Skocz do zawartości

Charlotte Hornets 2017/18


GlenRice

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie podoba mi się to ciągle wyśmiewanie Howarda: może faktycznie w życiu trochę narobił, ale w NBA robi 15 Pkt i 13 zbiórek co noc na 60 procentach… ilu centrów ma takie staty?

 

W Houston Howard zabijał ofensywę i defensywę. Wszystko chodziło wolniej kiedy Howard był na boisku - przepływ piłki w ataku, rotacje w defensywie. Chociaż trzeba brać poprawkę na system do którego Howard nie pasował ale mógłby się dostosować nie ?

Rzuci kilkanaście punktów, zbierze kilkanaście piłek ale cały team gra gorzej z nim niż bez niego = wypisz wymaluj definicja cancera.

 

Jak trenował z Hakeemem Dream z przykrością pózniej stwierdził że wszystkie jego nauki poszły w las i Howard wrócił z powrotem do starych nawyków.

 

Do tego kwasy z innymi super starami jeśli ma ich w teamie (Kobe chociaż na usprawiedliwienie to każdy by z nim miał, Harden mniej nawet Durant nazwał go pizdą a jak Durant kogoś nazywa pizdą to musi być koniec świata).

Pewnie sam myśli że wciąż jest super starem. Zawsze po przyjściu do nowego teamu wychodzą kwasy bo Howard chce więcej piłek mimo ograniczeń w jego post upie i rzenującej skuteczności z mid range. Procent wolnych z roku na rok gorzej i teraz na poziomie Shaqa a ten jeszcze bredzi że zacznie trenować trójki na modłę nowoczesnych centrów.

 

Wielki chrześcijanin co to ma 5 bachorów z 5 różnymi kobietami. Basketball IQ na poziomie ameby i ogólnie w życiu niewiele lepiej.

 

Skończył się atletyzm skończył się i Howard. Inny freak of nature typu LeBron chociaż widać że jego atletyzm już trochę przygasa potrafił się rozwinąć - lepszy rzut, lepszy post up, lepsza mentalność itd dzięki czemu rozgrywa być może najlepszy sezon w karierze.

U Howarda jest równia w dół.

 

Na usprawiedliwienie Howarda można rzec że ludzie mają do niego zbyt wielkie oczekiwania bo patrzą na niego z poziomu super stara - niespełnionego super stara. Ten gość ze względu na swój atletyzm miał być drugim prime Shaqiem a wyszedł raczej Shaq pod koniec kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kucio ty kurwiu!

 

Ewrybady klaszczą w ręce! 

 

Liga zabrała Davisa od tych patałachów!

Bo w Charlotte nie postawili kibli dla obojnaków!

Kidda-Gilchrista pod niebiosa wychwalają!

A jego rzuty nawet obręczy nie dotykają!

Kucio wali konia jak oszalały! 

Gdy na ekranie pojawia się Batuma siurek mały!

Frank Kamiński jest brzydki jak kupa!

I gra jak ostatnia dupa!

Hornets starą k**** jest!!!

ooooooooooooo!

jeeeeeeeeeeeee!

A ich dziadek jest z Wermachtu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kucio ty kurwiu!

 

Ewrybady klaszczą w ręce! 

 

Liga zabrała Davisa od tych patałachów!

Bo w Charlotte nie postawili kibli dla obojnaków!

Kidda-Gilchrista pod niebiosa wychwalają!

A jego rzuty nawet obręczy nie dotykają!

Kucio wali konia jak oszalały! 

Gdy na ekranie pojawia się Batuma siurek mały!

Frank Kamiński jest brzydki jak kupa!

I gra jak ostatnia dupa!

Hornets starą k**** jest!!!

ooooooooooooo!

jeeeeeeeeeeeee!

A ich dziadek jest z Wermachtu! 

 

Podłóż jeszcze jakiś bit i będzie :D

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego pojecia jak 'ogrywanie mlodego' w takim momencie sezonu. i to niezaleznie od tego,jakie sa twoje [realne] cele na dany sezon. graja ci,ktorzy prezentuja najlepsza forme,i tyle. zreszta,monk dostaje w miare regularne minuty w tym sezonie pomimo,ze gra 'piach'. tak,ze z tym 'niestawianiem na monka',to chyba 'niecalkiem'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się czemu Hornets są tak mocno w dupie i w tym samym czasie szukałem trade'u po batuma w roto. Chciałem zaproponować Inglesa i kogoś ale skumalem po obejrzeniu statów że batum i jego 25 baniek na rok nie są nawet upgradem nad joe inglesem..

 

A pozatym Kemba cieniutki sezon, ledwo co rok temu nauczył sie przejmować mecze i już się oduczył.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się czemu Hornets są tak mocno w dupie i w tym samym czasie szukałem trade'u po batuma w roto. Chciałem zaproponować Inglesa i kogoś ale skumalem po obejrzeniu statów że batum i jego 25 baniek na rok nie są nawet upgradem nad joe inglesem..

 

A pozatym Kemba cieniutki sezon, ledwo co rok temu nauczył sie przejmować mecze i już się oduczył.

To są miękkie faje, mające nie wiadomo czemu wysokie mniemanie o sobie. Do spotkań z Bulls czy innymi cienkimi ekipami podchodzą na wyjebaniu, i to jest główny powód że są w dupie. Generalnie o te PO powinni się bić na tym cienkim wschodzie, na tyle talentu to tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą to potrafią porządnie pograć czego dowodzi mecz z GSW. Miło dziś było pooglądać inną drużynę zmotywowaną na mistrza grającą z dużą energią.

 

Na te wszystkie mecze jakie widziałem oraz biorąc pod uwagę statystykę z pozostałych meczów nasuwa się jeden wniosek - drużyna jest źle przygotowana motorycznie do sezonu. 30 miejsce jakie zajmują Hornets w FG w 4 kwartach mówi samo za siebie.

 

Jak dotąd jedyny niezawodzący jest Howard no i może Kemba choć w jego przypadku nie można mówić o udanym sezonie biorąc pod uwagę poprzedni sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym jeszcze Lamba, który jest solidny i nie zawodzi - czy w roli scorera z ławki w limitowanym czasie, czy przy zwiększonych minutach. Kaminsky miewa dobre spotkania, ale jest strasznie chimeryczny.

 

Problem to trio Batum-MKG-Marvin, które pobiera blisko 50 baniek, a gra słabo. Zwłaszcza ten ostatni.

 

Brałem pod uwagę tylko starterów. Bo z zawodników wchodzących z ławki to Lamb zdecydowanie największy plus tego sezonu, no ale po nim widać motywację do gry. Frank ciekawy zawodnik, ale nie mogę patrzeć jak słabo broni.

 

Batum i Marvin do wyautowania. MKG ostatnimi czasy lekko się podciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.