Skocz do zawartości

Charlotte Hornets 2017/18


GlenRice

Rekomendowane odpowiedzi

Glen Rice. Tym gościem na NBA live można było wygrywać mecze w pojedynkę. Aż się łęzka w oku kręci.

 

Który to rocznik?

 

Ja pamiętam Shaqa. Nie miał najwyższych statów z całej gry, ale nie szło go zatrzymać. A jak ty go miałeś, to rozkurwiał na najwyższym poziomie. Drugi tier to był Duncan i Garnett jeszcze jako SF. Ale Shaq to był taki destroyer, że nawet trzech all-starów byś za Niego nie oddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to rocznik?

 

Ja pamiętam Shaqa. Nie miał najwyższych statów z całej gry, ale nie szło go zatrzymać. A jak ty go miałeś, to rozkurwiał na najwyższym poziomie. Drugi tier to był Duncan i Garnett jeszcze jako SF. Ale Shaq to był taki destroyer, że nawet trzech all-starów byś za Niego nie oddał.

 

NBA Live '98. Wcześniejsze może też, ale ja zacząłem grać od tej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica pomiędzy nie dało się nie lubić, a być fanem. Jak widać sam jesteś tego przykładem, bo kibicujesz NYK ;)

Ja także lubię Celtics, Bucks i Timberwolves, ale serducho mocniej bije tylko, gdy oglądam Hornets.

 

Masz rację, ale można lubić bardziej i mniej. ;):P

W tym przypadku bardziej niż gadżety podobał mi się jednak styl gry szerszeni. Jak ja się cholernie cieszyłem gdy Larry przechodził do Knicksów... i jak mi go żal było - a w zasadzie jego pleców. :D

 

Ale właśnie takie elementy - tutaj szybkość gry i radość z niej czerpana, czy jak w przypadku Bad Boysów - agresja i zostawianie 120% zdrowia na parkiecie (i swojego, i przeciwników), czy finezja Lakersów i klasa Celtów (oczywiście mówię o końcówce lat 80-tych i przełomie lat 80-tych i 90-tych), czy rajdy Szybowca przez całe boisko, czy obrona Knicksów, czy też nietuzinkowość pojedynczych innych graczy w różnych zespołach, kształtowała sympatie i antypatie fanów NBA.

 

I tak jak obecnie jest modny hejt na Jamesa, czy Currego, uważam w całej rozciągłości, że obaj tworzą swoją historię do której za 20 lat będzie się wracało z nostalgią, a czas wybieli negatywy. :) Bo obaj są zajebistymi graczami i to będzie pamiętane, a nie to że np. Steph przeżuwa ochraniacz na zęby.

 

To samo dotyczy ówczesnych Hornets. Kto dziś chce pamiętać i mówi o tym, że dostawali łomot? Prawie nikt. Dziś - z kim bym nie rozmawiał - w pamięci ludzi została ta energia, szybkość i radość jaka ich cechowała. :) I tego mi trochę brakuje w dzisiejszej koszykówce. Ale każdy ma swoje priorytety - jednych interesuje to czy się fajnie ogląda dany zespół, innych czy ten zespół wygrywa 65 spotkań w sezonie, a innych przyciąga sympatia do jednego konkretnego gracza. I to właśnie jest fajne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że para Kemba - Howard może zatrybić. Dodatkowo osoba trenera Clifforda może spowoduje, że DH przypomni sobie jak kiedyś grał. Ogólnie uważam, że stworzono ciekawą ekipę, której od czasów zdrowego Big Ala brakowało dobrego centra.

 

Jestem ciekaw co sądzicie o Kaminsky'm? Ja na gościa patrzeć nie mogę, gdy Szerszenie są w fazie obrony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że para Kemba - Howard może zatrybić. Dodatkowo osoba trenera Clifforda może spowoduje, że DH przypomni sobie jak kiedyś grał. Ogólnie uważam, że stworzono ciekawą ekipę, której od czasów zdrowego Big Ala brakowało dobrego centra.

 

Jestem ciekaw co sądzicie o Kaminsky'm? Ja na gościa patrzeć nie mogę, gdy Szerszenie są w fazie obrony...

Hornets powinni zaiwestować w lepszy scouting. Zeller słaby, Kaminsky słaby. Biyombo stracony wybór i Vonleh niewypał. To nie przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że para Kemba - Howard może zatrybić. Dodatkowo osoba trenera Clifforda może spowoduje, że DH przypomni sobie jak kiedyś grał. Ogólnie uważam, że stworzono ciekawą ekipę, której od czasów zdrowego Big Ala brakowało dobrego centra.

 

Jestem ciekaw co sądzicie o Kaminsky'm? Ja na gościa patrzeć nie mogę, gdy Szerszenie są w fazie obrony...

 

W ofensywie jest solidny, defensywa u niego wygląda faktycznie bardzo kiepska. Teraz po przyjściu Howarda przerzucą go pewnie na PF'a, co będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla niego. Jest mobilny, umie rzucać za trzy i bardziej jest przeznaczony do jakiejś gry kombinacyjnej. Pewnie DH dostanie w związku z tym więcej zadań defensywnych (ewentualnie Zeller, jeśli będzie Williams grał na silnym skrzydłowym). 

