Skocz do zawartości

Charlotte Hornets 2017/18


GlenRice

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, widzę, że ciekawi Was jak wygląda sytuacja z pozostałymi pickami. Badanie ograniczam do 2011 roku, bo Irving to najmłodszy aktualny all-star. Zakres od `79 do `11. Cel jest taki, aby pokazać, jaki procent szans mamy na trafienie zawodnika, który chociaż raz wystąpił w ASG.

 

 

 

I runda - % szansa na wybór all stara

1# - 76%

2# - 25% (24% z uwzględnieniem Biasa)

3# - 51%

4# - 30%

5# - 36%

6# - 15%

7# - 18%

8# - 15%

9# - 36%

10# - 27%

11# - 21%

12# - 9%

13# - 12%

14# - 12%

15# - 3% - Tylko jeden zawodnik został All Starem z tego numeru – Steve Nash.

16# - 12%

17# - 15%

18# - 18%

19# - 6% - Zach Randolph i Jamaal Magloire

20# - 9%

 

 +21 nie liczyłem, powodem są różne ilości zespołów przy takim okresie.

 

 

Błagam tylko nie ta pseudostatystyka znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś pseudo, a co gorsze statystyka :panda:

:D :D :D

 

Rozumiem, że przyparty do muru, musiałeś tu samotnie bronić wyborów Hornets, ale wszystkim - tylko nie tym zestawienie.  

 

Bardzo dobrze pokazała to rozpiska draftu i tutaj muszę się zgodzić, że Szerszenie wcale nie pickują źle, a co najmniej solidnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.charlotteobserver.com/sports/nba/charlotte-hornets/article177267016.html

 

Jak sam Batum to nie jest jego rzucająca ręka.... Ale pewnie do początku grudnia Hornets będą musieli sobie radzić bez niego

 

W pierwszej minucie sparingu ...ech - Hornets niestety potrzebują dobrze grającego Francuza by być spokojnym o PO. Tam nie za bardzo ma kto rzucać za 3 ( nawet jeśli Batum robił to w zeszłym sezonie mało efektywnie to i tak był obok MArvina jedyną sensowną opcją wśród skrzydłowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest zadziwiająco dobrze. Brak Batuma nie wygląda tak źle jak mogłoby się niektórym wydawać. Gra francuzem na SG to największa głupota i teraz widać też efekty jak wygląda mecz bez korzystania z usług MKG w s5 lub po prostu ogółem,

 

Proponuję wymianę za Bledsoe, aby moje s5 wyglądało tak: Kemba Bledsoe Batum Cody/Marvin Howard.

Mkg jest taki słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Monk? w preseason mu dawali minuty i nawet trochę szalał choć na kiepskiej skuteczności, ale miał też przebłyski jako playmaker

 

ale teraz widzę, że za dużo nie dostaje szans, wiadomo dlaczego? Wkurwili się, że młody bezczelny przyszedł i chce przejąć zespół ładując 15 rzutów na mecz?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ja jego fanem nie jestem. Szczególnie jak nie jest w CY. No, ale tak słabego Marvina to nie pamiętam, więc raczej powinien wrzucić wyższy bieg i wrócić na dobre tory.

Fan Marvina? Nope

MkG to szkodnik i zabija spejsing

Batum to francuska szmata

Tobie poza Kamińskim i logiem/parkietem cokolwiek siedzi w obecnych Hortnets? Bo nawet czirliderki macie zdżenderowane, co jedna to z większymi jajcami jakby jej szerszeń w wielbłąda pokąsał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.