierw go odchudzili by nie łapał kontuzji. Chwilowo stracił na sile i przy okazji na wartości. Powinni go teraz szybko podpisać zanim trening rzutowy a zwłaszcza siłownia zaczną przynosić efekty. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję, że to pierwszy etap procesu :-)

Blazers najpierw go odchudzili by nie łapał kontuzji. Chwilowo stracił na sile i przy okazji na wartości. Powinni go teraz szybko podpisać zanim trening rzutowy a zwłaszcza siłownia zaczną przynosić efekty. :-)

oby bo to mój keeper w dwóch fantasy i trochę mnie to kosztowało :P

więc niech się ogarnie, przynajmniej na chwile bym mógł go spieniężyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

klasyczni Blazers - co roku to samo, ekipa na 1st round exit i tak stoją rok w  rok w tym samym miejscu, ciesząć że z tego że robią 6-8 pick

 

Powinni wykonać w końcu jakiś ruch żeby to ruszyć bo ile można w takiej przeciętności siedzieć

To jest zarzut, że Blazers są co roku ekipą na PO? Niektórzy marzą o takiej przeciętności. Zresztą nie ma co jęczeć, że nie robią ruchów bo rok temu doszedł Nurkić, w loterii walczyli o Collinsa. Teraz też są aktywni więc jakoś nie widzę tu samozadowolenia.

Po Griffina nie podbijali ale może czekają na tego lepszego Leonarda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zarzut, że Blazers są co roku ekipą na PO? Niektórzy marzą o takiej przeciętności.

 

Dokładnie tak! Są drużyny które marzą o takiej „przeciętności”..

 

Poza tym patrząc na ten cały burdel który jest na zachodzie uważam, że szanse na awans do 2 rundy ma praktycznie każdy kto nie trafi do PO z 7 lub 8 seedu (nie zagra przeciwko Warriors lub Rockets) i tym samym Blazers taką szanse mają.

 

Nie widzę tego by w PO nie stawili oporu i dostali gładkie 4:0, bo jeżeli mieliby odpaść to myśle, że w Game 6 lub 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Portland pytanie, jak tam idzie Zachowi Colinsowi. Nie ukrywam że przed draftem wierzylen że zarówno on jak i Markkanen pokażą że byli nie doceneniani i poszli za nisko. Jednak z tego co widzę po statsach jest on raczej dość słaby. Co powiecie na jego temat? Jest nadzieja albo przesłanki że jednak trochę przeskoczy obecny poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było od początku wiadome, że gość nie jest kompletnie NBA ready (wszyscy trzej wymienieni mieli NBA Ready ocenione 8/10, Zach 6/10) więc nie ma co tego oceniać na podstawie rookie season. 

W sumie i tak gra nawet sporo. Myślałem ze do G-League go poślą szybciutko

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins to zalewie 19 lat,  ma naturalny instynkt w obronie( swietny na nogach w wysokiej obronie, dobry na bloku), coraz lepiej rzuca za 3 Pewnie ze mitchell czy markanen są znakomici, ale zobaczymy jak poradza sobie z syndromem "drugiego sezonu". czasami jest tak, ze gracz eksploduje formą i szybko osiaga sufit swoich umiejętności. Collins ma imo bardzo duzy upside i 2-3 lata na spokojny , harmonijny rozwój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Co kierowało zarządem Blazers żeby męczyć się z Leonardem jeszcze dwa i pół roku i bulić 10 mln rocznie.

Dobrze wychodzi na zdjęciach i ma fajnego psa.

 

Edit: wiem, że Bella zdechła ale podobno już ma nowego

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.