Edytowane przez VITONCIUNAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets powinni zaiwestować w lepszy scouting. Zeller słaby, Kaminsky słaby. Biyombo stracony wybór i Vonleh niewypał. To nie przypadek.

 

W sensie, że Cody i Biyombo to kiepskie wybory?

 

Przecież zdrowy Cody to miał mega plusowy impact na grę Hornets.

 

Cody Zeller in 33-29

Cody Zeller out 3-17

 

To nie są liczby słabego gracza. Śmiem twierdzić, że Cody się świetnie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że Cody i Biyombo to kiepskie wybory?

 

Przecież zdrowy Cody to miał mega plusowy impact na grę Hornets.

 

Cody Zeller in 33-29

Cody Zeller out 3-17

 

To nie są liczby słabego gracza. Śmiem twierdzić, że Cody się świetnie zapowiada.

Daj sobie spokój, shadowy ma misję aby pocisnąć każdemu centrowi spoza czołówki, chyba na podstawie ratingów z 2k wysuwa te wnioski, bo już mu mało opcji zostało.

 

Cody to mega solidny grajek i na pewno był dobrym pickiem MJa, nie ma co nawet dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, shadowy ma misję aby pocisnąć każdemu centrowi spoza czołówki, chyba na podstawie ratingów z 2k wysuwa te wnioski, bo już mu mało opcji zostało.

 

Cody to mega solidny grajek i na pewno był dobrym pickiem MJa, nie ma co nawet dyskutować.

No jak Ty piszesz, że nie ma o czym dyskutować, to tak być musi :playful:  Z taką czwórką w zespole to możesz bić się o tytuł średniaka roku co najwyżej, chyba, że ten tytuł z automatu damy Nuggets :playful: Zeller nie rozciąga gry i zbiera "kosmiczne" 6,5 piłki na spotkanie, nie jest złym koszykarzem, żeby nie było, że jestem jakimś hejterem Zellera, ale rewelki tu nie ma w tym przypadku i to jest fakt.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeller to solidny rzemieślnik, ale trzeba mu przyznać, że robi postępy z sezonu na sezon. Za DH może wchodzić.

 

Jak myślicie czy w Hornets będą jeszcze jakieś transfery?

Zwolnili Webera więc mają 13 graczy na umowach z czego dwóch na niegwarantowanych. Pewnie podiszą kogoś ale mają już 116 milionow i wykorzystane częsciowo MLE. Nie widzę za bardzo możliwości ani wymian ani wzmocnień

 

Z innej beczki czepianie się Codyego jest mocno na siłę. Nie jest mistrzem zbiórki, ale ogólnie był całkiem przyzwoitym graczem... Nota bene czepianie się Batuma jest równie mocno naciągane. Może jest przepłacony ale robi swoje . Ma nienajgorsze zaawansowane statystyki . Hornets rozwiązali sobie jeden z problemów biorąc Howarda.. A w sumie to rozwiązali dwa bo wrzucili komuś fatalny kontrakt Milesa

Hornets powinni wejść do PO na takich Wschodzie ale trochę w tym zespole brakuje szaleństwa. Jest jeden Kemba, ale to wszystko jest przewidywalna w końcówkach meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnili Webera więc mają 13 graczy na umowach z czego dwóch na niegwarantowanych. Pewnie podiszą kogoś ale mają już 116 milionow i wykorzystane częsciowo MLE. Nie widzę za bardzo możliwości ani wymian ani wzmocnień

 

Napisz mi proszę skąd brać takie info o rosterze, szczegółach kontraktów, bo nie ogarniam tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobry, wysoki. Przecież sami superstarzy.

akurat ten numer dobrze produkował!!!!!

 

 

 

9th Overall NBA Draft Picks

Year Player Drafted From Drafted By

 

2013 Trey Burke Michigan Minnesota

2012 Andre Drummond Connecticut Detroit

2011 Kemba Walker UConn Charlotte

2010 Gordon Hayward Butler Utah

2009 Demar DeRozan USC Toronto

2008 D.J. Augustin Texas Charlotte

2007 Joakim Noah Florida Chicago        

2004 Andre Iguodala Ariz. So. Philadelphia        

2002 Amare Stoudemire Cypress Creek HSSr. Phoenix        

1999 Shawn Marion UNLV Jr. Phoenix

1998 Dirk Nowitzki Germany Milwaukee

1997 Tracy McGrady Mount Zion Academy (HS) Toronto

1996 Samaki Walker Louisvile Dallas                

1993 Rodney Rogers Wake Forest Denver

1992 Clarence Weatherspoon Southern Mississippi Philadelphia

1991 Stacey Augmon Nevada-Las Vegas Atlanta        

1988 Rony Seikaly Syracuse Miami 1987 Derrick McKey Alabama Seattle        

1985 Charles Oakley Virginia Union Cleveland

1984 Otis Thorpe Providence Kansas City

1983 Dale Ellis Tennessee Dallas

1982 Cliff Levingston Wichita State Detroit

1981 Rolando Blackman Kansas State Dallas        

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.