Skocz do zawartości

Charlotte Hornets 2017/18


GlenRice

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. To normalka u Clifforda. Za dwa lata dostanie sensowne minuty. To jest ogólnie ciekawe, ze potrafił grać w S5 Taylorem, czy Hairstonem z drugiej rundy, a ograniczał minuty rookasom z pierwszej.

 

 

 

a to w sumie dobrze z punktu widzenia mojej fantasy team - nie zepsuje mi przynajmniej picka jakimiś wybrykami ;)

 

ale ogólnie wierzę w grajka - ma stroke niemal jak Curry, dużo lepszy prospekt niż Jamal Murray, w pick and rollu miał fajne kilka zagrań, nie jest totalnym ball hogiem i duzo większy potencjalnie repertuar może się nauczyc niz taki Lou Williams

 

tylko błagam niech go k**** Clifford nie gnoi za bardzo, Monk jest pewny siebie i w ogóle ale Stanley też był a go Ron Jeremy stłamsił 

 

za to obrona będzie zawsze znakiem zapytania, do poziomu average raczej nie dobije - na razie to może byc co najwyzej pestem na PG biegającym od połowy boiska i wkurwiającym oponemtów

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na pewno za Monka trzymam kciuki bo go wydraftowałem w fantasy przed Foxem olewając tzw. team needs i idąc best player available :smile:

 

 

 

dobry chłopak z niego, z małej mieściny jest szansa że mu sodówa do głowy nie strzeli

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na pewno za Monka trzymam kciuki bo go wydraftowałem w fantasy przed Foxem olewając tzw. team needs i idąc best player available :smile:

 

 

 

dobry chłopak z niego, z małej mieściny jest szansa że mu sodówa do głowy nie strzeli

Właśnie, ja chyba za tego Foxa to jeszcze Ci nie podziekowalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja chyba za tego Foxa to jeszcze Ci nie podziekowalem :tongue:

 

28% careeer 3 pt shooter zobaczysz - backup jak Elfrid

 

a w tym czasie Monk będzie pizgal 20ppg i pukał do ASG

 

jego stroke jest niemożliwy, kto poza Currym ma takie clutch contested 3 in you face giń dziwko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga Foxa to sufit Paytona.

Pg nie samymi 3 pts żyje

 

no dobra, na moje tzw. median outcome to below average starter przy Foxie, dobry backup przy Paytonie, czyli faktycznie Fox>Payton

 

a co do 3s-  ależ żyje to obecnie najważniejszy skill - pullup trójka i albo ballhandling albo atletycycm, żeby wykreować separację. 

 

To że Fox broni i zapierdala w transition jest fajne, ale jeśli ten rzut mu nie dojdzie to nigdy się nie zbliży do poziomu ASG, ci co widzą w nim drugiego Walla powinni iść na badanie wzroku ;)

 

w sumie podejrzałem statsy i rzuca na razie 50% hmm, no dobra poczekamy do końca sezonu, najwyżej wypluje te słowa :)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik Monk madafaka! W sposobie poruszania się i takiej pewności siebie przypomina mi trochę Kobego.

 

Ogólnie mecz trójek z obu stron. Buck ustanowili nowy rekord klubu 19 trójek i pewnie niejeden mecz by wygrali z taką dyspozycją, ale nie w... Charlotte.

 

Ogólnie jestem ciekaw, która drużyna w NBA oddaje najwięcej rzutów za 3 i która jest najskuteczniejsza przy tym.

 

Go Hornets!

Edytowane przez GlenRice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk w najgorszym wypadku Jamal Crawford/O.J.Mayo gdyby nie ćpał koksu, a w najlepszym kibice Hornets może przekonają się co by było gdyby wtedy nie sprzedali tego picka za Vlade :)

 

trzeba mu chyba teraz wymyślić jakąś ksywę, proponuję "The Teal Mamba" albo "Microwave 2.0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że idąc tropem Nike z ksywą dla Duranta to wystarczy Monk :grin:

 

Oficjalne ksywki Malika aktualnie to - Lik i God of Dunk

 

na pewno ksywa musi się kojarzyć z ogniem, bo gość jest gorący jak huta

 

na reddicie ktoś fajnie zwrócił uwagę na motyw tybetańskich mnichów, którzy dokonywali samospalenia się w ramach protestu

 

ale nie wiem czy Burning Monk nie jest czasem zbyt niepoprawne politycznie

 

update:

 

The Pyromancer

 

i najlepsze lol :D

 

"DALAI MAMBA" 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.