Skocz do zawartości

Najmocniej przepłaceni gracze w NBA


shadowy86

Rekomendowane odpowiedzi

łe k**** właśnie zauważyłem że nie ma tutaj też DJa Augustina - no jak, przecież to jest c***nia nad c***niami ;)

 

w ogóle Orlando ma tego dużo, Fournier też jest przepłacony ostro

 

generalnie pewnie 2/3 umów z 2016 jest w tym zacnym gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu moc argumentów poraża :playful:

Nie pójdę do pracy, ale opiszę Ci wszystkich 30 zawodników. To był przyczynek do dyskusji a nie referat :playful:

 

to teraz moge Ci odpisac na to "moc argumentow poraza" bo nie bylem wczesniej w mieszkaniu, a na telefonie dluzsze wypowiedzi mnie pokonuja

 

sam tworzysz temat, w ktorym podajesz naprawde sporo nazwisk bez zadnej argumentacji

 

do tego moim zdaniem wiele nazwisk w ogole nie powinna sie tam znalezc + nie ma sporo zlych umow ktore zostaly wytkniete, smieszny az jest przede wszystkim brak Noaha ktory ma najgorszy kontrakt w lidze

 

i kompletnie tez nie rozumiem wybierania, bo tego nie podales

jak mozna wpisac Redicka ktory nawet nie zagral jeszcze w tym nowym zespole i nie wiesz jak sie sprawdzi, po za tym ze to tylko 1 rok i jest 20 roznych powodow dla ktorych 76ers zrobili ten ruch, to jeszcze on moze grajac w takim zespole nagle odpalac 2x wiecej rzutow i miec 25ppg i co wtedy uznasz ze nie jest przeplacony? czy nadal bedzie? bo tak patrzac na ta liste to bardzo plytkie spojrzenie chyba (ppg + reb + as) / $    tak wygladalo rownanie?? bo np tez taki Horford zaraz po Durancie byl najlepszym dostepnym FA, wiadomo bylo ze trzeba wylozyc na niego maxa i jest cholernie wazny dla nich, jesli ogladales Boston w tych PO to powinienes zauwazyc ze to gosc ktory robi realna roznice i ma pozytywny impact, jedyne czego nie robi to nei zbiera elitarnie ale to wszyscy wiemy, po za tym robi mnostwo bardzo pozytecznych rzeczy i czesto bywa najwazniejszym zawodnikiem na parkiecie w koszulce Bostonu

 

moglbym tak poleciec po tej liscie i polowe nazwisk trzeba by bylo usunac patrzac na to racjonalnie i dodac kilka nazwisk ktore az krzycza zeby je tu wpisac, ale po 1 sam nie wlozyles tak naprawde w to duzo wysilku, a po 2 patrzac na ta liste po prostu uwazam ze nie warto

 

ale skoro wywolales wilka z lasu to masz probke jak by wygladal moj post tylko 10x dluzszy gdyby mi zalezalo, ale powtarzam widzac tam rozne nazwiska, az wymienie - Conleya, Horforda, Redicka, trojke z LAC mimo ze ich nie widzielismy bez CP3 (ktorego powinienes wpisac chyba skoro tez jest kontuzjogenny jak Griffin) + czy serio DAJ gosc ktory jest w All-NBA jest przeplacony? to teraz All-NBA powinni zarabiac 10 kk ? Millsapa, Hilla a nawet Matthewsa, J.Johnsona  czy Melo moge sie tylko usmiechnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale myślisz, że fani byków kupują koszulki Wade?

 

nie mówię nie, bo ostatnio czytałem, że koszulki Vince Cartera zawsze się dobrze sprzedają. Nawet teraz jak ma 40 idą jak woda jerseya Kings z jego nazwiskiem.

 

- chyba 3ci market NBA

- homeboy, który przy okazji jest grającym HoFem wraca do miasta

 

http://www.nba.com/article/2017/04/11/nba-most-popular-jersey-sales-2016-17-regular-season - 11 miejsce w sezonie

http://store.nba.com/pages/Top_Selling_Jerseys - 15 miejsce za okres kwiecien-czerwiec (czyli po początkowym boomie)

 

chyba nie jest źle? :smile:

 

edit - no i Wade to gracz niewysoki (jak na NBA ofc) a tak patrzę to chyba z założenia koszulki "niskich" będą się zawsze sprzedawały lepiej niż "wysokich" (duża część targetu to zapewne dzieciaki chcące nosić takie koszulki do grania - a dzieciakom jednak ciężko identyfikować się z ziomkami 210 cm + zazwyczaj Ci niżsi bardziej jarają młodszych fanów kosza*)

 

* nie licząc odstępstw od normy, jak np. ja w podstawówce zajarany Malonem (głównie), Barkleyem i Hakeemem i robiący krucjaty przeciwko MJom, Grantom Hillom i Pennym tamtej ligi :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jednak stawiać w jednym szeregu takiego Parsonsa, a Conleya.

