Skocz do zawartości

Najmocniej przepłaceni gracze w NBA


shadowy86

Rekomendowane odpowiedzi

to tylko twoje gdybanie, bo moim zdaniem nie łapałby się, skoro na zachodzie nie załapał się ani razu

i tak, jest fajnym gościem ale to nie znaczy że zasługuje na 150 milionów

 

 

nie najświeższy, tylko jedyny przykład bo we wcześniej co rok robił w PO średnio 15/7 na skuteczności 50 TS% czyli na poziomie Melo.

 

Nie róbmy sobie jaj. Conley rok temu po podpisaniu kontraktu stał się jednym z najbardziej przepłaconych graczy w lidze.

 

wszystko zależy od okoliczności

 

wcześniej mieli go za nieduże pieniądze przez wiele lat - czasami za lojalność też dostaje się dodatki do wynagrodzenia

 

no i najważniejsze - po podpisaniu tego kontraktu życia Mike zagrał swój najlepszy statystycznie RS i swoje zdecydowanie najlepsze PO, póki co jak najbardziej się broni (a że za dwa lata może być gorzej to inna sprawa)

 

rozumiem jakbyś napisał, że jest "lekko przepłacony" - ale na pewno nie jest "jednym z najbardziej przepłaconych graczy w lidze", gdzie chociażby jego kolega z zespołu zarabia niewiele mniej za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innymi słowy - ten hajs wyłożony na Conleya zwrócił się w jakimś stopniu w ostatnim roku bo Grizzlies byli w playoffs i dali swoim kibicom trochę emocji w serii z SAS

 

co innego np. hajs wyłożony na Harrego Barnesa - tutaj jeszcze "jury's still out"...

 

myślę, że jakby Mike dostał 100 mln to też graliby w PO, tak samo jak grali we wcześniejszych latach, a taki kontrakt wyglądałby dużo lepiej

Barnes też jest przepłacony, ale

90 mln to nie 150

Barnes jest młody i ma miejsce na dalszy rozwój, a Conley tymczasem ma już za sobą 10 sezonów i 30 lat na karku. Raczej lepszy już nie będzie.

 

 

serio już nie żartuj - Conley jest lepszym grajkiem niż Kemba a on asg zaliczył

wg mnie prezentują porównywalny poziom i Kemba zaliczył raptem 1 ASG mając staty często lepsze niż Mike, co tylko potwierdza, że szanse Conleya na coroczny wybór na wschodzie byłyby zerowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wg mnie prezentują porównywalny poziom i Kemba zaliczył raptem 1 ASG mając staty często lepsze niż Mike, co tylko potwierdza, że szanse Conleya na coroczny wybór na wschodzie byłyby zerowe. 

 

Sory ale Conley miał wyraźnie lepsze statsy w lepszej drużynie w zeszłym roku, więc nie wiem o czym piszesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie prezentują porównywalny poziom i Kemba zaliczył raptem 1 ASG mając staty często lepsze niż Mike, co tylko potwierdza, że szanse Conleya na coroczny wybór na wschodzie byłyby zerowe. 

 

Przecież Conley jest sporo lepszy od Kemby...  (chociaż fakt, że Kemba ostatnie dwa lata nie jest już a cancerem a całkiem plusowym grajkiem  :smile: )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem jakbyś napisał, że jest "lekko przepłacony" - ale na pewno nie jest "jednym z najbardziej przepłaconych graczy w lidze", gdzie chociażby jego kolega z zespołu zarabia niewiele mniej za nic.

zgoda, jego kontrakt teraz wygląda nieco lepiej, ale wciąż źle. Natomiast Parsonsy czy Noahy to już w ogóle skrajne przypadki pieniędzy wyrzuconych w błoto

 

Sory ale Conley miał wyraźnie lepsze statsy w lepszej drużynie w zeszłym roku, więc nie wiem o czym piszesz 

chodziło mi o wcześniejsze lata, gdzie Kemba grał porównywalnie/lepiej niż Conley a w ASG nie grał

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda, jego kontrakt teraz wygląda nieco lepiej, ale wciąż źle. Natomiast Parsonsy czy Noahy to już w ogóle skrajne przypadki pieniędzy wyrzuconych w błoto

 

chodziło mi o wcześniejsze lata, gdzie Kemba grał porównywalnie/lepiej niż Conley a w ASG nie grał

 

Nie licząc dwóch ostatnich sezonów to Kemba szkodził drużynie i nie miał nawet podejścia do Mike'a (dopiero w ostatnim sezonie zaczął mieć tak naprawdę) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley nie jest przepłaconym graczem, przepłacony gracz to taki, dla którego równie dobre zastępstwo można by podpisać za mniejsze pieniądze w danym czasie. Puszczając Mike'a Memphis nie byliby w stanie podpisać nikogo równie dobrego za mniejsze pieniądze. Przepłacony jest Parsons, niekoniecznie za umiejętności i talent, ale za podatność na kontuzje, co w parze z tym, że był tylko bardzo dobrym rolesem sprawia, że ten kontrakt obarczony był bardzo dużym ryzykiem w stosunku do możliwego stealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Brandon Knight skasował sobie kolano i w sezonie 17/18 nie wystąpi

 

Jeden z najbardziej minusowych graczy od dwóch sezonów. Właściwie poza 3 miesiącami gry w Bucks nigdy nie miał wartości a Suns wciąz mu musi zapłacić 45 miliony

 

Koszmarny kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.