 

Jeden robi 6 ppg i nie ma kolan i będzie za to dostawał ponad 20m przez najbliższe trzy lata, drugi jest świetnym zawodnikiem i prawdopodobnie będzie takim do końca trwania kontraktu(a być może dopiero wchodzi w swój prime) i nie wydaję mi się, żeby Grizzlies ani trochę żałowali zaoferowania mu takich pieniędzy. Niby bardziej zasługuje na bycie dwudziestym najlepiej opłacanym zawodnikiem w lidze, niż siódmym, ale w sumie who cares?

 

To samo z Millsapem, który ma przecież tylko dwa lata+team option. 

 

Reddick inna sytuacja, ale też bym go nie wymienił - przecież ten kontrakt spada po jednym roku i ani trochę Sixers nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jednak stawiać w jednym szeregu takiego Parsonsa, a Conleya.

 

 

 

po tym jak Conley w pojedynkę zrobił serię ze Spurs a w jednym meczu ich rozjechał i sieknął prawie triple double, to wszyscy powinni się od Mike'a odpi*****ić, bo to najfajniejszy i najsympatyczniejszy gracz w NBA i na ten hajs zasłużył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza by stworzyc jakis sprytny algorytm ;) ja to sobie wyliczam mniej wiecej tak: punkt za milion,zbiorke za 2,asyste za 3. potem wszystko sumuje,dziele na 2,przy 15% marginesie bledu ['odchylenie standardowe'] ;)...oczywista,to bardzo uproszczony model,pogladowy mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakoś tak podziałke orientacyjnie

 

gwiazda - maks lub near maks

dobry starter - 16-18 mln

słaby starter - 13-15 mln

6th-7th man - 10-12 mln

8th-9th man - 5-9 mln

 

reszta minimalne, BAE, Room MLE etc

 

oczywiście wszystko zależy od siły zespołu, więc staram się to jakoś oceniać w oderwaniu

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio taki przelicznik: zapłacili mu no i c*** trzeba z tym żyć zwłaszcza, że nie z mojej sakwy to poszło.

 

Noah i Parsons są w czubie tej kolejki. Walka toczy się o trzecie miejsce na podium i ewentualną kolejność. Reszta jest białym tłem spienionej głupoty finansowego eldorado...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do tego moim zdaniem wiele nazwisk w ogole nie powinna sie tam znalezc + nie ma sporo zlych umow ktore zostaly wytkniete, smieszny az jest przede wszystkim brak Noaha ktory ma najgorszy kontrakt w lidze.

Brak Noah? Jest na liście, więc o czym mam dyskutować, jak nawet tego nie sprawdziłeś...

Horford aż tak wielkiego impactu na grę nie ma, bo jakby grał jak all-star to Boston nie wyglądałby aż tak beznadziejnie w starciu z Cavs.

Redicka już wytłumaczyłem wcześniej.

Matthewsa ostatnio chyba oglądałeś jak grał w Portland. Chłopak jest już po drugiej stronie mocy i będzie grał dużo gorzej. Na pewno nie jest wart aż tylu dolarów, jakie ma zapisane w kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim top10 a może nawet top5 jest bardzo sneaky typ - Meyers Leonard

 

16 minut gry, per 8, fg%38

 

10 baniek na rok

 

bo już Mahinmi, Mozgov i Biyombo chociaż coś dają na boisku, Lenard nie daje nic

 

no i Asik w top5 też na pewno, koleś jest teraz takim drewnem że layupa pewnie nie wykona skutecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim top10 a może nawet top5 jest bardzo sneaky typ - Meyers Leonard

 

16 minut gry, per 8, fg%38

 

10 baniek na rok

 

bo już Mahinmi, Mozgov i Biyombo chociaż coś dają na boisku, Lenard nie daje nic

 

no i Asik w top5 też na pewno, koleś jest teraz takim drewnem że layupa pewnie nie wykona skutecznie

Niestety Leonard jest przepłacony o całe 10kk rocznie. Powinien dostać 0 i kopa w zad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.